Şimdi Ara

25 yaş üstü sendromu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
11
Favori
10.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nyanko Sensei

İnsan kendi olsa yeter. Tek çabam bu.

Alıntıları Göster
    Kendin olmamak mümkün mü zaten?
  • Olamıyorsun. Zorundalıklar seni sen olmaktan alıkoyuyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hocam maaş kaç?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leon FR

Aslında var:

Amerika Green Card, Almanya'da öğrencilik, yurt dışında yüksek lisans (ücretsiz izne ayrılmak gerek), ...

Saymadığım birkaç tane daha var.

Hangisini kendime uydurabilirim diye düşünüyorum, o yüzden biraz kararsızım :)

Gitmeye karar vermişseniz her türlü gidersiniz. Siz kalıcı olmayı seçtiğiniz için o fırsat gelmeyecekmiş gibi düşünüyorsunuz :)

Alıntıları Göster
    Saymadiginiz birkaç tane olan nedir hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanarya75 -- 8 Temmuz 2019; 0:18:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• şurada yerimi alayım bende 20 gün sonra 26 olucam :/
  • 12 senedir kullandim ve ssri agir olanlari.. zihin beyin kolay tamir olmuyor. homostatise donemiyor. ceken anlar

• Bu yaşadığının tanımını Rus yönetmen bak ne güzel de özetlemiş...
    Hele de bir avuç ihtiraslı moruk için gençlerini feda eden yurdumma ne güzel de uyuyor...

"İnsan 16 yaşındayken dünyayı değiştireceğini düşünür.
    18 olduğunda düşünceleri sert bir kayaya çarpar.
    20 yaşına geldiğinde hiçbir şey değiştiremeyeceğini anlar
    25 yaşına geldiğinde ise dünyanın onu değiştirdiğini fark eder.
    ve insan 25 yaşında ölür,75 yaşında gömülür." TARKOVSKY
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nyanko Sensei

Yaş 26. Yazılım meslek. Lisansımda var bu alanda. Yüksek falan düşünüyordum eskiden ama artık onu da istemiyorum.
    Soruyla alakasız ama yazılımda memnun musunuz acaba ? Sizce okumaya gerçekten değer mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurxman

Bu yaşadığının tanımını Rus yönetmen bak ne güzel de özetlemiş...
    Hele de bir avuç ihtiraslı moruk için gençlerini feda eden yurdumma ne güzel de uyuyor...

"İnsan 16 yaşındayken dünyayı değiştireceğini düşünür.
    18 olduğunda düşünceleri sert bir kayaya çarpar.
    20 yaşına geldiğinde hiçbir şey değiştiremeyeceğini anlar
    25 yaşına geldiğinde ise dünyanın onu değiştirdiğini fark eder.
    ve insan 25 yaşında ölür,75 yaşında gömülür." TARKOVSKY
    Çok doğru demiş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-B7BA8EA93

Soruyla alakasız ama yazılımda memnun musunuz acaba ? Sizce okumaya gerçekten değer mi ?

Alıntıları Göster
    Eh işte.
  • Allah nasip ederse 18 Ocak 2020 de saat 03:00 dan sonra bende bu sendroma giricem
  • Mastermind33 kullanıcısına yanıt
    O değilde bende memurum yazdıklarının gerisine den den atabilirim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-89183934B

hocam maaş kaç?
    gbtsini cıkardin adamin tavsiyeni ver artik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • esas sendom 30'unda, panik etmeyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • coğrafya mahkumları
  • 25 yaşındayım ve üniden mezun oldum. Hem üni sonrası boşluktayım hem de yaşın vermiş olduğu psikolojik ağırlığı yaşıyorum. İşsizim, birikimim yok, sevgilim de yok. Aklım başım yerinde elim ayağım düzgün çok şükür.. kısa sürede içinde bulunduğum durumdan çıkmam gerekiyor

• Ben 3 senedir yazılım geliştirme yapıyorum. Bir kaç ay önce aynı duyguyu yaşadım. Sebebi sürekli bilgisayar ile vakit geçirmek. Bilgisayar ile çalışmak insanı asosyalliğe iten bir durum ortaya çıkarıyor. Uzun süre bu işi yapmak (babamdan biliyorum) insanın konuşma tarzını ve şeklini bile değiştiriyor.

Ben neden düştüm? Sevmediğim bir dil ile çalışıp kurumsal bir firmada yüksek maaş almama rağmen mutsuzluk, sıkılmışlık hissettim. Şu anda istediğim bir dil ile çalışan ve gelecek hayallerimin alt yapısını oluşturabileceğim bir startup bünyesinde çalışıyorum ve karamsarlık mutsuzluk gibi bir düşünceye sship değilim.

Fakat ülke durumu ağırlaşan vergi, sürekli bir siyaset ortamanın olması ve gelecek kaygısı mutsuz eden strese sokan noktalar.

Türkiyede yaşayan belli bir kesim ümidini kesmiş durumda, bana kalırsa insanlar yıldırılıyor. Bir süre sonra kimsenin umrunda olmayacak.

• Sen birde 35 yaşına geldiğinde gör :))
  • aynı durumu hissediyorum ben de 25 yaşındayım.iki üniversite mezunuyum,bu dönem mezun oldum.
    iş olayına zaten girmiyorum,bulsak bile asgari ücretle haftanın 6 günü sabahtan akşama çalış,pazarları da uyuyarak geçir.gerçekten yılların böyle geçeceğini bilmek insanda motivasyon bırakmıyor

• Hep kadin olcak deme hayatimizda cok yuksek maaslar al zengin ol ama kadinsizlik mi asla oylemi
    Ne icin kazaniyoruz yemek yemek icinmi pahali arabalara binmek icinmi lux evlerde oturmak icinmi guzel kadinlarla birlikte olmak icinmi
    Yoksa basarma duygusumu alt etme ele gecirme sevilme sevdigin tarafindan en guzele sahip olma bunun icinmi arac icinmi amac icinmi amacimiz ne bizim gercekte

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.