Şimdi Ara

27 Mart Bim Aktüel

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
3
Favori
3.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 ay
  • Cevaplayan Üyeler 9
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 12 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • sacmAdam (2 mesaj) batkent (1 mesaj) mitokondrioglukadayi (1 mesaj) isviçreli bilim adamı (1 mesaj) Eyvallah (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5 mesaj) Mobil (3 mesaj) Mini (1 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    336 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

• Yüzbaşı
    351 Mesaj
    Supurgeyi alip corona olacak baya bir insan olmasi muhtemel. Saldiracaklardir subelere.
    |
    |
    Those who are late will be punished by life itself. Mikhail Gorbachev
  • Yarbay
    4750 Mesaj
    nemlendiriciyi kullanan var mı acaba? ses yapıyor mu ?
    Nemlendiriciyi bende merak ediyorum, böyle bir ürün almakta geç bile kalmışım. (nem ölçerim var, odamda %25 nem gösteriyor yanlış olduğunu düşünüyordum nem ölçeri banyoya koydum duş sırasında %78 gösterdi. Demek ki çalışıyor ve odam çok kuru)

Nefes alma güçlüğü, burun kuruması kuru havadan kaynaklanıyor olmalı.
    16 metrekare odaya koysam oda kapısı açık kalsa da nem ölçeri faydası olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuckulteli -- 22 Mart 2020; 0:50:17 >
  • Binbaşı
    1039 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: batkent

nemlendiriciyi kullanan var mı acaba? ses yapıyor mu ?
    daha iyi markalara yöneliniz, kiwi marka hiçbir ürün çok afedersiniz bir b.ka yaramaz, özellikleri kısıtlı güçleri düşük dandik çin malı bimin yeni pompalamasyon markası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Konu Sahibine Özel

Odanın olması gereken nem oranı %50-60 arasında olmalıdır.
    Bende kronik farenjit var o sebeple bu tür cihazlar çok iyi geliyor

Bu ürün bence iyi değil 2.2lt su hacmi gerçekten çok az ki marka başlı başına sıkıntı zira kiwinin hepsi kalitesiz ürünler.

Ben weewell wch 712 kullanıyorum gayet memnunum. Üzerine biraz daha ekleyip daha kaliteli ürünler almalısınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    fuckulteli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    ...Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
    Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

• Teğmen
    245 Mesaj

Hocam ürün hakkında pek bilgim yok fakat bende bebeğim olduğundan çok düşündüm almak için eşi sağlıkçı bir arkadaşım bu nem cihazlarının zamanla odada zararlı mikroorganizmalar oluşturduğunu söyledi ve biraz soğudum bende ve almadım. Siz alacaksanız yine alın tabi de şu COVİD-19 da nemli yerleri seviyormuş bari şu salgın geçsin de öyle kullanın Allah esirgesin virüs falan kapmayın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    fuckulteli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Cancer Clinical Trials
Web Tasarım
Radyo Dinle
Gülüş Tasarımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,191
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.