Şimdi Ara

24/28.02.2010 METRO ŞOK Fırsatları.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
6.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 36
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 18 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • hayabusaaa (6 mesaj) GCGorusu (3 mesaj) sahibitanıdık (3 mesaj) Mr.Blof (3 mesaj) saredsa (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Günlük İndirimler >> 24/28.02.2010 METRO ŞOK Fırsatları.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    411 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Linuxxer

quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Yanlış mı görüyorum yoksa bunlar 4GB lık Kingston bellek için 1TL mi istiyorlar?

Yanlış görüyorsun hocam, 0.99TL istiyorlar :D

Alıntıları Göster
    Kozyatağı metrodan bir şeyler almak için girdik geçen tatildeydi, kart sordular, dedim "bodrum'da günlük kartla alışveriş var", her şubede farklıymış. Bodrum turustik bölge kategorisindeki şubeleriymiş, sanırım yabancı ve tekne alışverişçilerinin vergi noları olmayacağından böyle yapıyorlarmış. Velhasıl, Kozyatağından alacağımızı almadan dönmüş Bodrumdaysa aynı ürünleri günlük kartla alabilmiştik.
    |
    |

• Yarbay
    2839 Mesaj
    Bizde Metro kart yok.Konya Metrodada günlük kart çıkartarak çok rahat alışveriş yapabiliyoruz.
    |
    |
  • Yarbay
    3406 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HRMNKY

Bizde Metro kart yok.Konya Metrodada günlük kart çıkartarak çok rahat alışveriş yapabiliyoruz.
    Rakı alsam 200 liralık indirimden yararlanabilir miyim?
    |
    |
  • Yarbay
    4373 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gunesindostu

şimdi gıda dışı alısveriş derken ne almamıs lazım kusura bakmayın anlıyamadım.... kola gıda dışımı oluyor:)

Vücuda giren besinler gıda oluyor, vücuda giren zararlı veya yararlı diye bir ibare yoksa eğer, kola da gıda olur
    |
    |
  • Yarbay
    3919 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sleeptalkercat

quote:

Orijinalden alıntı: gunesindostu

şimdi gıda dışı alısveriş derken ne almamıs lazım kusura bakmayın anlıyamadım.... kola gıda dışımı oluyor:)

Vücuda giren besinler gıda oluyor, vücuda giren zararlı veya yararlı diye bir ibare yoksa eğer, kola da gıda olur

Alıntıları Göster
    Bu insert hangi mağazalarda geçerli?Sitesinde bu indirimler görünmüyor.

Edit:Güneşli Metro'da bugün başlamış kampanya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Blof -- 24 Şubat 2010; 12:33:44 >
    |
    |

• Yarbay
    2768 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: muhalif13

Beylikdüzü geçici metro kart vermiyor kapıdan geri dönmüştüm.

En az 100 kere girmişimdir geçici kartla Büyüçekmece ve Güneşli metro'ya....
    |
    |
  • Yüzbaşı
    820 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Mitra

quote:

Orijinalden alıntı: muhalif13

Beylikdüzü geçici metro kart vermiyor kapıdan geri dönmüştüm.

En az 100 kere girmişimdir geçici kartla Büyüçekmece ve Güneşli metro'ya....

Alıntıları Göster
    Güneşli Metro dogru adrestir. Bu arada gecen yıl. Metro kartım olmadan giriş yaptım. Kapıdaki görevli sizden kimliğinizi alıyor ve boş bir blok nota numara yazıyor, alışverişinizi yapıp kasada bu numarayı gösteriyordunuz. Bu kadar basit.
    Üst katta konfeksiyon, giyim ürünleri uygundu oradan da bişiler bakılabilir ya d elektronikte, aklıma suan baska ürün gelmiyor.
    |
    |

• Yarbay
    5093 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: saredsa

Güneşli Metro dogru adrestir. Bu arada gecen yıl. Metro kartım olmadan giriş yaptım. Kapıdaki görevli sizden kimliğinizi alıyor ve boş bir blok nota numara yazıyor, alışverişinizi yapıp kasada bu numarayı gösteriyordunuz. Bu kadar basit.
    Üst katta konfeksiyon, giyim ürünleri uygundu oradan da bişiler bakılabilir ya d elektronikte, aklıma suan baska ürün gelmiyor.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar ankara da olan yokmudur ya
    gidelim bende birkeç şey almak isterim
    |
    |
  • Yüzbaşı
    298 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: erkahn

arkadaşlar ankara da olan yokmudur ya
    gidelim bende birkeç şey almak isterim

Alıntıları Göster
    az once buyukcekmece metro buyukcekmecedeydim,brosurler gelmis.....
    |
    |
  • Onbaşı
    26 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hayabusaaa

az once buyukcekmece metro buyukcekmecedeydim,brosurler gelmis.....

