Şimdi Ara

27' İNCA LED HDMİ 2MS MONİTÖR 560TL SIFIR ÜRÜN (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
4
Favori
17.990
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • urun elime ulaştı ps3 e bağladım.. gayet guzel ölü pixel yok.. bana 590 liraya mal oldu biraz pahalıya geldi ama olsun ben beğendim 2 gün oldu oyun oynuyorum o yüzden siteye girip yazamadım bile
  • Alan arkadaşlar' dan inceleme bekliyoruz acil bir şekilde. Müsaitlerse çok makbule geçer ve teşekkür ederiz. En azından bir kaç fotoğraf görebilseydik.
  • Bence mantıksız. Üstüne 100 tl daha koyun gidin 32" LCD TV alın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efsane48

Bence mantıksız. Üstüne 100 tl daha koyun gidin 32" LCD TV alın...

Üzerine 100TL koyup alabileceğimiz 32" Full HD LCD TV' nin adresini biliyor musun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuVNeRa -- 23 Kasım 2011; 20:30:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

Orijinalden alıntı: Efsane48

Bence mantıksız. Üstüne 100 tl daha koyun gidin 32" LCD TV alın...

Üzerine 100TL koyup alabileceğimiz 32" Full HD LCD TV' nin adresini biliyor musun?

Valla dostum hafta sonu tansaşa alışverişte denk gelmişti ama markasını hatırlamıyorum indirimli üründü 699 TL ye 32" FuLL HD tv vardı birkaç tane..
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay1jay

Monitörü 15 gündür kullanıorum Hp Dv6 notebooka bağladım (ati4650). Öncelikle monitör şık malzeme kaliteli, içinden hdmi kablosu çıkıyor.Pc'de Arka plan rengini düz siyah kullandığım için ölü 2 pixel gördüm, ölü pixel garantisi olmadığı için değiştirmek için herhangibir girişimde bulunmadım.Hdmi bağlantıda 1920*1080 çözünürlükte ekranın tüm kenarlarında 2 cm kadar boşluk kalıyor. menüdeki tüm ayarlara baktım çözümü bulamadım aynızamanda w7 'deki tüm ekran ayarlarındada bulamadım. VGA modunda 1920*1080 çözünürlükte aynı sorun yok,
    şu anda vga olarak kullanıyorum Full Hd filmlerde oldukça iyi.

Aynı sorun bende de var,hdmi bağlantıda 9800GT kartta kenarlarda ve altta,üsttede aynı şekilde 2 cm boşluk var.Ayarını bulamadım.sadece vga başlantıda full ekran..Çözebilen var mı.Eğer çözümü yoksa ciddi sorun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drekeskin -- 23 Kasım 2011; 21:13:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: drekeskin

quote:

Monitörü 15 gündür kullanıorum Hp Dv6 notebooka bağladım (ati4650). Öncelikle monitör şık malzeme kaliteli, içinden hdmi kablosu çıkıyor.Pc'de Arka plan rengini düz siyah kullandığım için ölü 2 pixel gördüm, ölü pixel garantisi olmadığı için değiştirmek için herhangibir girişimde bulunmadım.Hdmi bağlantıda 1920*1080 çözünürlükte ekranın tüm kenarlarında 2 cm kadar boşluk kalıyor. menüdeki tüm ayarlara baktım çözümü bulamadım aynızamanda w7 'deki tüm ekran ayarlarındada bulamadım. VGA modunda 1920*1080 çözünürlükte aynı sorun yok,

Aynı sorun bende de var,hdmi bağlantıda 9800GT kartta kenarlarda ve altta,üsttede aynı şekilde 2 cm boşluk var.Ayarını bulamadım.sadece vga başlantıda full ekran..Çözebilen var mı.Eğer çözümü yoksa ciddi sorun...

Ati ya da nvidia ayarlarından o, benim 32" lcd'de o şekilde düzeltiyordum..

• Arkadaşlar 23' mi 27' mi alınmalı oyun keyfi açısından? Ve önerir misiniz?

edit: 27'' ' de karar kılarak siparişi verdim. Elime ulaşınca mini bir inceleme yaparız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PatakoZ -- 24 Kasım 2011; 4:03:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoMiSeR

quote:

quote:

Bu sorun monitörden kaynaklanıyor, hdmi bağlanatıda 1920*1080 çözünürlükte tam ekran kullanamıosunuz, 1680*1050 de tam ekran oluyor , vga bağlantıda 1920*1080 de tam ekran kullanabliorsunuz. vga olarak kullanmaya devam.
    Incaya mail attım, cvp vereceklerini sanmıyorum, ama hdmi bağlantıda atinin ayrlalrında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jay1jay -- 25 Kasım 2011; 1:02:00 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CoMiSeR

quote:

quote:

Bu sorun monitörden kaynaklanıyor, hdmi bağlanatıda 1920*1080 çözünürlükte tam ekran kullanamıosunuz, 1680*1050 de tam ekran oluyor , vga bağlantıda 1920*1080 de tam ekran kullanabliorsunuz. vga olarak kullanmaya devam.
    Incaya mail attım, cvp vereceklerini sanmıyorum, ama hdmi bağlantıda atinin ayrlalrında

Zannediyorum hdmi' da da çözülür o. Ekran kartınızın driverlarını güncelleyin. Monitörle ilgili değil. Bazen LCD tv lerde de oluyor aynı şey.

