Şimdi Ara

23 Aralık vatanbilgisayar indirimi yararlananlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konu başlığından anlaşılacagı gibi %25 indirimden yararlanan ve internet üzerinden sipariş verenler.Bu kampanyadan yararlananlar.
    Acaba kimlerin kargosu yola çıktı ?
    Yoksa herkes 4-5 gün bekletilecekmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bugün yola çıkma ihtimali çok düşük hocam zaten . yarın belki çıkabilir
  • 10-12 gun, dha onceden yzude 20 ındırım ılke aldıgım urun ıstanbul ıcınden ıstanbul ıcıne bu kadar gunde geldı, ayrıca yuzde 25 ıle ındırımlede alanları okuyorum 10 gunde ancak gelıyormus kargoları bılgınıze.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaLVaToRe

10-12 gun, dha onceden yzude 20 ındırım ılke aldıgım urun ıstanbul ıcınden ıstanbul ıcıne bu kadar gunde geldı, ayrıca yuzde 25 ıle ındırımlede alanları okuyorum 10 gunde ancak gelıyormus kargoları bılgınıze.

hocam rezalet resmen . markafoni bile 10 dediği ürünü 9 günde gönderdi . çok ama çok ilginç
  • vallaha ben bakırkoyde oturuyorum bostancı subesınden bana oyle 12 gunde gelmsıtı kargom.
    ve kargo gelıcek dıye kac gun dısarıya bıle cıkmadıgımı bılıyorum.
    sacma sapan ısler yani bunlar.
    bu arada yuzde 25 ındırımden faydalanan arkadaslar kargo ucretlerınıde verıceklerını unutmasınlar buda not olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exkdr

Konu başlığından anlaşılacagı gibi %25 indirimden yararlanan ve internet üzerinden sipariş verenler.Bu kampanyadan yararlananlar.

Kargo firmaları Pazar günü çalışmadıklarından Cumartesi verilenler ancak Pazartesi işleme konur veya firmalar Pazartesi kargoya verirler.
    Aşırı yoğunluk yüzünden akşam saatleri sitesi açılmadığına göre onbinlerce veya daha fazla sipariş almış olmalılar. Kampanya açıklama kısmında yazdığı gibi kargolama işlemi sipariş sırasına göre olacağından ne kadar da uğraşsalar çoğunluğun siparişi Çarşamba Perşembe'den önce kargolanmayacaktır.

Benim Vatan'la işim olmadı, sadece bu durumu yazmak için yanıtlıyorum.

• Adamların sıkıntısı degil zaten sozlesmede kampanya urunleri 10 güne teslim yazıyor. Emin olun bu gün net uzeri hicbir siparis kargolanmadı yarın buyuk ihtimal kargolanmaya baslar oda pazartesiye anca yola cıkarsa cıkar. Bugun fatura bile kesilmedi urunlere yine bekletilecez anlasılan iş gelecek hafta içine kaldı. Hafta sonuda magzalarda
    İndirim var yani stok eritiyorlar yandık ki ne yandık bilseydim ark gonderirdim parayı magzadan aldırırdım..
    Sıraya göre yapılacakta ben öglen vermistim birde ;d gece siparis vereni dusunemiom
  • quote:

Orijinalden alıntı: mselcuks

quote:

Orijinalden alıntı: exkdr

Konu başlığından anlaşılacagı gibi %25 indirimden yararlanan ve internet üzerinden sipariş verenler.Bu kampanyadan yararlananlar.

Kargo firmaları Pazar günü çalışmadıklarından Cumartesi verilenler ancak Pazartesi işleme konur veya firmalar Pazartesi kargoya verirler.
    Aşırı yoğunluk yüzünden akşam saatleri sitesi açılmadığına göre onbinlerce veya daha fazla sipariş almış olmalılar. Kampanya açıklama kısmında yazdığı gibi kargolama işlemi sipariş sırasına göre olacağından ne kadar da uğraşsalar çoğunluğun siparişi Çarşamba Perşembe'den önce kargolanmayacaktır.

Benim Vatan'la işim olmadı, sadece bu durumu yazmak için yanıtlıyorum.

Hocam dogrusu ben hepsiburada.com adresinden urun aldıgımda gece 1-2 pazr haric her saat kargoya verebiliyorlar. Vatan ups ile calısıyor upsla anlasması nedir bilmiyorum amaa ups nin kargo hizmeti tam anlamıyla felaket. Onca kutu geldi hep sagı solu ya yırtık ya icine cokmus hayvan herifler bildikleri halde elwkrronık cıhaz oldugunu takmıyorlar.

• HB'nın merkezinde Aras ve Yurtiçi kargo şubesi var, onlara özel. Vatan'ı bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mselcuks

HB'nın merkezinde Aras ve Yurtiçi kargo şubesi var, onlara özel. Vatan'ı bilmiyorum.

Sanmıorum vatanda oyle bırsey oldugunu. Bana onca ups geldi bikere logolu arabası gelmedi. Yurtdısında iyi ama herseyin tr de kotu olması gibi mc donalds burger k. Kfc. Vs vs
  • vatandan online alışveriş yapılmaz(ben şahsen yapmam). kampanyalı ürünlerde denildiği gibi sıkıntılar var. kampanyasız fiyatlar da piyasanın çok üstünde. %25 mağaza indirimi güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rodri

vatandan online alışveriş yapılmaz(ben şahsen yapmam). kampanyalı ürünlerde denildiği gibi sıkıntılar var. kampanyasız fiyatlar da piyasanın çok üstünde. %25 mağaza indirimi güzel.

aslında guzel ındırımlı oluyor bazı mallar hatta cıgu urunler vatanda. fakat ups kargo tam bır rezalet.
  • %25 indirim bugün mağazalarda da geçerli, elden alınabilir...
  • İndirim güzel keşke bugünü bekleyip gidip mağazadan alsaydınız.Bugün ve yarın mağazalardada indirim mevcut
  • aynen mağazadan almayı tercih ederim :D bide yılbaşına %25 indirim degilde %40 falan yapsa çok sağlam olur
  • Mümkün olduğunca acelesi olanlar vatana bulaşmasın derim kargo süreleri üzün teknik servis berbat zaten vatan %25 indirim yaparken anca piyasa fiyatlarının çok az altına çekiyor üstelik %25 olduğunda kargoyuda siz ödüyorsunuz iyi düşünün derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: xRay97

İndirim güzel keşke bugünü bekleyip gidip mağazadan alsaydınız.Bugün ve yarın mağazalardada indirim mevcut

Ah kardesim nerden bilelim keske 1 gun once acsaymısım konuyu almazdık.

Sesion kargo ucretıyle batmayıs o kadr para verip e.kartı alan adama koyarmı ;D sorun kargoya gec verilmesi...
    Bla bla bla
  • Veee vatandan tokat gibi cevap...
    Omg kargoya verilmis ürün sadece 1 gün bekletildi ;D
    Baska kimlerin kargosu yolda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeSioN

Mümkün olduğunca acelesi olanlar vatana bulaşmasın derim kargo süreleri üzün teknik servis berbat zaten vatan %25 indirim yaparken anca piyasa fiyatlarının çok az altına çekiyor üstelik %25 olduğunda kargoyuda siz ödüyorsunuz iyi düşünün derim

Vatanın servisi var mı ya :D ?

Ben montajcı zannediyordum o arkadaşları :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.