Şimdi Ara

27' İNCA LED HDMİ 2MS MONİTÖR 560TL SIFIR ÜRÜN (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
4
Favori
17.990
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanırım arkadaşın sisteminde hdmi çıkış yok.
  • kampanyayı yenilemişler ilk 50 ürünü sattıktan sonra az önce baktım son 49 ürün diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: manager79

Sanırım arkadaşın sisteminde hdmi çıkış yok.

Şimdi tekrar okudum, sizin söylediğiniz gibi galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: djinn_inc

quote:

Orijinalden alıntı: manager79

Sanırım arkadaşın sisteminde hdmi çıkış yok.

Şimdi tekrar okudum, sizin söylediğiniz gibi galiba.

yarın dvi dönüştürücü takıcam aynen arkadaşların dediği gibi
  • @CoMiSeR
    dostum akşama arkadaşım alacak...oyun film vs .test yapıp yorumlarını yaparmısın..acil haber bekliyorum..elinde olan kullanan arkadaşlar için yorumlarını bekliyorum acil tarafından..tşk..
  • Benimkide 1 günde geldi.22 " SAMSUNG 2. monitörümün yerine koydum.Menüsü kolay,görünümü güzel.Malzeme kalitesi düşük,Tuşları çok sert.Ekran kartımda HDMI çıkış olmadığında DVI çıkışlı kartıma (4890) vga kablosu kablosu ucuna DVI dönüştürücüyle analog bağlandım.Görüntü kalitesi analog olarak bile tatmin edici sayılır.DVI to HDMI alınca oyun,film vs test edeceğim ama zaman alacak o kabloyu almam.Diğer alan arkadaşalar paylaşım yaparlar o zamana kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenerbalcı

quote:

Orijinalden alıntı: OziiX

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OziiX

quote:

27" bahsediliyor çözünürlük çok düşük 1920x1080

zaten nokta aralığı 0.31 bu değer çok yüksek yani iyi değil

27" iyi monitör 2048x1536 veya 2560x1600 çözünürlükte olması gerekir

4 yıldır kullandığım monitör 20" 1680x1050 nokta aralığı 0.24 statik (gerçek kontrast oranı 1000:1) bu monitörden yüksek olduğuna eminim

çünkü dinamik kontrast oranı ürünü sattırma politikasıdır

Teknoloji ileriye doğru gider fakat INCA geriye doğru gidiyor

Biraz araştır istersen hocam. 27 inchlerin çoğunda nokta aralıkları böyle. Hem 1080p işte full hd oluyor. Bu fiyata normal..

27" Dell UltraSharp U2711
    Nokta Aralığı: 0.233mm
    http://accessories.us.dell.com/sna/productdetail.aspx?c=us&cs=04&l=en&s=bsd&sku=224-8284&redirect=1

Karsilastirdigin monitorun fiyati 1800 lira.

27" IPS Paneli 600 tl mi almayı düşünüyorsun bulursan bana da söyle

sen o zaman 32 veya 42 lik full hd tv alma sakın çünkü nokta aralığı çok fazla

bulabilirsen 4800*2700 falan çözünürlüklü tv al

• Şuan bu monitörü kullandığım pc den yazıyorum. Bence bu fiyat ve artı kampanyalarla alınabilecek çok güzel bir monitör. Ben HDMI den bağlantı yaptım. Bana göre işçiliği olsun görüntüsü olsun çok güzel. Alacak arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun diyorum....
  • Bu monitörü hdmi çıkışlı receiver ile kullanan bir arkadaş, düşüncelerini yazar ise sevinirim.
  • ürünü alan arkadaslar; ekran parlak ekran mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xms

ürünü alan arkadaslar; ekran parlak ekran mi?

Dostum vallahi çok güzel. Gören arkadaşlar hepsi iştahlandı valaji. Tavsiye ederim. Ekran parlak bu arada. Monitör seçeneklerinden de istediğin ayarı yapabiliyosun. Ben satsam herhalde bu kadar övmezdim bu arada:)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: xby28

quote:

Dostum vallahi çok güzel. Gören arkadaşlar hepsi iştahlandı valaji. Tavsiye ederim. Ekran parlak bu arada. Monitör seçeneklerinden de istediğin ayarı yapabiliyosun. Ben satsam herhalde bu kadar övmezdim bu arada:)))

hcm sagol açıklama için, ekran parlak mı derken; mat ekran mı yoksa parlak mı, onu öğrenmek istemiştim. Mesela çoğu laptopun parlak ekranı vardır.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xby28

quote:

hcm sagol açıklama için, ekran parlak mı derken; mat ekran mı yoksa parlak mı, onu öğrenmek istemiştim. Mesela çoğu laptopun parlak ekranı vardır.

Şimdi anladım dostum. Laptoplarınkı gibi parlak ekran değil. Bence memnun kalırsın ama. Tabi bu işler birazda göreceli ben beğendim diye sende beğenecek değilsin ama pişman olmazsın kanısındayım...

• hepsiburada önce olumsuz yorumları yayınlayabilecek kadar delikanlı olmalı.özellikle inca marka monitörler için neredeyse hiç olumsuz yorum yayınlamıyorlar.mesela ben ürünün tartışma bölümünde bir vatandaşın "ölü piksel garantisi var mı?" sorusuna "bu üründe o ölü piksel garantisi yok" diye yazdım kesinlikle yayınlamadı.bir çok üründe bu durum geçerli. maalesef vatan ve hepsiburada bu piyasaya şu halleriyle hakimler
  • 581 TL olmus altin gibi degerleniyor massallah
  • Alan arkadaşlar cevap verebilirmi monitörde kaç adet hdmi girişi var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MALİ MÜŞAVİR

Alan arkadaşlar cevap verebilirmi monitörde kaç adet hdmi girişi var.

İşe gitmeden dolanıyodum netde ve bu soruyu gördüm cevap yazmazsam görüpde ayıp olurdu. Dostum Monitörde bir adet HDMI ve bir adet de VGA girişi var. Birde ses için giriş var. Gerçi bilirsinizdir HMDI den bağlantı kurulduğunda zaten sesde görüntüyle birlikde cihazdan aktarılmış oluyor. Herkese kolay gelsin Hayırlı Cumalar...
  • Monitörü alan arkadaşlardan, oyun performansı ile ilgili bilgi verebilecek varmı acaba?
  • 27inçlik bir monitöre göre çok uygun fiyat amma velakin Türk yapımı hayır beklenirmi bilemiyorum :).
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.