• saçma bir sorum olacak ama hdmi mini uydu bağlayabilecek arkadaşlar var mı buna? ekran kayar mı nasıl birşey olur?
  • HB' den aldığım monitör bu sabah elime ulaştı. Akşama kısa bir inceleme yazısı yazacağım. PS3, PC, Film, Digiturk performanslarını buraya yazarım.
  • Bir ölü piksel çıktı geri iade ediyorum arkadaşlar. Monitör fiyatına göre gayet iyi yalnız.
  • Ben bunun 23 inch modelini aldım. Daha önce söylemiş olduğum karanlıkta sağ ve sol bantların daha aydınlık olması sıkıntısı dışında problem yaşamadım. Ölü piksel de çıkmadı henüz. Plastik aksamı ise biraz kalitesiz geldi. Ama ne kadar ekmek o kadar köfte. Alternatifleri 500 tl civarından başlıyordu ben 350 TL'ye aldım (23 inch olanı)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y-ZiyA

Ben bunun 23 inch modelini aldım. Daha önce söylemiş olduğum karanlıkta sağ ve sol bantların daha aydınlık olması sıkıntısı dışında problem yaşamadım. Ölü piksel de çıkmadı henüz. Plastik aksamı ise biraz kalitesiz geldi. Ama ne kadar ekmek o kadar köfte. Alternatifleri 500 tl civarından başlıyordu ben 350 TL'ye aldım (23 inch olanı)

Aynen öyle dostum haklısın. Grafik tasarım yapan biri olarak bunları tolere etmem mümkün değil ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PatakoZ

quote:

Ben bunun 23 inch modelini aldım. Daha önce söylemiş olduğum karanlıkta sağ ve sol bantların daha aydınlık olması sıkıntısı dışında problem yaşamadım. Ölü piksel de çıkmadı henüz. Plastik aksamı ise biraz kalitesiz geldi. Ama ne kadar ekmek o kadar köfte. Alternatifleri 500 tl civarından başlıyordu ben 350 TL'ye aldım (23 inch olanı)

Aynen öyle dostum haklısın. Grafik tasarım yapan biri olarak bunları tolere etmem mümkün değil ama.

Üstat sizin işle ilgiliymiş.... Haklısınız.

IPS panelli modellere bakmak isteyebilirsiniz.

Teknobiyotikte böyle bir kampanya vardı belki ilginizi çeker?

http://www.teknobiyotik.com/lg-ips236v-23-5ms-full-hd-wide-screen-led-ips-monitor.html

• quote:

quote:

quote:

Üstat sizin işle ilgiliymiş.... Haklısınız.

IPS panelli modellere bakmak isteyebilirsiniz.

Teknobiyotikte böyle bir kampanya vardı belki ilginizi çeker?

http://www.teknobiyotik.com/lg-ips236v-23-5ms-full-hd-wide-screen-led-ips-monitor.html

Bende bu monitörü inceliyordum evet. Büyüklük olarak geriye gideceğiz ama kalite olarak tartışmasız tabiiki durum.

• quote:

Bende bu monitörü inceliyordum evet. Büyüklük olarak geriye gideceğiz ama kalite olarak tartışmasız tabiiki durum.

Üstat zaten önemli olan renkleri düzgün göstermesi sanırım sizin meslekte. (tabi bir miktar büyüklüğün de kimseye zararı yok )
  • quote:

quote:

Üstat zaten önemli olan renkleri düzgün göstermesi sanırım sizin meslekte. (tabi bir miktar büyüklüğün de kimseye zararı yok )

Aynen öyle dostum. Normalde CRT kullanıyorum onun için de. O da çok eskidi onun için led bakayım dedim.
  • Merhaba Arkadaşlar
    Inca IL-1027HD monitörden aldım. Görüntü kalitesi fena değil. Tasarım vs hoşuma gitti.
    ancak Sunny 14200 HD uydu alıcısıyla birlikte kullanayım dedim. HDMI olarak bağlantı yaptım. yayın fena değil. ancak ses yaklaşık 1-2 dakika sonra geliyor. ya da monitörü kapatıp açmam gerekiyor. böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu?
    Normalde HDMI yı otomatik olarak tanıması ve 1-2 sn hadi 10 sn sonra getirmesi gerekmez mi?
    yoksa ben bir yerde hata mı yapıyorum.
    Yanıtlarsanız sevinirim...
    Kolay gelsin...
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.