Şimdi Ara

24 aylık taahhütü 1. ayda iptal etmek?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha önceden 12 aylık taahhütüm vardı, 1-2 ayı daha olduğu için internet kampanyalarına bakmıyordum. Geçen TTNET aradı ULTRANET paketi bana "size özel", "zamlanacak", "bugün geçerli" diyerek 59,90'a verdi, zaten eski aboneliğimde fatura 70 lirayı geçiyordu, ben de kabul ettim.

Sonra baktım ultranet meğer 50 tl imiş. Anlayan veya tecrübesi olan arkadaşlara sorayım, daha 1 hafta olmadı taahhütü yenileyeli, iptali durumunda çok bir şey öder miyim? Eski taahhütün indirim bedellerini falan eklemeye kalkışırlar mı?

• Bildigim kadariyla indirimli kullanilan para yansiyor.Musteri hizmetlerini ara daha iyi yardimci olurlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir nevi yanlış ve eksik bilgilendirme kurbanı oldum, sonuçta onaylıyor musun dedi onayladık ama elbette kazıklandığımı anlarsam iptal ettirme hakkım da mevcut. şikayette falan bulundum, düzeltme falan olmazsa iptalini düşünüyorum o yüzden sordum.
    24 ayda tereddüt ettim, "sözleşmeyi siz müşterilerimizi düşünerek oluşturduk" dedi. Bir iki ay kullandıysan sadece indirim bedelini ödersin dedi. Benim daha çok merak ettiğim 12 aylık taahhütümün indirimini de itelemeye çalışırlar mı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.