Yüzbaşı
07 Mart 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
18 üye
Görüntülenme
Toplam: 85 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Arkadaşlar şuan elimde gtx 275 ekran kartı mevcut şahsen işimi görüyor ve şimdiye kadar bir şikayetim yoktu

Şİmdilerde ise crysis 3 ü keyifle oynatacak makul fiyatlı bir ekran kartına ihtiyacım var.

Uzun zamandır sistemle ilgilenemediğimden piyasa hakındada bilgi sahibi değilim tavsiyelerinizi beliyorum.

Sistemim.

Anakart P9x97 DELUXE
http://www.vatanbilgisayar.com/p9x79-deluxe-intel-x79-soket-2011-ddr3-2400mhzoc-sata-30-usb-30--anakart.html

İşlemci İNTEL 3820
http://www.vatanbilgisayar.com/core-i7-3820-soket-2011-36ghz-10mb-onbellek-islemci.html#ozellikler

Power: 600 watt

8 gb ddr3 ram (8x2 2000+ mhz olarak değişecek )

Ek olarak elimdeki ekran kartından istifade etme imkanım olabilirmi? Misal ekonomik dx11 destekli bir ekran kartı ile ikisini birlikte çalıştırma gibi bir imkan söz konusumudur?

Kısmetse gün içinde ekran kartını almış olacağım acil yarumlarınızı bekliyorum.
Bir arkadaş için fluance araştırıyoruz ama fiyatlar şuan anormal geldi bana sizce beklemelimiyiz yoksa uygun birşey gözümüze kestirip hemen almalımıyız?
Biraz daha kışa girdiğimizde fiyatların düşeceğini düşünüyorum.
Birde bu ötv zammı dedikodusu dolaşıyor ortalıkta. aşşağıdaki 3 seriden biri olması gerek (eller serbest özelliği bulunduğu için)
Dynamique, Expression, Privilege
Değerli fikirlerinizi paylaşırsanız emmnun olurum.
Arkadaşlar elimde 2 adet roadsoon marka 700 watt 30 cm lik sub var.
bunun yanında iki adet 100 watt (rms) 13 cm japon hoparlör var...

elimdeki kolonları çalıştırabilecek bir amfi arayışındayım. Ekonomik işimi görecek bir ürün bakıyorum.

Konu hakkında bilgili arkadaşların önerilerini bekliyorum.

Nette bakıyorum bazen lakin kaç watt lık bir ürün almam gerektiğine karar veremiyorum.
Bir hafta kadar önce bir arkadağımın aracından birden duman çıkıp araca brden gaz vermiş kontağı kapatarak aracı durdurmuş AKABİNDE BENİM ARAÇLA ÇEKEREK SANAYİYE GÖTÜRDÜK:

Ustalar olaya turbo dağılmış dedi...

Bu turbonun tamir olma olanağı nedir dağılan turbo yeniden toparlanabilirmi?

Birde bu aracın turbosunu iptal edip bir süre turbosuz kullanma olasılığı nedir?

Birkaç ustayla görüştük her kafadan bir ses çıkıyor.

Biri iptal edilir biri edilmez diyor kimi iptal edilirse motora zarar verir kimisi zararı olmaz çekiş düşüer diyor.

İşi bilen arkadaşlardan bilgi alabilirsem çok memnun olurum.

Araç 2007 reno trafik 1.9...
Arkadamşlar merhaba.

3 sene kadar önce almış olduğum yazıcımda yaklaşık 2.5 senedir bu problemi yaşıyorum.

Yazıcıdan aldığım çıktıların üzerine elimi sürdüğümde neredeyse %40 lık bir bölümü siliniyor.

Bu elimi bastırma şiddetine göre değişiyor.

örneğin önceden bastığım bir kaç ay bekleyen evraklarıma baktığımda kendiliğinden yazıların bir miktarının döküldüğünü görüyorum.

2 sene kadar önce servise götürdüm bir sürü ıvır zıvır uğraştılar yapıldı diye teslim ettiler lakin eve getirdiğimde sorun devam ediyordu işlerin yoğunluğundan dolayıda bir daha ilgilenemedim.

Konu hakkında yardımcı olabilecek birileri varsa yardımlarınızı bekliyorum.
sitenin hata vermesi sonucu iki kez açılmış lütfen silinsin.
Arkadamşlar merhaba.

3 sene kadar önce almış olduğum yazıcımda yaklaşık 2.5 senedir bu problemi yaşıyorum.

Yazıcıdan aldığım çıktıların üzerine elimi sürdüğümde neredeyse %40 lık bir bölümü siliniyor.

Bu elimi bastırma şiddetine göre değişiyor.

örneğin önceden bastığım bir kaç ay bekleyen evraklarıma baktığımda kendiliğinden yazıların bir miktarının döküldüğünü görüyorum.

2 sene kadar önce servise götürdüm bir sürü ıvır zıvır uğraştılar yapıldı diye teslim ettiler lakin eve getirdiğimde sorun devam ediyordu işlerin yoğunluğundan dolayıda bir daha ilgilenemedim.

Konu hakkında yardımcı olabilecek birileri varsa yardımlarınızı bekliyorum.
Silinsin
Arkadaşlar geçenlerde netten bir tam regüleli adaptör aldım ürünün üzerinde 13.8 v yazıyor lakin çıkışında 19 - 19.5 gibi bir dalgalanma var ampermetre ile baktığımda 10 amper değerine ulaşıyorum bu ürünü 13.8 v a düşürmenin bir yolu yordamı varmıdır?

Elektronik konusunda meraklıyım lakin henüz fazla bir bilgim yok açıklayıcı bir şekilde yazarsanız çok memnun olurum.
Arkadaşlar geçtiğimiz günlerde babamı kaybettim.

Elimizde kalan binbir çeşit ilaç ve ıbbı malzemeyi hayrına ihtiyacı olanlara vereceğim.

Tekerlekli sandalye (Akülü değil değil)

Oksijen konsantratörü (Oksijen makinesi)

Nöbülizör.

Koltuk deynekleri.

Walker,

Hasta yatağı (Havalı)

Oksijen Tüpleri,

Aspirasyon cihazı.

Hasta takip monitörü

Tansiyon Aleti, Flash ateşş ölçer

Ve benzeri tıbbı malzemeler gerçekten ihtiyacı olan arkadaşlara verilecektir.

ELİMİZDEKİ İLAÇLAR

nepitin (gabapentin)

Alysee - lyrica (pregababin)

pulmicort

combivent

ventofor combi

bt enema

xm solisyon

prozac

Voltaren Tablet

Majezik tablet

Minoset plus

iespor ampul (iv-im)

aksef ampul(im)

izotonik SF (Serum) 500-250-150-100 ml Setli

Medpamid Ampul

Spiriva

Lansor

Sisplatin

Atoposide

ve u türden onlarca ilaç yüklü miktarda elimde mevcuttur
İhtiiyacı olan arkadaşların irtibata geçmesi rıca olunur.

İlaç ve tıbbı malzemeler sadece gerçekten ihtiyacı olan kişilere mümkünse elden teslim edilecektir.

Bütün ürünler ihtiyaç sahiplerine hayrına ücretsiz olarak verilecektir....
Hakkında
Meslek: Makine mühendisi
Forum İkinci El İmzası:
........................
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.918
İkinci El Bölümü Mesajları: 66
Konularının görüntülenme sayısı: 183.114 (Bu ay: 1.781)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 318 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.