Şimdi Ara

27' İNCA LED HDMİ 2MS MONİTÖR 560TL SIFIR ÜRÜN (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
4
Favori
17.990
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CoMiSeR

quote:

Orijinalden alıntı: buckfush

büyük bir hevesle beklediğim monitörüm, 10 gündür gelmediği için bugün arayıp siparişi iptal ettirdim.
    Defalarca telefonla aradım, müşteri temsilcileri beş para etmez şahsen onu anladım
    Stresi, moral bozukluğu da yanına kar kaldı.
    3 yıl önce canım çok yanmıştı, bir şans daha vereyim dedim
    Anlaşılan hala aynı tas aynı hamamsın hepsiburada (başka bir deyim aklıma geliyor da neyse)

2 yıldır 55 liramı iade alamıyorum,
    yanlız monitör siparişimin ertesi günü elimdeydi, yiğidi öldüreyim ama hakkını yiyemem,
    55 lira iade için de hukuki işlem başlatacağım, artık yapacak başka bir şey yok...

not: ramazan bayramından 2 gün önce sipariş ettiğim telefon da arife günü elimdeydi,
    şaka gibi ama kimine 10-15 gün takıyorlar, kimine ertesi gün yolluyorlar, tam piyango...

insan kaale alınmamasına kızıyor, yoksa muhtemelen bu hafta gönderirlerdi benimkini de
    kaç sefer arayıp acil diye not düştürdüm, ben 4 ünde sipariş verdim, üstteki arkadaş 11 inde vermiş, 1 gün sonra gelmiş benimki ortada yok.

27 inch led güzel olacaktı yoksa:(

• bende 8 inde siparis verdim ama hala kargolanmadi bile tedarik surecinde bekliyorum.. alip eline ulasan kullanan arkadaslardan yorumlari alirsak iyi olur.. eger urun kotuyse iptal edelim siparisi bosa beklemeyelim...
  • almak için ben de kullanıcı yorumu bekliyorum ama kimseden ses seda yok. ben de bunu bu monitörün kötü olduğuna yordum. HP 25" LCD daha mantıklı gibi bu durumda, maceraya girmeye gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qzwxec

almak için ben de kullanıcı yorumu bekliyorum ama kimseden ses seda yok. ben de bunu bu monitörün kötü olduğuna yordum. HP 25" LCD daha mantıklı gibi bu durumda, maceraya girmeye gerek yok.

oyun oynamıyorum, sadece masaüstü kullanıyorum ve de monitörden memnunum. film performansı da beni tatmin etti,
    bu paraya gayet güzel, 580-50-100=430 TL'ye aldım, 50 lira da çekim vardı 380TL'ye geldi,
    bana oldukça makul geldiği için de uğraşmıyorum,
    ama istenen bir test varsa yapayım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoMiSeR

oyun oynamıyorum, sadece masaüstü kullanıyorum ve de monitörden memnunum. film performansı da beni tatmin etti,
    bu paraya gayet güzel, 580-50-100=430 TL'ye aldım, 50 lira da çekim vardı 380TL'ye geldi,
    bana oldukça makul geldiği için de uğraşmıyorum,
    ama istenen bir test varsa yapayım?

hızlı aksiyon sahnelerinde ghosting falan oluyor mu?

50+50 hediye çeki olayı bitmiş. Kaçırmışız.
  • heleşükür monitör kargoya verilmiş.. ayın 8 inde sipariş vermiştim.. 2 kere mesaj attım kac kere aradım sayısını bilmiyorum sureklı kargoluyoruz deyip durdular.. sağlam gelsin monitör başka bişey istemiyorum çünkü bir sorun olursa hayatta değişim falan yapmazlar..
  • quote:

almak için ben de kullanıcı yorumu bekliyorum ama kimseden ses seda yok. ben de bunu bu monitörün kötü olduğuna yordum. HP 25" LCD daha mantıklı gibi bu durumda, maceraya girmeye gerek yok.

Monitörü bir kaç saat kullandım. 720p dizi ve orjinal blu-ray izledim, biraz sörf yaptım, PC'de "Batman Arkham Asylum", PS3'te God Of War 3 oynadım. Bu bir kaç saat için konuşacak olursak, monitörün renk, ışık ve kontrast değerlerinden çok memnun kaldım.

Beyazlar tam beyaz, siyahlar tam siyah; yanlarda ışık sızması yok. Renkler de olabildiğince canlı ve gerçekçi. Daha önce kullandığım LG ve AOC LED monitörlere göre daha başarılı bir ürün olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Menü tuşlarının fiziksel olması, karanlıkta kullanımı kolaylaştırıyor. Tasarımı da diğer Inca ürünlerine göre daha iyi.

Kullanılan paneli göz ardı edecek olursak kesinlikle çok başarılı bir ürün ve ödediğiniz bedele değer.

