Şimdi Ara

25 liradan aşağı doymanın imkansız olması (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
290
Cevap
2
Favori
15.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
252 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aga midene yazık o neyi nüyü belirsiz aldığın çiğ köfteyi mi desem yoksa ondan daha beter olan o içtiğin şekerli suyu mu desem yapmayın yemeyin içmeyin şu ne olduğu belirsiz şeyleri ilerde çok pişmanlık çekersiniz demedi demeyin, yazık midenize.
  • Bu senin standartlarına bağlı bir şey. 5 liraya da doyarsın 5 bin liraya da doyarsın.
  • Doymak olarak bakarsan 1.5 lira ekmek 5 lirada peynir zeytin al yada simit al doyarsin.

Eğer kaliteli yemek yemekten bahsediyosan zaten annen pazar alisverisi yapip yemek yapsin evde 3 gun yeter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cosmic Love kullanıcısına yanıt
    20 lirayı yerim daha iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • por favor kullanıcısına yanıt
    her gün kuru ekmek yersen de doyarsın. standart dediğin şey saçmalıktan ibarettir. ama insan değilim diyorsan, o ayrı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 3 Haziran 2020; 13:59:20 >
  • Bir ara burdamı konusu vardı ünlü çiğ köfte markası sipariş yetiştiremiyor diye diğer yandan elemanlar ayaklarla fabrikada eziyorlardı diye bir video vardı şimdi kaldırılmış heryerde bulamadım :) o zamandan beri çiğ köfte dışardan yemedim hiç
  • quote:

Orijinalden alıntı: Epsilon

hoşgeldin hocam seni çok özledim

hocam son zamanlarda malum herkeste bi fiş fatura paylaşma sevdası vardı hocam dedimki böyle bi konu açarsam patlar gider şimdi hocam tamda planladığım gibi oldu halbuki para falan sorun değil benim için hocam herşey şov için hocam

Alıntıları Göster
    Hocam konunu zevkle takip ediyorum
    Şu açtigin 250 gram kaymak konusuda patlayacak gibi hocam
    Hocam konu disina girmeyince bir sey kaybetmiyon hatta daha sosyal oluyon bunu farkettim hocam
    Bu fok bali foruma devammi diyorsun yani

• 12 liraya zurna dürüm yersin. Yalancı herif. Onla da obez değilsen doyarsın herhal

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mojidozirikato

https://www.youtube.com/watch?v=vNGRKgEQ6rg&feature=youtu.be

Bir youtuber 10 pound(10 birim paraya) haftalık doyuyor.Aldığı ürünlerde kaliteli ürünler.

Sen 10 liraya A101 çiğköftesini öneriyorsun

Alıntıları Göster
    Artık kimseye ne özeniyorum ne de bundan gocunuyorum. Fakir bir ülkedeyiz ve bu durum bundan sonra değişmeyecek. Almanya'da biri vardı ünlü burda isim vermeyeceğim, kimden bahsettiğimi anlamıştırsın. Eskiden onu izler özenirdim ama artık bunu bıraktım. Fakirlik artık koymuyor tek derdim bundan daha düşük seviyelere inmemek.

• Mark Hoppus kullanıcısına yanıt
    Obez değilim ve yeterince yemeye dikkat etmezsem kilo kaybetmeye başlıyorum. Daha yeni 80 kilo üstüne çıkabildim ve boyuma göre biraz daha alsam daha iyi. 1 adet dürümle zurna olsun olmasın farketmez doymam imkansız. Belki 1-2 saat idare eder sonra yine açlık hissederim. Pide olsun dürüm olsun en az 2 tane olacak ki doyabileyim. Çoğu zaman düzgün doymak için iki kişilik sipariş veririm. iş yerinde yemeği ısıtma imkanımız olmadığından evden getirme gibi bir durumum da olamıyor. Mecbur dışardan söylemek zorunda kalıyoruz.
  • EKrem Çoşkun döner iyi duruyor umarım ucuzdur vardır illeti gibi bir durum yoktur
  • DHF_Viper kullanıcısına yanıt
    Bariz yanlı biriyle dialoğumuz. -ohaa ayranın litresi 5 lira olmuş daha yeni 3 liraydı. - ben ayranımı kendim yapıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kanatlandırmayan_Redbull

Hocam konunu zevkle takip ediyorum
    Şu açtigin 250 gram kaymak konusuda patlayacak gibi hocam
    Hocam konu disina girmeyince bir sey kaybetmiyon hatta daha sosyal oluyon bunu farkettim hocam
    Bu fok bali foruma devammi diyorsun yani

Alıntıları Göster
    ne sosyali hocam ne diyorsun sen

ben foruma girmeyincede pek bişey değişmiyor hocam

hocam bi ara uzun ara vermiştim aslında çok iyiydide şimdi kendimi yine burda buldum çözemedim hocam.sen olmasan bile giriyorum hocam affet ama seni arıyorum hocam

hocam konu çok iyi patlamış yalnız demi

• quote:

Orijinalden alıntı: Jorge Masvidal

Artık kimseye ne özeniyorum ne de bundan gocunuyorum. Fakir bir ülkedeyiz ve bu durum bundan sonra değişmeyecek. Almanya'da biri vardı ünlü burda isim vermeyeceğim, kimden bahsettiğimi anlamıştırsın. Eskiden onu izler özenirdim ama artık bunu bıraktım. Fakirlik artık koymuyor tek derdim bundan daha düşük seviyelere inmemek.

