Şimdi Ara

2514 yılına kadar banlandım (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
2
Favori
4.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Skin Bug nedir beyler açıklayacak birisi var mı ?
  • 1 yıldır bu bug'ı kullanıyorum ban yemedim arkadaş sizi keklemiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeaglePower

1 yıldır bu bug'ı kullanıyorum ban yemedim arkadaş sizi keklemiş

bende 1 yıldır 2 ie alıyorum kenks

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: penemue

Yaptığın yorumları okudum da
    Banlandığın iyi olmuş

Katılıyorum amaç ne hiç anlamıyorum eskiden beri nefret ediyorum oyunların açıklarını buglarını arayan tiplerden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sithyus

doğru bug var ama sen bunu bilinçli kullanıyorsun birsürü insanın para verdiği şeyleri sen açıktan alıyorsun şimdide gelmiş buraya ban gereksiz diyorsun ben hiç hile yapmadım yapmayada çalışmadım.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y -- 29 Ocak 2021; 23:42:59 >
  • Bug exploit diye geçer bu yaptığınız şey ve yasaktır. Daha önce rp bugından falan insanların banlanmamış olması sizin banlanmayacağınız garantisini vermez, kendinizi haklı bulmanız ise ayrıca komik İlkokuldaki "sanki bir tek ben konuşuyorum" bahanesini hatırlattı bu olay bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metalwrath -- 10 Haziran 2013; 12:09:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aeronautical Engineer

Hepinizin sonu böyle olacak.

Naptın sen yeğen yav
  • Sayılı gün çabuk geçer
  • Bütün arkadaşlarım ve ben banlandık. Supporttan da cevap geldi oyun açığı kullanmışız yok G.İ.Ş. e karşıymış filan. Açmaları için bir iki mail daha atacağım ama hiç sanmıyorum açacaklarını
  • quote:

Orijinalden alıntı: stoffers

Eğerki skin bugundan banlandıysan çok iyi olmuş inşallah diğerleride banlanır.Lakin başka bi durumdan ötürü mağdursan inşallah mağduruyetini giderirler.

+1
  • Bende kullandım arkdaşlarımda vs vs inşalalh herkez ban yer güleriz azcık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y

quote:

Orijinalden alıntı: sithyus

doğru bug var ama sen bunu bilinçli kullanıyorsun birsürü insanın para verdiği şeyleri sen açıktan alıyorsun şimdide gelmiş buraya ban gereksiz diyorsun ben hiç hile yapmadım yapmayada çalışmadım.

Daha önceden karşılıksız/bedava şekilde RP alınmasını sağlayan bir bug olmuştu LOL'de. Millet RP satın aldı ödemedi. O heriflerin bile çoğunu banlamadılar. Bu tarz bir şey için milletin ban yemesi çok saçma.

herneyse öyle yapanlarda banlanmalı böyle yapanda benim ve diğer hakkıyla rp yükleyenlerine haksızlık oluyor bunda riotun suçu olabilir ama oyuna başlarken gelen sözleşmede bu yazıyor her hangibi bir açıktan yararlanmak yasak bunu riot belirtmiş buda bug kullananların suçu
  • Ölmüşsün gömenin yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.