Şimdi Ara

27' İNCA LED HDMİ 2MS MONİTÖR 560TL SIFIR ÜRÜN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
4
Favori
17.990
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.hepsiburada.com/Liste/inca-il-1027hd-27-2ms-analoghdmi-multimedia-full-hd-wide-screen-led-monitor-hdmi-kablo-hediye/productDetails.aspx?productId=bd56934&categoryId=3002879

İLK 50 ÜRÜN İÇİN GEÇERLİ FİYAT İLK 50 ÜRÜN SATILDIKTAN SONRA FİYAT 120$+KDV ORANINDA ARTACAK KAÇIRMAYIN DERİM.

BU ARADA İLK KAMPANYA BİTT AMA YENİ KAMPANYA YAPMIŞLAR YİNE 50 ÜRÜN İÇİN AMA BU SEFER FİYAT 560TL DEGİL 569TL:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şoray uzun yolda -- 2 Kasım 2011; 15:22:09 >

• hepsidert sitesinden ürün alana haftalarca gönderilmeyen "süper hızlı" kargo, ulaşılmayan müşteri hizmetleri, hadi ulaştın aaa bize nasıl ulaştın size kesin geri dönüş yapacağız diyen müşteri hizmetleri bedava
  • ben burdan acer vardı full hd onu aldım 1 günde geldi hiç bir sıkıntıda yaşamadım almasam monitör bu da kaçmadı bndekinden büyük bu
  • Monitöre HDMI çıkışlı uydu alıcısını bağlayınca TV'de oluyormuş bunuda yeni öğrendim, iyi oldu.
  • çok uygun fiyat, world kart kampanyası hediye ceki derken
    400 e gelior monitor valla
  • Fiyat super ama tek eksik DVİ giris yok sanirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

Fiyat super ama tek eksik DVİ giris yok sanirim.

HDMI varken dert değil
    Ama parlaklık çok düşük
  • 560 tl inca nesi sıcaç fırsatki bunun? kullanım amacı monitörse gereksiz büyük bana göre 22'' daha iyi bir monitör almayı tercih ederim bu fiyata göz saglıgı için...
  • quote:

Orijinalden alıntı: faithhh

560 tl inca nesi sıcaç fırsatki bunun? kullanım amacı monitörse gereksiz büyük bana göre 22'' daha iyi bir monitör almayı tercih ederim bu fiyata göz saglıgı için...

Kendin demişsin "bana göre" diye. Bana göre de sıcak fırsattır ama yeni telefon aldığım için alamayacağım.
  • bu kadar güzel fiyata laf edilirmi yaw yuh diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qontak0

quote:

Orijinalden alıntı: faithhh

560 tl inca nesi sıcaç fırsatki bunun? kullanım amacı monitörse gereksiz büyük bana göre 22'' daha iyi bir monitör almayı tercih ederim bu fiyata göz saglıgı için...

Kendin demişsin "bana göre" diye. Bana göre de sıcak fırsattır ama yeni telefon aldığım için alamayacağım.

evet bana göre özellikle dedim? sıcak fırsatsa sana göre degerlendire bilirsin ben görüşümü belirttim :)
  • kredı kartı ve cekle 400 tl ye gelıyor bu fırsat kacarmı
  • güzel fiyat ama kötü satıcı kargo da sorunlar çekebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -K@-

kredı kartı ve cekle 400 tl ye gelıyor bu fırsat kacarmı

Şu çekin detayı nedir?
  • 500 tlye 100 cek verıyor % 10 da kart bonusu daha ne olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: -K@-

500 tlye 100 cek verıyor % 10 da kart bonusu daha ne olsun

Peki bu çeki alış verişi tamamladıktan hemen sonra mı veriyorlar yoksa belli bir tarihte mi?
  • 1 ay sonra50 sonrakı ay 50 tl olarak verıyor kı çek olmasa bıle eder fıyatını
  • quote:

Orijinalden alıntı: şoray uzun yolda

bu kadar güzel fiyata laf edilirmi yaw yuh diyorum.

edilir marka inca gibi adi bir marka olunca .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

Orijinalden alıntı: şoray uzun yolda

bu kadar güzel fiyata laf edilirmi yaw yuh diyorum.

edilir marka inca gibi adi bir marka olunca .

Sonuçta hepsi panel olarak Samsung yada LG kullanmıyor mu?

Muhakkak plastiği, şekli dizaynı farkeder de esas para verdiğimiz şey panel değil mi?
  • HSBC kartıma taksit seçenekleri gözükmüyor bir türlü

Edit: Halloldu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sefa -- 28 Ekim 2011; 18:53:41 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.