Şimdi Ara

2514 yılına kadar banlandım (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
2
Favori
4.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sadece trde bann var sanırım? Westte bannlanan varsa açsın konu
  • Boş işler. 12 Tane skinim var, bug işlerine falan hiç girmedim. Girenleri de anlamıyorum. Paran varsa gidip alırsın skin, oynarsın. Yoksa oyna normal. Oyun açığını niye kullanırsın ki ? Hadi yaptın böyle bir şey, bari savunma yaptığını. Yaptığın açıkça kurallara aykırı bir şey, ban yemişsin, gayet de güzel olmuş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: davy

quote:

Orijinalden alıntı: Luaz.

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bilaldem12

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bilaldem12

Bu bug olayında riotun bence birçok hatası var.Böyle bir bug bulunduğunda bizim foruma yayılmadan daha riotun haberi olur.hemen niye fixlemiyorsun? hadi fixleyemedin şu zamana kadar (ki bence büyük bir bug değil fixlenmesi onlara göre kolay bişeydir.) pvp.net den açıklama yap."bug kullananları banlıcaz" felan de.e onuda yapmıyosun.yok kullanım koşullarını okusaydın bilmem ne.traşşş.hangi oyuncu okurki onları internette?anasını satıyım sanki sözleşme imzalıyoruz.

ha bide bu oyun açığından yararlanmak ban sebebiymiş.ulan bunun neresinden yararlanıcam? skin bugu yapınca oyunumu kazanıyorum? Karşımdaki aha bunda skin var kaybettik beyler mi diyor? bide diceksinizki skin bugu varken kimse skin almaz.eğer böyle bişi yapacak olan varsa oyunu felan bıraksın.skin bugu varken skin almaya gerek yok nasıl bir zihniyettir?1 haftaya çözülcek zaten bug.buda bir bahane değil

oyun hatasını kullanmak ban sebebidir.milletin para verdiğini parasız sahip oluyorsun hırsızlıktan başka birşey değil.

nasıl sahip oluyorum? 1-2 haftaya düzelicek.skinleri denemiş olduk işte riottan bi yetkilide öyle diyodu "hiç değilse skinleri denediniz." kimse ban yemicek bence sizde yapın hiç değilse kapalı skinleri

millet para verip pax jax alsın sen bedavaya bug dan dene sonra da skinleri denemiş olduk de .oyun hatası kullanmak ban sebebidir.

yav he he

kimse ban yemeyecek.

yiyecek demedim yemelidir dedim .tr riotçularında banlayacak yürek yok zaten

bu bugu çok abartıyorsunuz. Oyun içi üstünlük kuracak buglarda Riotun acımadan perma attığını biliyoruz zaten ama onun haricinde Riot iyi ve kullanıcı dostu bir firma. westte yada trde kimsenin banlanacağını düşünmüyorum. trdeki yöneticinin dediği gibi bizlerde bir daha satışa sunulmayacak yada kapalı olan skinleri denemiş olduk. Herkes tutturmuş lolskins var vs diye ama sonuçta Riotun kendi programı değil ve pek güvenmiyorum açıkçası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luaz. -- 9 Haziran 2013; 11:36:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ranked maçım sayılmamıştı bug yapmayı beceremeyen bir Diana yüzünden. Umarım o da banlanmıştır.
  • Ben skin bug denemedimde lol skins kullandım oda yasal diye o yüzden ban yemem.

• BAN falan YOK. Adam milleti kandırmaya çalışıyor nedense.
  • Bug'dan yararlanmak her oyunda ban sebebidir.
  • DİVİNE JUSTİCE !
  • Helal Riot

• Ben banlandıysam herkes banlansın. Bugün topluca resmi foruma konu açıcaz bunu yapanların banlanması için ben denek olarak kullandığım karakterde denedim ama xp ve ip boost gitti westteki karakterimede o kadar rp harcadım neden ben para harcıyorum da diğerleri para harcamadan kullanıyor?
  • Hepinizin sonu böyle olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarsi

quote:

Orijinalden alıntı: StrawHatLuffy

quote:

Abi ben nedense inanmiyorum, madem banlandın ver İD PW ni kendim deniyerek göreyim. Fake bence.

2007 de profil oluşturup ziyaretçi olarkamı girdiniz ?

2007 Yılında silkroad için kayıt oldugum bir forumdu, yorum yapmak için değil takılmak için girerdim. LoL oynamaya başladığımda burayı tekrar farkettim ve yeni yeni aktif oluyorum hayırdır problem mi var ?

Problem yokta dikkatimi çekti nedense durduk yere profiline girdim baktım 2007 diyor bunun üzerine bu mesajı yazma kararı aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: khanjui

Tırsmaya başladım ben de.

Gidici gibiyiz Mert.
  • bence çok güzel olmuş. umarım oyunda bug'ı support'lara iletmek yerine kullanmaya devam edenlerin hepsi banlanır. biz para veriyoruz da alıyoruz; iki tane ezik herif çıkıp "siz para veriyosunuz, ben bedava oynuyorum" diyerek bizi salak yerine koyuyo. umarım tez zamanda biraz olsun akıllanırsınız. hayır bi de her şeyi yaparken çok keyifli "nihaha, olm çok iyi ya" ama sonra iş ban kısmına gelince de kızıp sinirleniyolar. riot'a laf atmalar filan. çocuk musunuz len?

ban yemeyenler için de bi yerleri üç buçuk atmaları onlara yetecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zirve011

üzülme sayılı gün çabuk geçer.

Güldürdü.

• :D adi ustunde bug la oyun hatasi haa sonucu olmus dersin olur biter 100 kere yaptiysan visry diyemem :D

• quote:

Abi ben nedense inanmiyorum, madem banlandın ver İD PW ni kendim deniyerek göreyim. Fake bence.

No ıd no güven

• Burda ban yemedik ,yemeycez abi diyenlere gelsin sesi açın iyi dinleyin
  • Millet skinlerin beleşe kullanılmasına takmış ama oyundaki bugı kullanıp oyunun hiç bir şekilde sayılmaması daha önemli bir olay değil mi? Asıl ban bundan gelir bence karşıdan biri sağolsun hatalı yapmıştı ve oyun sayılmadı kötü bişi bence.
  • 3k rp ne Riot un ne de bir başkasının umrunda.Çok iyi belgelerin varsa(rp aldığına dair) o zaman açabiliyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.