Şimdi Ara

25 liradan aşağı doymanın imkansız olması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
289
Cevap
3
Favori
15.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 ay
  • Cevaplayan Üyeler 188
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 6
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 14 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 5
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Jorge Masvidal (11 mesaj) 1234Rambo (10 mesaj) Peni_Silin (7 mesaj) Cosmic Love (6 mesaj) unforgiven1127 (6 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (133 mesaj) Mobil (78 mesaj) Mini (36 mesaj) Uygulama (42 mesaj)
  • @
252 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> 25 liradan aşağı doymanın imkansız olması
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2093 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    ciddi ciddi dışardan bişey söylemenin bakiyesi 25 liraya kadar dayandı

5-10-15 derken 25 oldu sonunda. ve inanın gram abartmıyorum. 15-16 liraya döner ayran söylersiniz ancak doyarmısınız bilinmez. gerçekten doymak istiyosanız ya 2 döner alcaksınız yada diğer alternatiflere yönelceksiniz.

diğer alternatiflerden gerçektne paşalar gibi lezzetli yiycem derseniz 35-40 lira gider. ha yok lezzet o kadar önemli değil orta bişey olsun karnım doysun diyosan yine 25 cepten rahat çıkyıor geçmiş olsun :)

paramız lağımdaki fok balığından daha değersiz

• Söylediğiniz şeylerin hepsi kalitesiz şeyler. Durumun acizliğinin farkındasınızdır umarım. Sırf ucuz diye böyle besleniyoruz 3.sınıf hayat yaşıyoruz.
    Kahvaltıda makarna suyuna banılmış ekmek, öğlen ekmek arası makarna, akşam yemeği olarak da makarnaya ekmek doğrayıp yiyebilirsin. Nankörlüğün lüzumu yok
    Bir forumda herkesin mi işi gücü troll olur ya. Adam çok haklı bir sebepten yakınıyor. İzmir'deyim, ofis işi yapıyorum. Öğle yemeği için günlük 35₺ veriyorlar. İnanın aşağısına yemek bulamıyoruz.
    Akıl verenleri dikkate almayın. Düzgün beslenmek önemli değil bunlar için. Bulgur pilavı ya da çiğköfte. Yeter ki karnı doysun.
    Öyle öyle, Türkiye'de dandik kebapcıdan bile 25 30 lira altına kalkamazsın tek kişi doyarsan. Bir araba parası yığmışımdır bu dışardan hazır yemeklere. Türkiye'de hem ekonomi kötü, hem et pahalı, hem vergiler yüksek. Esnafta bize saplıyor normal olarak. Yurtdışında 30 dolar veya euroya, gayet yüksek klasmanda bir restoranda doyabilirsin.
    Aynen.. Ne yersen ekmeğin arasında 50-60 gram ye.
    Öyle oturup bi tabakta 200-300gram, yanında pilavı vs ayranıyla bir porsiyon neyine :)
  • Yüzbaşı
    467 Mesaj
    Tanesi 9 liradan iki döner + 2 tl ayran = 20 TL’ye doyarsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    5357 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Cosmic Love

Tanesi 9 liradan iki döner + 2 tl ayran = 20 TL’ye doyarsın
    Hep döner mi yicez

• Yüzbaşı
    467 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Hep döner mi yicez

Alıntıları Göster
    Hayır canım köfte ekmek ye, ızgara tavuk ye, ne bileyim İzmir kumru ye

• Çavuş
    63 Mesaj
    a101 den 2 çiğköfte dürüm + büyük ayran + çikolata= 10 tl
  • Yüzbaşı
    467 Mesaj

