Şimdi Ara

2514 yılına kadar banlandım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
153
Cevap
2
Favori
3.892
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> League Of Legends >> LOL Genel >> 2514 yılına kadar banlandım
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2309 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Riviabutcher

quote:

Orijinalden alıntı: bilaldem12

quote:

Orijinalden alıntı: davy

quote:

quote:

quote:

Bu bug olayında riotun bence birçok hatası var.Böyle bir bug bulunduğunda bizim foruma yayılmadan daha riotun haberi olur.hemen niye fixlemiyorsun? hadi fixleyemedin şu zamana kadar (ki bence büyük bir bug değil fixlenmesi onlara göre kolay bişeydir.) pvp.net den açıklama yap."bug kullananları banlıcaz" felan de.e onuda yapmıyosun.yok kullanım koşullarını okusaydın bilmem ne.traşşş.hangi oyuncu okurki onları internette?anasını satıyım sanki sözleşme imzalıyoruz.

ha bide bu oyun açığından yararlanmak ban sebebiymiş.ulan bunun neresinden yararlanıcam? skin bugu yapınca oyunumu kazanıyorum? Karşımdaki aha bunda skin var kaybettik beyler mi diyor? bide diceksinizki skin bugu varken kimse skin almaz.eğer böyle bişi yapacak olan varsa oyunu felan bıraksın.skin bugu varken skin almaya gerek yok nasıl bir zihniyettir?1 haftaya çözülcek zaten bug.buda bir bahane değil

oyun hatasını kullanmak ban sebebidir.milletin para verdiğini parasız sahip oluyorsun hırsızlıktan başka birşey değil.

nasıl sahip oluyorum? 1-2 haftaya düzelicek.skinleri denemiş olduk işte riottan bi yetkilide öyle diyodu "hiç değilse skinleri denediniz." kimse ban yemicek bence sizde yapın hiç değilse kapalı skinleri

millet para verip pax jax alsın sen bedavaya bug dan dene sonra da skinleri denemiş olduk de .oyun hatası kullanmak ban sebebidir.

"denemiş oldunuz" lafını ben degıl lolun forumunda bı rıottan adam söyledi.adamlar böyle düşünüyor senhala ban yiceksin diye zırla.denıyorum farkıdaysan 1 hafta sonra herşey düzelicek.ne takıntılı adamlarsınız.yapamıyomusunuz acaba anlamadımki.

yapamadığımdan değil çoğuna para verip aldım senin gibi beleşcilerin benden bir farkı olmaması sorun .

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bu bug olayında riotun bence birçok hatası var.Böyle bir bug bulunduğunda bizim foruma yayılmadan daha riotun haberi olur.hemen niye fixlemiyorsun? hadi fixleyemedin şu zamana kadar (ki bence büyük bir bug değil fixlenmesi onlara göre kolay bişeydir.) pvp.net den açıklama yap."bug kullananları banlıcaz" felan de.e onuda yapmıyosun.yok kullanım koşullarını okusaydın bilmem ne.traşşş.hangi oyuncu okurki onları internette?anasını satıyım sanki sözleşme imzalıyoruz.

ha bide bu oyun açığından yararlanmak ban sebebiymiş.ulan bunun neresinden yararlanıcam? skin bugu yapınca oyunumu kazanıyorum? Karşımdaki aha bunda skin var kaybettik beyler mi diyor? bide diceksinizki skin bugu varken kimse skin almaz.eğer böyle bişi yapacak olan varsa oyunu felan bıraksın.skin bugu varken skin almaya gerek yok nasıl bir zihniyettir?1 haftaya çözülcek zaten bug.buda bir bahane değil

oyun hatasını kullanmak ban sebebidir.milletin para verdiğini parasız sahip oluyorsun hırsızlıktan başka birşey değil.

nasıl sahip oluyorum? 1-2 haftaya düzelicek.skinleri denemiş olduk işte riottan bi yetkilide öyle diyodu "hiç değilse skinleri denediniz." kimse ban yemicek bence sizde yapın hiç değilse kapalı skinleri

millet para verip pax jax alsın sen bedavaya bug dan dene sonra da skinleri denemiş olduk de .oyun hatası kullanmak ban sebebidir.