Alıntıları Göster
    Her geçen gün o seviyeyi dahada koruyamıyorsun farkındasındır belki.

Unutma bu ülkede bir ürün eskidikçe fiyatı artar.

Teknoloji ile ilgili isen 2 ay öncesinin laptop fiyatlarıyla şuan ki fiyatlarını bir karşılaştır. Bir üst modeli çıkıyor alt model düşeceğine dahada artıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fakir olabilirsin anlarım, ama vizyonsuz olmak bambaşka bir şey. Bulgur köftesini öğün diye öneriyor vay be. Belli ki konu eve alışveriş mevuzusu değil. Hazır yemeği konuşuyoruz... dışardan yemek zorunda kaldığımız bir kıyas için şunu söyleyeyim, doymak mevzusuysa big king XXL tek atar ama o da 25 liranın ırzına geçeli çok zaman oldu.

• Mojidozirikato kullanıcısına yanıt
    bu ülkede bir şeyi almak istiyorsan düşünmeden anında alacaksın. pc ve telefonum var iyi seviyede. ps4 almak istiyordum ilk çıktığında 1.200 tl idi en ucuz sürümü hatta bime 1000 tlye bile gelmişti bikere. şuan bakıyorum her yıl 1000 tl zamlanıyor. 6000tl olmuş el insaf ya. baştakiler insanlar neyle eğleniyorsa onu arayıp bulup sırf ona özel vergi bile koyar duruma geldi. Karantina başladı baktılar millet konsol alıp oynayacak anında vergi eklediler. Yine virüs ten dolayı insanlar motorsiklet almak istedi yine motora özel zam getirdiler. Diyecek bir şey bulamıyorum hala savunan insanları görünce. Eskiden çok sinirlenirdim bu insanlarla mücadele ederdim ama sana tamam diyolar seçimde bildiklerini okuyorlar. Bu sene sınava gireceğim sırf turizm için sınavı öne çektiler. Halk bunların gözünde para, asker ve bedava işçi. Sadece bir sayıdan ibaretiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jorge Masvidal -- 3 Haziran 2020; 13:59:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Epsilon

ne sosyali hocam ne diyorsun sen

ben foruma girmeyincede pek bişey değişmiyor hocam

hocam bi ara uzun ara vermiştim aslında çok iyiydide şimdi kendimi yine burda buldum çözemedim hocam.sen olmasan bile giriyorum hocam affet ama seni arıyorum hocam

hocam konu çok iyi patlamış yalnız demi

Alıntıları Göster
    Hocam sosyallilten kastim yani burayi bırakıp yutupta kardes payi falan izlemek
    Ya da belgesel izlemek falan hocam
    Ortam yapacak halimiz yok ya
    Hocam ben burayi birakmayi dusunuyom hocam
    Netfilxe üye olcam aksam sabah netflix izlicem hocam
    Sen ne diyon bu konuya bir uzman olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: Kanatlandırmayan_Redbull

Hocam sosyallilten kastim yani burayi bırakıp yutupta kardes payi falan izlemek
    Ya da belgesel izlemek falan hocam
    Ortam yapacak halimiz yok ya
    Hocam ben burayi birakmayi dusunuyom hocam
    Netfilxe üye olcam aksam sabah netflix izlicem hocam
    Sen ne diyon bu konuya bir uzman olarak

Alıntıları Göster
    hocam ne diyorsun

ağzından çıkanı kulağın duyuyormu hocam

bu forumu sen bırakırsan bende bırakırım hocam
  • Sismancocuk S kullanıcısına yanıt
    Ben haftasonundan hazirliyordum en az 3 ogun dolaba atiyordum sabah ise giderken aliyordum. Yada evde zaten pismis olan yemek varsa ondan goturuyordum. Eve geldiginde direk yatip uyumuyorsa televizyon izlerken bile yemek yapilabilir cok fazla enerji ve zaman gerektiren birsey degil onceki aksamdan bakliyat islatirsin eve gelince bir sogan keser dudukluye atarsin toplam isin 10dk bukadar usengec olmamali oglen temege verdigi parayi laf ediyorsa ha etmiyorsa sikinti yok zaten istedigini yesin

• Cosmic Love kullanıcısına yanıt
    Ne gerek var, 15 liraya al 10 tane ekmek, otur kemir. 5 gün doyarsın 15 liraya.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.