Ha çiğ köfte de var komagene 2 çiğ köfte taco 14 tl mi ne

|
    |
    Jorge Masvidal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    259 Mesaj
    2 ekmek al doyarsın üstüne fazlasıyla paran kalır
  • Yüzbaşı
    594 Mesaj
    Öyle öyle, Türkiye'de dandik kebapcıdan bile 25 30 lira altına kalkamazsın tek kişi doyarsan. Bir araba parası yığmışımdır bu dışardan hazır yemeklere. Türkiye'de hem ekonomi kötü, hem et pahalı, hem vergiler yüksek. Esnafta bize saplıyor normal olarak. Yurtdışında 30 dolar veya euroya, gayet yüksek klasmanda bir restoranda doyabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turcopolo -- 1 Haziran 2020; 14:40:0 >
  • Binbaşı
    1556 Mesaj
    Söylediğiniz şeylerin hepsi kalitesiz şeyler. Durumun acizliğinin farkındasınızdır umarım. Sırf ucuz diye böyle besleniyoruz 3.sınıf hayat yaşıyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1350 Mesaj
    25 liraya çok rahat doyarsın fakat kaliteli yemek yiyemezsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çavuş
    94 Mesaj
    Birkaç seçenek var tavuk pilav, çiğ köfte, tavuk dürüm gibi 25 liraya doyurucu yalnızca bunlar alınabiliyor. Et yemek istersen kaliteli bir şeyler yemek istersen kesenin ağzını açman lazım. Tabi bir porsiyonla doyuyorsan şahsen ben 2 porsiyonla bile zor doyuyorum. İskender porsiyon 35 lira, her defasında 70tl veremeyeceğime göre hem paramdan oluyorum hem aç kalmaya devam ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xakler -- 3 Haziran 2020; 18:41:6 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1991 Mesaj
    Kahvaltıda makarna suyuna banılmış ekmek, öğlen ekmek arası makarna, akşam yemeği olarak da makarnaya ekmek doğrayıp yiyebilirsin. Nankörlüğün lüzumu yok

• Yarbay
    4365 Mesaj
    20 lira altına seçenekler çok kısıtlı. Allahın bir pizzası bile kaç lira oldu. Şuan dışardan yemiyorum ama arada herkes gibi bende yemek istiyorum. Ulan yemeksepetine girince mecburen sıcak fırsatlara girip kupon arıyorum. Böyle hayatın...

• Yüzbaşı
    986 Mesaj
    Bimde makarna 3 lira kardeş yanınada 1 liraya bayat ekmek al etti mi 4 lira 1 liraya da ayran al oldu 5 lira geri kalan 15 20 lira ile de sigara alıp keyif cugarası yakabilirsin.

Yok ben et yiyecem illa diyorsan ozaman makarnanın yanına üç beş lira daha bütçe koyup bimden sucuk salam sosis vs alabilirsin.

Özetle 25 lirayı bırak bimden 15 liraya karnını rahatlıkla doyurabilirsin.

|
    |
  • Yüzbaşı
    551 Mesaj
    2,5 tüm tavukla bir insan nasıl doymaz ben 10 gün haşlayıp yerim onları

Edit: Hatta 3 tavuk gelir, indirimi bekleyip alsak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wearesorryserver -- 1 Haziran 2020; 15:28:48 >
    |
    |
  • Uzaklaştırılmış 1 gün cezanın, 6 saat 3 dakika kadarı kaldı.
    Yoo 15 tl ye tabldot yedim biraz önce. Bedava da tatlı yedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3102 Mesaj
    Akıl verenleri dikkate almayın. Düzgün beslenmek önemli değil bunlar için. Bulgur pilavı ya da çiğköfte. Yeter ki karnı doysun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    266 Mesaj
    Bir forumda herkesin mi işi gücü troll olur ya. Adam çok haklı bir sebepten yakınıyor. İzmir'deyim, ofis işi yapıyorum. Öğle yemeği için günlük 35₺ veriyorlar. İnanın aşağısına yemek bulamıyoruz.
  • Çavuş
    63 Mesaj

körlük zor iş
    |
    |
    Matthew Murdock kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
anzer balı
En ucuz kedi maması fiyatları
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.