Şimdi Ara

24 saat kararlı çalışacak sistem.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar pahalı malzemeyle imalat yapan bir makinadan gelen verileri işleyecek ve makinaya yeni veriler gönderecek bir pc lazım.

pc deki arıza makinaya direkt yansıyacagı için zarar sözkonusu olur.

24 saat kararlı çalışacak asla donma çökme yapmayacak bir pc konfigürasyonu önerebilirmisiniz.

ayrıca hangi işletim sistemini önerirsiniz ve pc yi makinaya bağlamadan önce hangi yazılımları yüklemeliyim ve kararlılığını test etmeliyim.

sağolun.

• quote:

Orjinalden alıntı: tuncaysanli

arkadaşlar pahalı malzemeyle imalat yapan bir makinadan gelen verileri işleyecek ve makinaya yeni veriler gönderecek bir pc lazım.

pc deki arıza makinaya direkt yansıyacagı için zarar sözkonusu olur.

24 saat kararlı çalışacak asla donma çökme yapmayacak bir pc konfigürasyonu önerebilirmisiniz.

ayrıca hangi işletim sistemini önerirsiniz ve pc yi makinaya bağlamadan önce hangi yazılımları yüklemeliyim ve kararlılığını test etmeliyim.

sağolun.

internete bağlanmıyacaksa orjinal programlar ve işletim sistemi kullanırsan ve pc o işiçin yani oyun mp3 vs için kulanmazsan her bilgisayar dayanır
  • Intelin kendi ürettiği anakartlardan kullanabilirsin,stabiliteleriyle ünlüdür. Kaliteli bir PSU alırsan ve geri kalan parçaları orta seviye alırsan pek sorun olmaz.Zaten kullanıma geçmeden testlerini yapacaksınızdır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: WinteR

Intelin kendi ürettiği anakartlardan kullanabilirsin,stabiliteleriyle ünlüdür. Kaliteli bir PSU alırsan ve geri kalan parçaları orta seviye alırsan pek sorun olmaz.Zaten kullanıma geçmeden testlerini yapacaksınızdır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.