"denemiş oldunuz" lafını ben degıl lolun forumunda bı rıottan adam söyledi.adamlar böyle düşünüyor senhala ban yiceksin diye zırla.denıyorum farkıdaysan 1 hafta sonra herşey düzelicek.ne takıntılı adamlarsınız.yapamıyomusunuz acaba anlamadımki.

yapamadığımdan değil çoğuna para verip aldım senin gibi beleşcilerin benden bir farkı olmaması sorun .

bende çok fazla skin aldım.ama alamadığım skinler var.onları yapıyorum ve beleşçiyim evet.
    |
    |

• DH Yönetici
    7961 Mesaj
    Bizim arkadaşlar komple banlandı bug yapan . Bugu kullanan varsa geçmiş olsun.
    |
    |
    CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: MSI RX 5700 MECH GP Edition | RAM: GSKILL 2x8GB Ripjaws V 3000MHz | Anakart: MSI B450-A PRO | SSD: Samsung 860 EVO 250GB | M.2 SSD: James Donkey JD1024 1TB | HDD: Seagate Barracuda 2TB | Kasa: Cooler Master MasterBox MB520 + 500W PSU | Monitör: AOC 24" 24G2U | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: SteelSeries Apex 150 | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition | Pad-1: SteelSeries Qck+ | Pad-2: GamePower RGB100 | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB
  • Binbaşı
    1414 Mesaj
    ne ağlamış be kardeşim
    |
    |
    doğru bug var ama sen bunu bilinçli kullanıyorsun birsürü insanın para verdiği şeyleri sen açıktan alıyorsun şimdide gelmiş buraya ban gereksiz diyorsun ben hiç hile yapmadım yapmayada çalışmadım.
    Valla ne diyeyim geçmiş olsun. Bu oyuna sadece 1 kere para yatırdım o da irelia'a (tek göz ağrım) skin açmak için. Bir daha da yatıracağımı sanmıyorum tabi güzel bir irelia skini çıkmadığı sürece.

Bir kere takıma bir kha zix gelmişti adamın giriş ekranında skin bug yaptığı belliydi code_190_skinkha falan bişeyler yazıyordu. Neyse adam oyuna bir girdi donuk halde havada oturarak ilerliyordu bir de feedlemişti. Umarım o herif de ban yemiştir.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: GreenHeart

Bu mesaj silindi.
    quote:

Orijinalden alıntı: GreenHeart

What?
    Ben de 2095 yılına kadar banlıyım.

Seninkisi yine azmış göz açıp kapayana kadar geçer.. 2095e ne kaldı surda..
    |
    |

Orijinalden alıntı: deNizZz 01

quote:

Orijinalden alıntı: gfbekir

quote:

Orijinalden alıntı: 0ptimusPrime

çokta güzel olmuş 2200'e kadar banlasalarmiş keşke az bile sen ve senin gibilere

2200>2514 diyorsun yani

güzeldi

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: condorn

quote:

Orijinalden alıntı: gfbekir

quote:

Orijinalden alıntı: 0ptimusPrime

çokta güzel olmuş 2200'e kadar banlasalarmiş keşke az bile sen ve senin gibilere

2200>2514 diyorsun yani

güzeldi

qkwdnqwljneqwneq :D 2014 diye okumuştum ben onu ya :D la o zaman 3000 e kadar banli kalsın panpa sizimi kiricam
    |
    |
    www.youtube.com/Sdediting Steam ID : OptimusPrimeTr123 Borderlands 2 : OptimusPrimeTr123 DarkSouls : ErzaScarlet League of Legends TR : GaaraOFTheSand Dragon Nest EU : K1ssMyArrow BF4 : battlelog.battlefield.com/bf4/user/OptimusPrimeTr/

• Yarbay
    6014 Mesaj
    benim arkadaşlarda banlandılar
    |
    |
    MSI Z370 Gaming M5 - Core i7 8700k - Corsair H60 Liquid CPU Cooler - Corsair Vengeance 16GB (2x8GB) DDR4 3200Mhz - Kingston 120GB V300 SSD - Crucial MX300 750GB SSD - EVGA RTX 2070 SUPER XC GAMING - EVGA SuperNOVA 650W G3 Fully Modular - Dualshock 4 Controller - Corsair K70 MX Brown RGB Led- Logitech G502 Proteus Spectrum RGB Gaming Mouse - Corsair Gaming MM300 Anti-Fray Cloth Gaming Mouse Pad - Hyperx Cloud II 7.1 Headset - LG 27GL850 27' Nano IPS 1440p 1ms - Carbide Series® 400C Mid-Tower Case - Logitech 5.1 X540 Surround Sound Speakers
    ..
  • Yarbay
    12973 Mesaj
    quote:

