Şimdi Ara

25 Eylül A101 -48' SEG Fhd,smart,dahili alıcılı slim led tv 1199 TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
554
Cevap
22
Favori
52.415
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FreeRun

Vestel panel üretmiyor, bu tv de kullandıkları panel büyük ihtimalle lg den alıyorlardır.

Bence Çinli bir firmadan alıyorlardır , çünkü LG olsa fiyat bu kadar düşük olmaz.
  • Aynı tvyi Carrefour dan almıştık 1.449a tek söyleyeceğim fiyat yanıyor resmen kaçırmayın. Hele ulusal kanallar da HD yayına geçti cam gibi görüntü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Derin dondurucu için yorum yazabilecek birisi var mı acaba?
    uzun zamandır arıyordum. bu fiyat biraz fazla iyi gibi geldi bana...
  • Tek Kural Ahmet Kural kullanıcısına yanıt
    1yıldır seg kullanıyorum gecen yıl 46 inç modelini almıstım ve içindeki panel samsung, kayınbabamda baska bir 32 inc seg var ondaki tvde ise Lg..
    Ve 1150 Tlye aldıgım tvden de cok memnunum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim sorum farkli krwdi kartina taksit var mi a101 de

• Bu fiyata resmen bedava 48" FULL HD TV yanıyor resmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carlito_e

Derin dondurucu için yorum yazabilecek birisi var mı acaba?
    uzun zamandır arıyordum. bu fiyat biraz fazla iyi gibi geldi bana...

bende almayı düşünüyorum. F/P nasıl oranı nasıl acaba?? :))
  • Televizyonla ilgili araştırma yapan oldumu acaba ?
  • ben 40" nexon u aldım bu fiyata 48" tv de başka alternatif göremiyorum panel samsung olması lazım standart bir kullanıcı harici diskini takip film izler kablosunu bağlar internete gider yeni uydu ile 30 tane hd kanalı saymıyorum bile bu fiyata iyi cihaz arkadaşlar benim param var derseniz daha iyi görüntüsü olan lg sharp vb tvleri 3000 tl ye alırsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mckhan

ben 40" nexon u aldım bu fiyata 48" tv de başka alternatif göremiyorum panel samsung olması lazım standart bir kullanıcı harici diskini takip film izler kablosunu bağlar internete gider yeni uydu ile 30 tane hd kanalı saymıyorum bile bu fiyata iyi cihaz arkadaşlar benim param var derseniz daha iyi görüntüsü olan lg sharp vb tvleri 3000 tl ye alırsınız

Evet fiyat dediğin gibi diğer 46 ve üzeri modellere göre uygun.
    Aklımızda hep bi ama gezer ya o yüzden merak ediyor insan.
    Görüntü kalitesini kanal geçiş hızlarını smart uygulamalarını vs. vs.
  • wi-fi için vestel adaptörü mü almak lazım
  • Tv hakkinda ne dusunuyorsunuz , tesir urunu veya baska bi sakatlik olma ihtimali varmi? Birde garanti durumu nedir?

• Bugün a101'e gittim televizyonu sordum montajı size ait dedi montaj sırasında hasarda garanti kapsamındaymış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ototrof -- 20 Eylül 2014; 14:13:07 >
  • bizim burada satışa koymuşlar bile tv yi
    kutu üzerinde 200 hz yazıyordu

ekleme: kutusu açılmış koli bandıyla bantlamışlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jorge -- 20 Eylül 2014; 14:22:44 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • taşıma esnasında olabilir öyle durumlar gerçek panel 100hz olması lazım 200 hz hikaye ( yazılımsal )
  • Bizim burda da 48 inclik TV satışa konulmuş.kutu üzerinde zorlu grup tarafından üretilmiştir yazıyor.yani vestel markası .

Bir arkadaş böyle incelemiş

http://m.youtube.com/watch?v=6jvKpTQSjPQ

• arkadaslar nerdeyse herkez tavsıye etmıs yada fıyatın ıyı oldugunu soylemıste..
    ben 6 ay sonra evlenıcem nasıpse, yanı 6 ay sonrasını dusunerek bu tv alınırmı arkadaslar.. malum bı yandan da taksıtlerıı odemek ıstıyorumki masraflar bırıkmesın.. bu sekılde mantıklımı sızce almak :)
  • evlilik de ilk iş eşinle ortak karar almak tavsiye ederim sizin için tabi eşiniz onaylarsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mckhan

evlilik de ilk iş eşinle ortak karar almak tavsiye ederim sizin için tabi eşiniz onaylarsa

cevabınız ıcın tesekkur ederım.. nısanlıman yana sıkıntı yok :) boyle seylere takılmaz.. benım dusuncem 6 ay oncesınden alınmaya deger bır cıhaz ve fıyatmı acaba :) tesekkurler tekrardan..
  • evet alınabilitesi var 6 ay için

curve led ler 3d ler yaygınlaştıkca büyük markalarda bu fiyatlara düşücek ama daha çok zamanı var lg nin 48" tv sini 1200 liraya satmak için
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.