Şimdi Ara

240 W şarj gücüne sahip yeni USB Type-C sürümü tanıtıldı: Adaptör tarih oluyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
4.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ama genele yayılmadı henüz. Şu an hangi laptop veya telefonların USB type -C girişi var merak ettim? Piyasada satılanların hepsi USB type -C'ye geçti mi sizin tüm cihazlarınız USB type -C mi acaba? En başta olaydı daha iyiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monacomen -- 27 Mayıs 2021; 14:8:39 >
  • monacomen kullanıcısına yanıt

Genelde yayılmadı mı????

Tüm laptoplarım, Tabletlerim, cep telefonlarım USb Type C.

• quote:

Orijinalden alıntı: monacomen

Ama genele yayılmadı henüz. Şu an hangi laptop veya telefonların USB type -C girişi var merak ettim? Piyasada satılanların hepsi USB type -C'ye geçti mi sizin tüm cihazlarınız USB type -C mi acaba? En başta olaydı daha iyiydi.

paralel evrende misiniz ? type c olmayan cihazım yok.

• crash95 kullanıcısına yanıt
    Sen Çok Yanlış Okumuşsun Tekrar Bir Daha Oku Bence 240 Volt Değil Watt 240Watt Güç Dediğin Şey Akımın Gücü Yani Amper Değeri Gibi Şeyler 50Volt 240Watt 4-6 Amper Arasında Bir Değere Gelir Yazıcı Monitörler Gibi Cihazlara Sen 220Volt Şebeke Elektriği Takmış olsan Bile Kendi içerisinde o Voltajlar 12 24 Gibi Dc Akıma Dönüşüyor Teyp-C Çıkışında Da Dc Akım Alınacak Ama Ana Cihazın Adaptörü Muhtemelen Daha Yüksek Bir Volt Ve Amper ile gelecektir Örneğin 220Vol AC Adaptör Çıkışı 75Volt 10Amper DC Volt olarak Çıkış Yapacaktır Ve yine Belirli bir Limiti olacaktir Mesela En Fazla 2 Cihaz Takıla bilecektir Daha Bir Çok Detayı Varda Konu Uzuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SuSKuNReiS -- 27 Mayıs 2021; 18:51:14 >
  • Prize takma olayı nasıl olacak mini bir adaptör gerekecektir. Telefon adaptöründen çok daha küçük olursa tadından yenmez.

• veteriner69 kullanıcısına yanıt

Muhtemelen arkadaş mağarasından yıllardır çıkmamış bir Apple fanı hocam, ciddiye almayın kendisini 240 W şarj gücüne sahip yeni USB Type-C sürümü tanıtıldı: Adaptör tarih oluyor 

• Güzel gelişme..

• TITAN kullanıcısına yanıt
    Type-C bana da daha dayanıksız geliyor.

iPhone'larda yakında kablo takma derdi de kalmayacak, tamamen MagSafe ve kablosuza geçilince.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    tpye-c olmayan bilgisayar mı kaldı ? Çoğunda type-c girişi var ve yavaş yavaş sarj olma kısmınıda tpye-c ile yapıyorlar

• Mesudum kullanıcısına yanıt

Ne varmış mesajlarda?

Uçak koltuklarında bile var hocam. Yeni uçaklara koymaya başlamışlar. THY nin Boeing 787 uçaklarında var. Muhtemelen Airbus 350 lerde de vardir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • iyi de şimdi diyelim bununla monitörü bağladık laptop a,
    anakart bu kadar güç verebilecek mi? bunun için anakartlarda USB 3.0 gibi özel renkli bağlantı noktaları koymaları lazım

• 50 volt olsa insanlar pitir pitir carpilacak. 30 volt olsa 8 amperden çakma kablolar pitir pitir yanacak. Iki ucu b.klu degnek.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • adaptör nasıl tarih olacak lan?

240w gücü kim verecek?

240 W şarj gücüne sahip yeni USB Type-C sürümü tanıtıldı: Adaptör tarih oluyor

Apple'dan önce yapanı da vardı. Kıymeti bilinmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: TITAN

telefonlarda type c soketi kırılacak diye korkuyorum apple lightningde öyle bi dert yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

Bu tip konnektörler kısa devre yaptığı zaman cihazı duman edebilir yalnız.

50v nedir aga yerel telekom şebeke voltajı resmen.

Telefonda cebinizde gümleyebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: SaveMartha

Muhtemelen arkadaş mağarasından yıllardır çıkmamış bir Apple fanı hocam, ciddiye almayın kendisini  

Bence milletin arkasından sallama, mağara da sana yakışır. Bana gelince Apple kullanmıyorum ama kullandığım bilgisayar, tablet, telefonumun type c girişi yok, yalan mı söyleyeyim.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.