Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

24 ay taahhütlü İnternet iptali (Taahhüt bitmeden).

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı
325
Cevap
30
Favori
224.021
Tıklama
Tüm Forumlar >> İnternet >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Türk Telekom Altyapısı Kullanan Sağlayıcılar >> 24 ay taahhütlü İnternet iptali (Taahhüt bitmeden).
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      600 Mesaj
      07 Aralık 2018 11:11:21
      Arkadaşlar bu şey kesin mi misal ben Turk Telekomdan 13. ay sonrasında çıksam cayma bedeli ödeyecekmiyim. Tüketici mahkemesi kesin karar veriyor veriyor mu lehimize. Misal şuanda 50mbps 50gb aknli konut asistans sigortanız bizden kampanyası kullanıyorum. Konut aistans ile konut 24 ay boyunca sigorta oluyor(Gerçi şuan sigorta yapmamışlar o ayrı konu benim başka bankada dask yapmıştım.) ben 24 ay dolmadan 13. ayda çıkmak istesem cezai bedel ödemeden veya ödeyip Tüketici mahkemesine başvurursam lehimize kesin karar çıkıyor mu. Bana konut sigortası için aksigortaya yapmış oldukları ödeme için para istemezler mi.

İmzam kural dışıymış! Lütfen Sakin olun.Her şey kontrolüm altında.
    • Yarbay
      2181 Mesaj
      08 Aralık 2018 00:44:32

Sizin durum biraz sıkıntılı sigorta olduğu için fakat sigortayı saymazsak 13. ay veya 2. ayda çıkmak falan fark etmiyor. Kanun belli, 24 ay taahhüt verildiği zaman istediğiniz zaman cezai bedel ödemeden çıkabilirsiniz. Tabi bu durumda şirket size karşı icra işlemi başlatacak sizde itiraz edip thh ye başvuracaksınız. Konuda emsal var biraz araştırıp öğrenebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      habib_723 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Intel i5 6500 4.5Ghz Bclk OC * MSI Gaming X Gtx 1080 * Asus Z170 Pro Gaming * Corsair Vengeance LPX 2x8GB 3000MHz C15 * Samsung 850 Evo 250gb * WD 1TB * Seagate 1TB * Corsair H100i v2 * EVGA 750W P2 * Logitech G810 Orion Spectrum RGB * Razer Diamonback * Corsair Void RGB * Corsair MM300 * Steam Controller * NZXT S340 Razer Edition * Benq Zowie XL2540
    • Yüzbaşı
      600 Mesaj
      08 Aralık 2018 08:29:40
      quote:

Orijinalden alıntı: jedi39

Sizin durum biraz sıkıntılı sigorta olduğu için fakat sigortayı saymazsak 13. ay veya 2. ayda çıkmak falan fark etmiyor. Kanun belli, 24 ay taahhüt verildiği zaman istediğiniz zaman cezai bedel ödemeden çıkabilirsiniz. Tabi bu durumda şirket size karşı icra işlemi başlatacak sizde itiraz edip thh ye başvuracaksınız. Konuda emsal var biraz araştırıp öğrenebilirsiniz.
      Bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim.
      |
      |

İmzam kural dışıymış! Lütfen Sakin olun.Her şey kontrolüm altında.
    • Binbaşı
      1447 Mesaj
      08 Aralık 2018 21:40:46
      arkadaşlar turkcell evimde cekmıyordu turk telekoma geçtım ne kadar cayma bedeli çıkar canlar
      |
      |

• Binbaşı
      1277 Mesaj
      18 Aralık 2018 01:48:30
      Bi de böyle bişi var

|
      |

teknik nimetler: Canon 7D 10-20;18-270 ve 100mm Samsung Galaxy 510F; Jeep Renegade 2014
    • Yüzbaşı
      655 Mesaj
      22 Aralık 2018 22:06:37
      S.a arkadaşlar. Benim sorunum biraz daha degisik. Böyle bir yaşanmışlık duymadim Taahutum bitti. Yenilemedim kapattırdım. Sonra internet lazım oldu yeniden ttnete başvurduk yeni üyelik için. 24mbps hiz, 35gb akn 56tl. Modemin üstünde VDSL yazmiyorsa fiber destekelmiyordur diye kandırıp bir de modem istememize sebep oldular. Aylık 8tl de o. Ancak interneti bağlayıp gittiler. Telefon aracılığıyla başvuru yaptık ne sözleşme imzaladık ne de kimlik fotokopisi vs almadılar. Şimdi bu durumda modemi geri almazlarsa ben aboneliği kapattirirsam bana ceza uygulayıp 900tl fiyat çıkarabilirler mi? Telefonda öyle söylüyorlar. Kağıda imzaya gerek yok ses kaydınız var diyorlar. Ancak ses kayıtlarında kampanya koşullarından bahseden olmadı. Şu tarife su modem 24 ay aylık 64 diye konuşuldu o kadar. Bu arada 20 Aralık başvuru tarihi internetin bağlanma tarihi de 21 Aralık. İnternet bağlantısı yapıldıktan yarım saat sonra aradım modem iadesi için.

|
      |

Allah katında (makbul) tövbe, ancak bilmeyerek günah işleyip sonra çok geçmeden tövbe edenlerin tövbesidir. İşte Allah, bunların tövbelerini kabul buyurur.
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
nice türkiye
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.