Şimdi Ara

24/28.02.2010 METRO ŞOK Fırsatları. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
6.463
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • mamak metrodan 399 liraya netbook aldım sayenizde, bugün başlığı görmesem darty den 540 liraya alacaktım, sayenizde fazladan 230 lira fazladan harcamış da olsam 140 lira karım oldu, sağolun, varolun, Allah işinizi gücünüzü rast getirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defnesdad -- 25 Şubat 2010; 18:46:08 >
  • ankarada metro nerde var ve nasıl gidicem birde LG netbook stoğu hakkında bilgisi olan varmı (ankarada) ?
  • bana araba lastigi lazimdi iki tane,toplamda metrodan 270tl tutuyordu.alacaktim ama daha ucuz birsey ariyordum.sonra kampanyadan faydalaniym dedim,offf brosurdeki hersey bende var,biktim dusunmekten ve sanayiye gidip dandikte olsa 2 tane lastik aldim toplamda 160 tl ye...

yaani harbiden ihtiyaciniz yoksa boyle promosyonlar cok kafa karistiriyor. gereksiz harcama oluyor
  • ürünü satan olursa talibim.
  • ankara mamak metroya gidicek varsa beraber gidelim bana foto makinası gereklide
  • Gunaydinlar
    Bisi sormak istiyorum 25 subatta firma adina bir fatura kesilerek bu kampanyadan yararlandik.Acaba tekrar bu kampanyadan 200ytl ustu alarak faydanalabilir miyiz?
  • 200 tl alısverıs ustune kampanyadakı tek bır ürünmü alınıyor alısverıs yapan arkadaslar bı soyleyebılırmı. yanı ne bılım 20 tane usb bellek alınabılıyormu. veya bır foto makinesi 1 usb bellek 1 bılgısayar falan gıbı. alısverıs yapan arkadaslar bu konuya acıklık getırebılırse sevınırız.
  • Sadece 1 ürün seçilebiliyor ve 1 adetle sınırlı.
  • Bende akşam metrodan 240 liralık alışveriş yaptım. Ama böyle bir kampanyadan haberim yoktu. Bugün fatura ile gitsem kampanyalı ürünlerden alabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: beto

Bende akşam metrodan 240 liralık alışveriş yaptım. Ama böyle bir kampanyadan haberim yoktu. Bugün fatura ile gitsem kampanyalı ürünlerden alabilir miyim?

Bu sorunuzun cevabı burada değil bence. Oraya giderseniz ve konuşursanız olur. Hatta üsteleyin, bana görevliler bilgi vermedi diye.
  • geç kaldık laptop falan fitmiştir herhalde.
  • harici harddisk fiyatları nasıl bilen varmı 200 tl lik yapıp bide 5030 u almayı düşünüyorum
  • böyle iş olmaz kampanya yapıyorlar daha ilk gün bitiyor ürünler hiç yapma daha iyi ,,, zate satılması gereken fiyatlar bunlar aslında milletle oynuyorlar hepsine
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.