Şimdi Ara

21 yaşında 2. sınıf olmak (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
0
Favori
4.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kendimi tatmin etmek ne alaka ben olacakları söylüyorum kız mevzusuna falan girmedim arkadaş direkt kudurdu gerçekler rahatsız etti sanırım 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2020 sayısalda 60k yapmıştım bu sene ea 381. Siyim boun işletme yazacağım. Bir sene de hazırlık okuyacağım. 60k yaptığımda gitsem daha mı iyi olacaktı. Muhtemelen mezuna kaldınız ama yine başarılı bir sonuç elde edemediniz bu yüzden pişmansınız. Başarılı olsaydınız böyle konuşacağınızı sanmıyorum.

• Öyle bir konu açmadım şizofren misin

•  

• *laughs in 21 yaşında 4.sınıf*

• Sosa resmim vardı ama mezuna falan kalmadım sayısal 5k yaptım

• 2 senelik okudum. 2013’te arkadaşlarımla aynı zamanda girdim. İlk senenin yarısında bırakmak zorunda kaldım. 3 sene sonra tekrar başladım. İlk senenin sonunda Amerika’da burs kazanıp 1 sene orada geçirdim. Sonra 2. seneyi okuyup mezun oldum. 18 yaşında başladığım 2 senelik okul 25 yaşında bitti. Bunca geçen zamanda kendimi sürekli okumak istediğim alanda geliştirdim. Okulda da gayet başarılı oldum ve hiç zorlamadı beni o yüzden. Şu an benden senelerce önce mezun arkadaşlarımdan hem daha mutluyum, hem de daha fazla kazanıyorum. Bomboş bir konu olmuş. Boşuna stres yaratmaktan başka bir işe yaradığı yok şu forumun gerçekten.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hakaret etmek istemiyorum da sıkıntılı mısın asla dediğin şeyleri yazmadım sana yalan borcum mu var yerleştirmeler açıklanınca atarım eğer çok istersen ayrıca trollük yapmak yasak mı ben böyle eğleniyorum belki?

• Yaş konusuna çok takılmayın, ben de 26-27 yaşımda mezun olmuştum. Şimdi Türkiye merkezli bir şirket ile yurtdışında mesleğimi yapıyorum. Kimse ''ee sen çok geç mezun olmuşsun'', ''ee senin tecrüben yok'' falan da demedi.

• ss’i atsana o zaman, yalan söylüyorsun şikayet ettim seni

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.