Tüm forum banlansa ne güzel olur
    demiştim, yavaş yavaş oluyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: asterisk*

evet arkadaşlar 2514 yılına kadar banlanmış. öncelikle rekor bende mi diye merak ediyorum.

neden banlandığımı bilmiyorum, supporta ticket attım. skin bug'ından şüpheleniyorum.(bi kaç kere pax tf, mundo mundo, vancouver amumu falan oynamıştım) çünkü daha önce afk'dan 1 sene önce falan ban yemiştim sadece. bu tarz bir şeyden ban yiyeceğimi sanmıyorum. bugdan ban yediysem çok koyacak. böyle saçma bir şey duymadım. adamların hatası yüzünden biz ban yiyoruz. neyse muhtemelen bundan sonra oyunu bırakırım. her ay 3k rp çeken çeken bir "müşterisini" kaybetti riot. keyifleri bilir...

no ss no güven diyenler için:
    quote:

Orijinalden alıntı: asterisk*

evet arkadaşlar 2514 yılına kadar banlanmış. öncelikle rekor bende mi diye merak ediyorum.

neden banlandığımı bilmiyorum, supporta ticket attım. skin bug'ından şüpheleniyorum.(bi kaç kere pax tf, mundo mundo, vancouver amumu falan oynamıştım) çünkü daha önce afk'dan 1 sene önce falan ban yemiştim sadece. bu tarz bir şeyden ban yiyeceğimi sanmıyorum. bugdan ban yediysem çok koyacak. böyle saçma bir şey duymadım. adamların hatası yüzünden biz ban yiyoruz. neyse muhtemelen bundan sonra oyunu bırakırım. her ay 3k rp çeken çeken bir "müşterisini" kaybetti riot. keyifleri bilir...

no ss no güven diyenler için:

Sayılı gun çabuk geçer
    en azından perma yememişsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    472 Mesaj
    ilerde oynarsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingSchultz -- 9 Haziran 2013; 22:24:56 >
    |
    |
    |
    |

|
    |
    |
    |
    ahahha o değilde hani karşına çıkıyor 2100 yılına kadar banlandınız vs. ulan bunu yazmaya ne gerek var yani 2100 yılında açmazsalar şimdi görürüm ben onları falanmı olucak
    |
    |
    I think human consciousness is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware. Nature created an aspect of nature separate from itself. We are creatures that should not exist by natural law... We are things that labor under the illusion of having a self, that accretion of sensory experience and feelings, programmed with total assurance that we are each somebody, when in fact everybody's nobody... I think the honorable thing for our species to do is to deny our programming. Stop reproducing, walk hand in hand into extinction; one last midnight, brothers and sisters opting out of a raw deal.
  • Teğmen
    218 Mesaj
    iyi olmuş fakir liseliler. paranız yok pax skinler falan, az bile yapmış rayot bilişim suçlarına vermek lazım sizin gibi emek hırsızlarını; hırsızlar.
    |
    |

bal damlıyor ağzından bal.
    |
    |
    NDS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    *Core i7 4770K Soket 1150 3.5GHz 8MB Cache 22nm İşlemci *Z87X-D3H Intel Z87 Soket 1150 DDR3 1600MHz SATA 3.0 USB 3.0 HDMI&DVI Anakart * HAF 912 ADVANCE GX 80PLUS 750W MidT ATX PENCERELİ SİYAH KASA * HD7970 V3 GDDR5 3GB 384Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kartı * 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1600MHz CL9 1.5V Dual Kit Ram * 3.5" 1TB Barracuda Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm Harddisk
  • Yarbay
    4148 Mesaj
    Evinizin altına gömü var diye vasiyet bırakıp gelecek çocuklarınıza torunlarınıza bırakırsınız artık

|
    |
    Abi bu kadar koyun bi millet olamaz, BAN OLAYI FALAN YOK YOK. SİZİ KEKLİYORLAR SIRF YAPMAMIZ İÇİN YAPMAYIN ETMEYİN BU KADAR CAHİL OLMAYIN SİZİN ADINIZA KENDİM UTANIYORUM BURDA.
    |
    |
Reklamlar
SEO
Mobilya Takımları
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bey Azura
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.