Alıntıları Göster
    biraz önce telefonda yetkili ile görüştüm...
    Pendik mağazada da ürünler mevcut fakat

Nikon Fotoğraf Makinesi
    Lg Netbook
    bitmiş...

diğerleri şuan için varmış...
    |
    |
  • Binbaşı
    1404 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ioerist

biraz önce telefonda yetkili ile görüştüm...
    Pendik mağazada da ürünler mevcut fakat

Nikon Fotoğraf Makinesi
    Lg Netbook
    bitmiş...

diğerleri şuan için varmış...

Alıntıları Göster
    izmir mağazasında yeteri kadar ürün var arkadaşlar sadece fotoğraf makinesinde sıkıntı var 1-2 adet kaldı dedi görevli.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    413 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sahibitanıdık

izmir mağazasında yeteri kadar ürün var arkadaşlar sadece fotoğraf makinesinde sıkıntı var 1-2 adet kaldı dedi görevli.

Alıntıları Göster
    Nikon Fotoğraf Makinesi Bursa metro dan aldım 1 adet dahada var stokda süper fiyat bence
    |
    |
  • Binbaşı
    1146 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: serkanim

Nikon Fotoğraf Makinesi Bursa metro dan aldım 1 adet dahada var stokda süper fiyat bence

o kadar rahat söylüyorsunuz ki, sanki 99TL' ye sadece makine almış gibi..:)

işin şakası bir tarafa 200TL' ye ne aldınız.. hiç bir şey neredeyse dahil değil kampanyaya..
    |
    |
  • Yarbay
    3919 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TWiST_oF_FaCe

quote:

Orijinalden alıntı: serkanim

o kadar rahat söylüyorsunuz ki, sanki 99TL' ye sadece makine almış gibi..:)

işin şakası bir tarafa 200TL' ye ne aldınız.. hiç bir şey neredeyse dahil değil kampanyaya..

Alıntıları Göster
    Bende Güneşli Metro'dan LG netbooku aldım.Zaten bavul vs ihtiyaç vardı.200 TL ye tamamladım.400 e de 6 taksitle LG yi aldım.Fırsatı duyuran arkadaşa teşekkürler.
    |
    |

• Teğmen
    168 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Blof

Bende Güneşli Metro'dan LG netbooku aldım.Zaten bavul vs ihtiyaç vardı.200 TL ye tamamladım.400 e de 6 taksitle LG yi aldım.Fırsatı duyuran arkadaşa teşekkürler.

Alıntıları Göster
    arkadaslar bende bursa metroya gıtmek ıstıyorum ama kartım yok ogrencıyım gecıcı kart falan verırler mı acaba
    |
    |
  • Yüzbaşı
    315 Mesaj
    quote:

Alıntıları Göster
    metrodan gıda dışı 200 liraya ne alınabilir bende çok merak ediyorum
    |
    |
  • Yüzbaşı
    629 Mesaj
    quote:

Alıntıları Göster
    harici hardisk acaba metroda varmı 2 tane lazımda kampanyayada dahilse süper olur 5030 uda 70 tlye almış olurum 70 tl uygun dimi o telefon için
    |
    |
  • Binbaşı
    1404 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: srdr91

harici hardisk acaba metroda varmı 2 tane lazımda kampanyayada dahilse süper olur 5030 uda 70 tlye almış olurum 70 tl uygun dimi o telefon için

Alıntıları Göster
    arkadaşlar metro bir toptancı marketi. çoğu üründe koli halinde satılıyor. ama mesela bir yazıcı, bir tv bir uydu alıcısı ,büro mobilyası (adore var kaliteli) veya toptan 1-2 aylık değişik ihtiyaçlarınız alınabilir. zaten adamlar vade farksız karta taksitte yapıyor. o yüzden 200 tl rahatlıkla doldurulabilir.. olmadı bir kaç akrabanızla birleşip ürün alabilirsiniz.
    |
    |

• Emekli Yönetici
    8082 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sahibitanıdık

arkadaşlar metro bir toptancı marketi. çoğu üründe koli halinde satılıyor. ama mesela bir yazıcı, bir tv bir uydu alıcısı ,büro mobilyası (adore var kaliteli) veya toptan 1-2 aylık değişik ihtiyaçlarınız alınabilir. zaten adamlar vade farksız karta taksitte yapıyor. o yüzden 200 tl rahatlıkla doldurulabilir.. olmadı bir kaç akrabanızla birleşip ürün alabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    LG netbook için Kozyatağı ve Pendik mağazalarını aradım şimdi. Tahmin ettiğim gibi kalmamış ve yeni parti gelip gelmeyeceği bilgisi yok.
    |
    |

• Yüzbaşı
    820 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Rica ederim.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
En ucuz kedi maması fiyatları
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.