Şimdi Ara

25 Eylül A101 -48' SEG Fhd,smart,dahili alıcılı slim led tv 1199 TL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
554
Cevap
22
Favori
52.415
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar tv ihtiyacım var ama acelem yok 3-5 ay içinde tekrar bundan daha iyi bir tv fırsatı çıkar mı ya da aynı fiyata bulunabilir mi ? Yoksa kaçmaz bir fırsat mı. Yorum bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar ben tv yi aldim. Servis cagirmam mi gerek yoksa ben kendim mi kuracagim?

• Hayirli olsun.kendin kurabilirsin veya vesteli arayip sorabilirsiniz teknik ekibi mi bekliyim kendim küriyum mi diye sor sikinti olmasin sonradan.48 Inc olanimi aldiniz gelmismi hangi şehirdesin bende alican perşembeyi beklemeden aksam diyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: yavdegithelelo

Arkadaslar ben tv yi aldim. Servis cagirmam mi gerek yoksa ben kendim mi kuracagim?

model numarası LNB6240 mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yoksa SNB6240 mi

• Ah bir de 3D olsa tadından yenmezdi de...

• quote:

Orijinalden alıntı: bbaday

tvyi pc monitoru olarak kullanmayı planlıyorum acaba işimi görürmü kararsızım

48 inç çok büyük olmaz mı, 32 kullanıyorum çevremden aldığım tepkiler muazzam

• bende 1senedir 46" olanı kullanıyorum çok memnunum . hiçbir sorun yaşamadım .

• Param olsa da ben de alsam

• Arkadaşlar,

inceleme sitesinde şöyle diyor.

Üründe WİFİ özelliği mevcut fakat Vestel wifi adaptör gerekiyor fiyatı 50 TL.

Yani bu tv yi aldığımızda nete bağlanamayacak mıyız? smart tv ama wifisi mi yok?

http://kampanyabul.org/kampanyalar/magaza-market-kampanyalari/a101/a101de-25-eylul-seg-48-smart-uydu-alicili-televizyon-detayli-inceleme.html
  • 39 inc seg tv im var. Ps3 ve pc ye bagli kullaniyorum. Goruntu kalitesi muthis. Alan asla pisman olmaz.

• Modeli SNB6240 . Nexon icin gittim bunu verelim dediler:) . Sizin bahsettiginiz Bu iki model arssinsa fark var mi ? .
    Bide seg servisi mi kurulum yapacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavdegithelelo -- 21 Eylül 2014; 9:28:43 >
  • derin dondurucunun tam modeli ve yıllık kW tüketimini bilen var mıır
  • Bildiğim kadarıyla SEG TV'lerde servis kurulumu ücretli; ancak isterseniz kendiniz de kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Bu durumda garanti başlangıç tarihi fiş-fatura kesim tarihi oluyor.
  • bende en son a101 den 39" modelini anneme almıştım kendinden uydulu olmamasından başka bi şikayetimiz olmadı uydusuz olduğunuda zaten alırken biliyoduk.
    yavaş yavaş ekranı büyütüyor a 101 şöyle uygun bir fiyata 65" plazma getirsede alsak.
  • Gittim a101'e bi bayan ayiralim efendim dedi istiyosaniz , ayirin alicam tv yi dedim. Daha sonra bi adama soyledi adamda isteyenler oldu dedi telefonu birakin ben 3 tane temin etmeye calisicam dedi. Daha sonra kac kisi istedi dedim , iki kisi daha diyemedi bi kac kisi dedi. Bence yalan soyluyordu. Bende gece 3.30 da gelirim alirim dedim artis artis. Oyle olcak zaten ilk gelene vericez en sonunda dedi. Bende tamam diyip gectim. Nasil alabiliriz tv yi sizce?

• Bakarsiniz sonraki haftaya 55 gelir belli mi daha sonraki haftaya gelecek urunler

• quote:

Orijinalden alıntı: garcy

quote:

Orijinalden alıntı: Tek Kural Ahmet Kural

Fiyat iyi ama markanın bilinirliği yok , zaten marka okunmuyor resimde.Belli ki saklamak istemişler.

https://www.carrefoursa.com/reyon-detay#/seg-48---48snb6240-fhd-smart-slim-led-televizyon
    http://forum.donanimhaber.com/m_92313326/tm.htm

Dün otelde görmüştüm gerçekten çok iyi TV Carrefour'dakini alacağım sanırım bu hafta.

• 39" flnlux aldim hizlial.com dan 750tlye . Yine vestel üretimi .ben çok memnunum. Bu fiyata 48" mükemmel bir fırsat. Tereddüt yaşayanlar çekinmeden alabilirler. Ha 2000 bandına çıkarım diyorsanız, o zaman büyük markalar düşünülebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spidey99 -- 21 Eylül 2014; 14:00:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vapors

quote:

Orijinalden alıntı: garcy

quote:

Orijinalden alıntı: Tek Kural Ahmet Kural

Fiyat iyi ama markanın bilinirliği yok , zaten marka okunmuyor resimde.Belli ki saklamak istemişler.

https://www.carrefoursa.com/reyon-detay#/seg-48---48snb6240-fhd-smart-slim-led-televizyon
    http://forum.donanimhaber.com/m_92313326/tm.htm

Dün otelde görmüştüm gerçekten çok iyi TV Carrefour'dakini alacağım sanırım bu hafta.

A 101 den alamazsam bende öyle yapacağım...Her Carrefour da varmıdır acaba...Yada internet sitesinden alsak evemi getiriyorlar...Bilen var mı?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.