Yüzbaşı
18 Eylül 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 37 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba Donanimhaber dostları. Bugün sizlere bahsedeceğim site Türkiye'nin en büyük aktivite arkadaşlığı topluluğu Shall we? - Aktivite Arkadaşlığı . Shall we? Ekim 2016 tarihinde kurulmuş. Amacı aynı aktiviteleri yapmayı seven insanları bir araya toplamak. Mesela bisiklete binmek istiyorsunuz ama tek başınıza zevk almıyorsanız bu gruba yazıyorsunuz ve bisiklete binmek isteyen sizin gibi insanları buluyorsunuz. Ya da evde daraldınız hadi bi kahve içeyim iki laklak edeyim diyorsunuz yazıyorsunuz Shall we? ve sizin ruh halinizde olan diğer insanları buluyorsunuz. Paintball oynamak istiyorsunuz ama tek başınıza oynayamazsınız malum, yazıyorsunuz bu gruba ve paintball oynamak isteyen onlarca insanla gidiyorsunuz boya savaşına. Bunun gibi onlarca aktivite mevcut bu grupta. Sadece aktivite değil, sosyal sorumluluk projeleri de var. Sokak hayvanlarına yardımdan tutun da, eli olmayan çocuklara el yapmaya, down sendromlu çocukları ziyarete gitmeye, huzur evlerine gidip yaşlılarımızın gönüllerini hoş tutmaya da zaman ayırmış bu grup. Kısacası aradığınız her türlü aktivite mevcut. Bu arada sayıları da öyle 3-5 kişi değil. 1 yılda yaklaşık 50 bin kişi olmuşlar. İncelemek istersiniz diye adresi buraya bırakıyorum. web sitesi üzerinden de gruba giriş yapabilirsiniz, FB üzerinden de. Bi inceleyin derim ben. Hadi gününüz güzel geçsin.

FBlink
weblink
Merhaba arkadaşlar.www.shallwetr.com sitemizde facebook grubuna üyemiz olan herkese çeşitli mekanlarda indirim mevcut. Hiç bir ücret ya da karşılık yok. 15.000 e yakın üyemiz arasına katılıp Türkiye'nin ilk ve tek aktivite arkadaşlığı grubunun üyesi olmanız yeterli.
yanlışlıkla 2 konu açtım. silinmesini rica ediyorum.
Dostlar merhaba. www.shallwetr.com sitesini yaptım ancak koyduğum her yazının ana sayfadaki boyutu farklı oluyor. Bunların hepsini otomatik olarak eşitleyecek bir özellik var mı? yardımcı olursanız çok sevinirim. teşekkürler.
Arkadaşlar Macbook air için ücretsiz spss indirebileceğim bilindik güvenilir bir site var mı ?
Arkadaşlar selam. şöyle şeyler buldum. kuponindirimler.com diye bir sitede. hemen aldım sizinlede paylasayım dedim
yapıştırrrrrr
Arkadaşlar selam. Evime 2. tv olarak 32" bir televizyon almayı düşünüyorum. duvara asabileceğim. ancak şöyle bir problemim var,
1. evde kablolu tv kullanıyorum. yani kablolu tv baglantısı olmalı. monitor tv lerde o olay yok. yani tam olarak o girişin adını da bilmiyorum ne yazık ki.
2. 500-600 civarları uygun 2. yıl garantili olan axon falan filan tarzı.
diğer özelliklerin çokta önemi yok. amacım ben uyurken mırıldansın. tv karşısında uyuyabiliyorum sadece.
şimdiden teşekkürler yardımlarınız için.
Arkadaslar merhaba. 2012 ve sonrası model yaris ya da micra almayı düşünüyorum. benzin otomatik. çok araç kullanan birisi değilim ancak haftada bi kaç gün kullanıyorum, her gün değil. istanbul'da kullanacağım. şehir dışı yazdan yaza gidiyorum. fiyatları yakın. micralar 35 bantlarında yarisler 40 bantlarında. yakıt değerleri yakın. sizlerden ricam kalite farkı olarak ne düşündüğünüzü yazmanız.teşekkürler.
Android Oyunlarını Ücretsiz indirin!
Cep telefonu dünyasının artık vazgeçilmez ve en çok kullanılan işletim sistemi olan Android için geliştirilen uygulamalar gün geçtikçe çoğalıyor. Android oyunların ve uygulamaların çoğalmasıyla birlikte, artık android oyun yapımcıları, ürettikleri oyunları ücretli olarak satıyor.

Apk olarak indirilemeyen bu oyunlar, oyun içerisinde sizlerden her bir aşamada, aşamayı kolay geçebilmeniz için ücret talep ediyor. Ya da oyunun tamamı ücretli olabiliyor.

cepKRAL-Cep Telefonu Oyunları ve Programları sitesi sayesinde, dünyanın en çok oynanan popüler cep telefonu oyunlarını, ücretsiz olarak APK dosyası şeklinde indirebilirsiniz. İndirdiğiniz oyunların bir çoğu full sürümdür. Yani, apk dosyasının kırılması sayesinde, bütün özellikleriniz, paranız dahil, dolu olarak gelecektir.

Eğer sizin de bir android işletim sistemine sahip cep telefonunuz varsa, mutlaka cepKRAL ‘ı ziyaret etmelisiniz.
Sitede başlıca buluna bazı konular şunlardır: cep oyunları indır, popüler cep telefonu oyunları, cep telefonu araba oyunları, en güzel cep telefonu oyunları, bedava cep telefonu oyunları, cep telefon oyunları ücretsiz cep telefonu oyunları

Etiketler:cep oyunları indır, popüler cep telefonu oyunları, cep telefonu araba oyunları, en güzel cep telefonu oyunları, bedava cep telefonu oyunları, cep telefon oyunları, ücretsiz cep telefonu oyunları,en iyi cep telefonu oyunları, cep tel oyunları, cep telefonları oyunları, cep tlf oyunları, cep telefonu oyunları ındır.

www.cepkral.com
konuyu kapatırsanız sevinirim.
Hakkında
Meslek: Ör[get]man
Forum İmzası:
I am the Alpha and the Omega
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.118
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 129.935 (Bu ay: 141)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 11 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.