Şimdi Ara

25 liradan aşağı doymanın imkansız olması (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
290
Cevap
2
Favori
15.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
252 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İmkansız diye bişey yoktur . Paşa döner sizin oralarda yok herhalde .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jorge Masvidal

a101 den 2 çiğköfte dürüm + büyük ayran + çikolata= 10 tl
    https://www.youtube.com/watch?v=vNGRKgEQ6rg&feature=youtu.be

Bir youtuber 10 pound(10 birim paraya) haftalık doyuyor.Aldığı ürünlerde kaliteli ürünler.

Sen 10 liraya A101 çiğköftesini öneriyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mojidozirikato -- 3 Haziran 2020; 4:42:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gunpower-storm kullanıcısına yanıt
    İki pideyi ben tek oturuşta tek yerim hocam.

Büyük Boy 8 Dilim Pizza %90 doyuruyor beni hani 2 dilim daha olsa yerim

Kilo 69

• Ekonomi işte herkes para kazanmanın bir yolunu bulmuş en iyisi evde yemek yap ye ne güzel hem rahat yersin hem keyifle

• DHF_Viper kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle

• Kom.geneden Mega durum menu ve ayran söylüyorum 15 liradan daha az👍 Fazlasiyla doyuruyor.

• Millet sokak yemegi delisi olmus evde yapsaniza olum her gun sokaktan yemek mi yenir? Bugun yemege verdigin parayi gectim birkac sene sonra doktora biton para verip damar actirmakla ugrasacaksin. Ise gidip her gun 30 35 lira yemege para veriyorum diyen olmus oha demek istiyorum one arkadas yap evinde gotur ise her gun 30 lira ne?

• 25 liraya bir gün doyarim

Doymak var , doymak var

Gidipde burgerde veya lüks mekanda bir menüye 25 verirsen doymazsin

Sabah çorba içerim veya poğaça , simit çay vs 6 lira ortalama

Öğlen ya bir sulu yemek yersin , yada döner ortalama 10 lira

Akşamda makarna, vs çorba yesen yada tavuk döner 9 lira filan

Etti 25 lira

Tabi bunları evde yersen daha uygun

• quote:

Orijinalden alıntı: unforgiven1127

Millet sokak yemegi delisi olmus evde yapsaniza olum her gun sokaktan yemek mi yenir? Bugun yemege verdigin parayi gectim birkac sene sonra doktora biton para verip damar actirmakla ugrasacaksin. Ise gidip her gun 30 35 lira yemege para veriyorum diyen olmus oha demek istiyorum one arkadas yap evinde gotur ise her gun 30 lira ne?
    Kardeşim öyle deme günde 12-13 saat mesai yapan insanlar var, herkesin evde yemek yapabilme imkanı yok
  • Ejder meyveli smoothie ile serinleyen adamları ölümüne destekleyenler, burada millete 5 liralık döner tavsiye ediyor
  • Eğer evdeysen dışardan yemek soylemek tam bir saçmalık. Korona bana bunu ogretti. Her gün kirmizi et tavuk yiyorum disardan yemek soylerken ki butcemle ayni belki daha az daha saglikli daha guzel ve daha çok yiyorum. Disarda yedigin yemek guzel gozukse maaliyet dusurmek icin neler yaptigini bilmiyorsun.

• Bazı lokanta restaurantlar her menü veya yemeğe 1 haziran itibariyle 2-3-4 arası lira zam yapmış. Yemeksepetinden söylenen bazı siparişlerde kanatimce gram vs az geliyor normale göre mecbur oda komisyon kesiyor işletme sahibide gramdan malzemeden düşüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kortekes

25 liraya bir gün doyarim

Doymak var , doymak var

Gidipde burgerde veya lüks mekanda bir menüye 25 verirsen doymazsin

Sabah çorba içerim veya poğaça , simit çay vs 6 lira ortalama

Öğlen ya bir sulu yemek yersin , yada döner ortalama 10 lira

Akşamda makarna, vs çorba yesen yada tavuk döner 9 lira filan

Etti 25 lira

Tabi bunları evde yersen daha uygun
    Çorba min 8-8.5 tl.

• ekonominin kötü olduğunun farkındayım ancak 20liraya dışardan sandviç yiyeceğinize 17 liraya 400 gram dana kuşbaşı alıp soğanla kavurup tepeleme yiyin.

• tek başına bir şekilde doyarsın,
    sen birde kız arkadaşını sinemeya götürmenin bedelini bilsen
  • Adam hayat pahalılığından bassediyor a101 komogene 2 ekmek al alternatifler öneriyorsunuz bu yorumları birileri okusun sonra yayımlasın o kadar boş ve gereksiz yorumlar var ki sadece yazmak için yazmış adam

• Besıktas durumcede 1 tane adana durum 23.5tl.Normal bır bunye 2 taneyle anca doyar.

Karısık kebap 1kısılık 91tl heyt be

Fıyat lıstesı
    https://www.zomato.com/tr/istanbul/d%C3%BCr%C3%BCmce-be%C5%9Fikta%C5%9F-merkez-istanbul/menu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WARTIME -- 3 Haziran 2020; 10:25:29 >
  • Evde yeme imkanın varsa tabi ucuza ve sağlıklı bir şekilde yiyebilirsiniz ama ben dahil bir çok kişi için durum farklı. Hadi akşamları evde yaptın yemeğini peki öğlen ne yapacaksın? Evden getireyim desen soğumuş yemeği nerede ısıtacaksın da yiyeceksin. Şartlar bizi dışardan yemeye zorluyor. Sağlıklı bir şekilde doymak istersen de fiyatlar çok uçuk.
  • Türkiye de porsiyonlar çok küçük normal bir insan bir porsiyonla doyması imkansız. Dışarıda yemek yiyen biri değilim ama yiyeceğim zaman 2 porsiyon yiyorum. Yurtdışında hem yemekler oranın gelirine göre ucuz hem de porsiyonlar büyük.

• 25 e doyan varsa bravo

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.