Şimdi Ara

2514 yılına kadar banlandım (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
2
Favori
4.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: asterisk*

quote:

Orijinalden alıntı: SiyahSekiz

En ileri seviyede programlanmış programlarda bile buglar olur, fixlersin yenisi çıkar. Hadi adamların hatası söylemini kabul edelim. Sen bunu bilinçli bir şekilde kullanıyorsan, suistimal ediyorsun. Ayrıca bu bug kullanıldığında oyunların geçerli olmaması gibi bir durum varken oyuna giren diğer 9 kişinin hakkını yiyorsun. Yerinde bir ban olmuş.

kimsenin hakkını yediğim falan yok. sizin tavrınız "bug'u denedim beceremedim, yapanlara uyuz oldum, banlansınlar oh olsun" tavrı. dediğim gibi oyuna etki etmeyen bir şey yüzünden kimse kimseyi banlayamaz. buna kimsenin hakkı yok. fixlersin yenisi çıkar diyorsun da bu bug 2 senedir var.

ben denedim, becerdim ama hiçbir oyunda kullanmadım. banın açılmaz boşuna uğraşma.

• quote:

Orijinalden alıntı: stealthmass

quote:

quote:

En ileri seviyede programlanmış programlarda bile buglar olur, fixlersin yenisi çıkar. Hadi adamların hatası söylemini kabul edelim. Sen bunu bilinçli bir şekilde kullanıyorsan, suistimal ediyorsun. Ayrıca bu bug kullanıldığında oyunların geçerli olmaması gibi bir durum varken oyuna giren diğer 9 kişinin hakkını yiyorsun. Yerinde bir ban olmuş.

kimsenin hakkını yediğim falan yok. sizin tavrınız "bug'u denedim beceremedim, yapanlara uyuz oldum, banlansınlar oh olsun" tavrı. dediğim gibi oyuna etki etmeyen bir şey yüzünden kimse kimseyi banlayamaz. buna kimsenin hakkı yok. fixlersin yenisi çıkar diyorsun da bu bug 2 senedir var.

ben denedim, becerdim ama hiçbir oyunda kullanmadım. banın açılmaz boşuna uğraşma.

banlanırım diye mi kullanmadın?

• Yaptığın yorumları okudum da
    Banlandığın iyi olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pead

rekor sende merak etme bende 2100 yılına kadar banlandım skin bugu kullanmadım sadece 2 oyun falan lolskins yaptım ama benimki flamedendir büyük ihtimal smurf açtım trde kasıyorum çelıncır olmadan banlandık ya la :D

2100 yılına kadar banlananlar hesap güvenliğinden dolayı banlanıyor.

• Ben daha banlanmamışım.
  • Lol skins kullansan eyvallah ama benim 40-50 lira verip aldığım skinleri sen bir bug yapıp her oyun kullanıyorsun eğer o yüzden ban yediysen iyi olmuş
  • Eğerki skin bugundan banlandıysan çok iyi olmuş inşallah diğerleride banlanır.Lakin başka bi durumdan ötürü mağdursan inşallah mağduruyetini giderirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stoffers

Eğerki skin bugundan banlandıysan çok iyi olmuş inşallah diğerleride banlanır.Lakin başka bi durumdan ötürü mağdursan inşallah mağduruyetini giderirler.

başka durum? flame'den dolayı, afk'dan dolayı, feed'den dolayı, trollemekten dolayı banlansam mağduriyetimi gidersinler. iki tane şampiyonun rengini değiştirdiysem banlanıyim. tamam kardeşim.
  • Ya bak hala konusuyor. Kardesim sen kendi konundaki yorumlari okumuyor musun ?

Arkadaslar yazmis sebebini "bug abuse" yani oyunun acigini suistimal etmisin. Tamam duzeltilmemeleri onlarin ayibi fakat senin yaptigin o acigi suistimal edip 2 kurusluk zevkin icin oyunu oynanmamis sayarak milletin IP lerini alamamasina neden olman.

• quote:

Orijinalden alıntı: DJ Tanın

Ya bak hala konusuyor. Kardesim sen kendi konundaki yorumlari okumuyor musun ?

Arkadaslar yazmis sebebini "bug abuse" yani oyunun acigini suistimal etmisin. Tamam duzeltilmemeleri onlarin ayibi fakat senin yaptigin o acigi suistimal edip 2 kurusluk zevkin icin oyunu oynanmamis sayarak milletin IP lerini alamamasina neden olman.

oynadığım bütün oyunlar ip verdi. olmayan bir skin için bug yaparsan oluyo o dediğin. ki fixlendi o sorun bildiğim kadarıyla. çünkü başka birinin skin bugını yanlış yaptığı oyunum ip verdi.
  • Etraf kizisti ben saklaniyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: DJ Tanın

Etraf kizisti ben saklaniyim.

merak etme bir şey kızışmadı. ben sadece gülüyorum.
  • quote:

evet arkadaşlar 2514 yılına kadar banlanmış. öncelikle rekor bende mi diye merak ediyorum.

neden banlandığımı bilmiyorum, supporta ticket attım. skin bug'ından şüpheleniyorum.(bi kaç kere pax tf, mundo mundo, vancouver amumu falan oynamıştım) çünkü daha önce afk'dan 1 sene önce falan ban yemiştim sadece. bu tarz bir şeyden ban yiyeceğimi sanmıyorum. bugdan ban yediysem çok koyacak. böyle saçma bir şey duymadım. adamların hatası yüzünden biz ban yiyoruz. neyse muhtemelen bundan sonra oyunu bırakırım. her ay 3k rp çeken çeken bir "müşterisini" kaybetti riot. keyifleri bilir...

no ss no güven diyenler için:
     2514 yılına kadar banlandım

Üzülme kanka sayılı gün çabuk geçer.

• quote:

quote:

Oyuna etki ediyor işte seri maçında benim galibiyet sayılmadı karşıdaki beceriksiz yüzünden

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: stoffers

Eğerki skin bugundan banlandıysan çok iyi olmuş inşallah diğerleride banlanır.Lakin başka bi durumdan ötürü mağdursan inşallah mağduruyetini giderirler.

başka durum? flame'den dolayı, afk'dan dolayı, feed'den dolayı, trollemekten dolayı banlansam mağduriyetimi gidersinler. iki tane şampiyonun rengini değiştirdiysem banlanıyim. tamam kardeşim.

Yok dayı sen akıllanmassın boşunada foruma ağlama burası paylaşım yeri ağlama duvarı değil.
  • Ya custom gamede denediğim için banlanmadım ya da beceriksizlik yapıp oyunların sayılmamasını sağlamadığım için henüz sağlam hesap
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirCrocodile

Ya custom gamede denediğim için banlanmadım ya da beceriksizlik yapıp oyunların sayılmamasını sağlamadığım için henüz sağlam hesap

Asıl oyunların sayılamamasını sağlayanlar uzaklaştırılıcak gg

• Ben demiştim banlanacaklar diye

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NDS

Ben demiştim banlanacaklar diye

bende demiştim bencede banlansınlar
  • supporta sordun mu neden ban yedim diye?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.