• quote:

Orijinalden alıntı: monoblaine

quote:

Monitörü bir kaç saat kullandım. 720p dizi ve orjinal blu-ray izledim, biraz sörf yaptım, PC'de "Batman Arkham Asylum", PS3'te God Of War 3 oynadım. Bu bir kaç saat için konuşacak olursak, monitörün renk, ışık ve kontrast değerlerinden çok memnun kaldım.

Beyazlar tam beyaz, siyahlar tam siyah; yanlarda ışık sızması yok. Renkler de olabildiğince canlı ve gerçekçi. Daha önce kullandığım LG ve AOC LED monitörlere göre daha başarılı bir ürün olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Menü tuşlarının fiziksel olması, karanlıkta kullanımı kolaylaştırıyor. Tasarımı da diğer Inca ürünlerine göre daha iyi.

Kullanılan paneli göz ardı edecek olursak kesinlikle çok başarılı bir ürün ve ödediğiniz bedele değer.

ifade etmek istediklerim bunlardı yahu ps3 dışında katılıyorum zira ps3te deneme şansım olmadı, tuşların altta ve de fiziksel olması kullanımı kolaylaştırıyor aynen, görüntüsü fiziksel olarak da çok hoş gören bayılıyor, 380 liraya çok iyi fiyat bence

• kısmet degilmiş herşeyin hayırlısı
    belki biraz sabırlı olmak lazım
    aslında dogru duzgun yanıt verseler insanları oyalamasalar
    10 gun degıl 30 gun de bekler insan...
  • Monitörü 15 gündür kullanıorum Hp Dv6 notebooka bağladım (ati4650). Öncelikle monitör şık malzeme kaliteli, içinden hdmi kablosu çıkıyor.Pc'de Arka plan rengini düz siyah kullandığım için ölü 2 pixel gördüm, ölü pixel garantisi olmadığı için değiştirmek için herhangibir girişimde bulunmadım.Hdmi bağlantıda 1920*1080 çözünürlükte ekranın tüm kenarlarında 2 cm kadar boşluk kalıyor. menüdeki tüm ayarlara baktım çözümü bulamadım aynızamanda w7 'deki tüm ekran ayarlarındada bulamadım. VGA modunda 1920*1080 çözünürlükte aynı sorun yok,
    şu anda vga olarak kullanıyorum Full Hd filmlerde oldukça iyi.
    Masam dar olduğu 'Flexyarm-102 Aks Sabit Güvenli Monitör Kolu' almak istiyorum hepsiburada.comdan (http://www.hepsiburada.com/Liste/flexyarm-102-aks-sabit-guvenli-monitor-kolu/productDetails.aspx?productId=bs130264&categoryId=98499) Bu ürünün açıklamasında vesa
    75 - 100 montaj standartlarına uygun yazıor, acaba bu inca 27 inch bu aparata uyarmı, arkasında kare şeklinde 4 vida deliği var, vesaların başka ölçüleri varmı bilmiyorum, bilgisi olanlardan yardım bekliyorum, monitör hakkında sorusu olanlar varsa cevaplamaya çalışırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jay1jay -- 18 Kasım 2011; 5:36:37 >

• Renklerinin canlılığı ve sıcaklığı nasıl acaba?

Mesela dh sitesini orjinal renginde gösterebiliyor mu, yoksa tatlı turuncu bir renk yerine donuk sarı saman rengi gibi bir renk mi gösteriyor?

Hiç başka kaliteli bir monitör ile yanyana koyup inceleme fırsatı bulan oldu mu?

Mesela Samsung SyncMaster 2232BW gibi bir monitörle yan yana koyup görüntüyü kiyaslayacak hatta fotograflayip bize de kimse var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay1jay

Monitörü 15 gündür kullanıorum Hp Dv6 notebooka bağladım (ati4650). Öncelikle monitör şık malzeme kaliteli, içinden hdmi kablosu çıkıyor.Pc'de Arka plan rengini düz siyah kullandığım için ölü 2 pixel gördüm, ölü pixel garantisi olmadığı için değiştirmek için herhangibir girişimde bulunmadım.Hdmi bağlantıda 1920*1080 çözünürlükte ekranın tüm kenarlarında 2 cm kadar boşluk kalıyor. menüdeki tüm ayarlara baktım çözümü bulamadım aynızamanda w7 'deki tüm ekran ayarlarındada bulamadım. VGA modunda 1920*1080 çözünürlükte aynı sorun yok,
    Masam dar olduğu 'Flexyarm-102 Aks Sabit Güvenli Monitör Kolu' almak istiyorum hepsiburada.comdan (http://www.hepsiburada.com/Liste/flexyarm-102-aks-sabit-guvenli-monitor-kolu/productDetails.aspx?productId=bs130264&categoryId=98499) Bu ürünün açıklamasında vesa
    75 - 100 montaj standartlarına uygun yazıor, acaba bu inca 27 inch bu aparata uyarmı, arkasında kare şeklinde 4 vida deliği var, vesaların başka ölçüleri varmı bilmiyorum, bilgisi olanlardan yardım bekliyorum, monitör hakkında sorusu olanlar varsa cevaplamaya çalışırım.

oyun performansı nasıl?

• Arkadaşlar İnca Led 23'' aldım (1023HD),

Karanlıkta film izlediğim zaman (full ekran), kenarların ışık değerleri ortaya göre daha yüksek oluyor.

Aydınlıkta fark edilmiyor yada siyah dışındaki arka planlarda. Ancak karanlık bir ortam siyah arkaplanda (mesela film izlerken) kenarlarda bu sıkıntı baş gösteriyor.

Sizin aldığınız modelde bu sıkıntı var mı? Bu normal midir? (kenarların daha ışıklı/aydınlık olması)
  • Fiyat güzel marka çekimser..
  • quote:

Orijinalden alıntı: buckfush

quote:

Monitörü 15 gündür kullanıorum Hp Dv6 notebooka bağladım (ati4650). Öncelikle monitör şık malzeme kaliteli, içinden hdmi kablosu çıkıyor.Pc'de Arka plan rengini düz siyah kullandığım için ölü 2 pixel gördüm, ölü pixel garantisi olmadığı için değiştirmek için herhangibir girişimde bulunmadım.Hdmi bağlantıda 1920*1080 çözünürlükte ekranın tüm kenarlarında 2 cm kadar boşluk kalıyor. menüdeki tüm ayarlara baktım çözümü bulamadım aynızamanda w7 'deki tüm ekran ayarlarındada bulamadım. VGA modunda 1920*1080 çözünürlükte aynı sorun yok,

oyun performansı nasıl?

Oyun hiç oynmadım, ama şunu söyleyebilirim, monitörle gözler arasında en az 1.5 metre olması gerekiyor, oyun oynarken ekrandaki herşeyi farketmek için, bence oyun için çok büyük, kablosuz klavye mouse la belki sorun çözülebilir, oyuncular 23 inch almalı benim fiktrim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Y-ZiyA

Arkadaşlar İnca Led 23'' aldım (1023HD),

Karanlıkta film izlediğim zaman (full ekran), kenarların ışık değerleri ortaya göre daha yüksek oluyor.

Aydınlıkta fark edilmiyor yada siyah dışındaki arka planlarda. Ancak karanlık bir ortam siyah arkaplanda (mesela film izlerken) kenarlarda bu sıkıntı baş gösteriyor.

Sizin aldığınız modelde bu sıkıntı var mı? Bu normal midir? (kenarların daha ışıklı/aydınlık olması)

evet aynısı 27 inch modelindede var- ama benceönemli değil, film izlerken yada kullandığım programlara etkisi yok. monitör güzel- fiyat -performans 10 üzerinden 8
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Y-ZiyA

Arkadaşlar İnca Led 23'' aldım (1023HD),

evet aynısı 27 inch modelindede var- ama benceönemli değil, film izlerken yada kullandığım programlara etkisi yok. monitör güzel- fiyat -performans 10 üzerinden 8

Geri iade etmeye kalksam 23 inch, HDMI çıkış, 2ms tepkime süreli ve LED bir monitör zaten 500 TL üzerinden başlıyor. Bunun maaliyeti bana kargo dahil 350 TL.

Esasında beni de çok rahatsız etmiyor ama normal olup olmadığını merak ettim.
    Ben şöyle notlardım:
    Fiyat: 9/10
    Özellikler: 8/10 (bir IPS değil, bir de DVI çıkışı yok o kadar kusur kadı kızında da olur (hele bu fiyata :) ) )
    Görüntü Kalitesi: 7/10 (kenardaki aydınlıktan dolayı kırdım yoksa genel görüntü ve renk canlılığında problem yok)

• Şimdi fiyatı artmış 600tl ama gene de alabilirim, yalnız hepsiburada yerine 640tl civarına satan başka yerlerden mi alsam diye aklımdan geçiyor. ucuz fiyat sitelerinde aratınca o fiyatlara bulunuyor.
  • Bunu da bugün gördüm fiyatı incaya göre yuksek fakat, incaya marka konsunda guvenemenler bu monitore bakabilir.

http://www.eksenbilgisayar.com/urun/philips-273e3lhsb-27-1920x1080-2ms-siyah-led-monitor.aspx?ttype=Details#pt
  • quote:

Orijinalden alıntı: KLLAXON

Bunu da bugün gördüm fiyatı incaya göre yuksek fakat, incaya marka konsunda guvenemenler bu monitore bakabilir.

http://www.eksenbilgisayar.com/urun/philips-273e3lhsb-27-1920x1080-2ms-siyah-led-monitor.aspx?ttype=Details#pt

ben incayı 380 liraya mal ettim, bu monitör kaça gelecek acab a en uygun?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.