Şimdi Ara

21 yaşında 2. sınıf olmak (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
0
Favori
4.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Ben 17 yaşında başlayacağım 21 yaşındaki adam bizim ortamlarda olamaz bence orası da sıkıntı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üniversiteye 2012 yılında girdim 2017de bitirdim. 2017den beri boş beleş duruyorum. 3 kere mezuna kalın ama istediğiniz şeyden vazgeçmeyin. O zamanlar ceng hayalimdi, şimdi tutturdum da noldu bir kere bile gitmedim okula, sırf kentkartta öğrenci basayım diye duruyor resmen.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bir yere mi yetişeceksiniz.1 yıl mezun + hazırlık okudum..Bölüme ilk yıl giren hazırlık okumayan arkadaşlarım da var.Mezun+ 2 ene hazırlık okuyan da var.Takılacak bir şey değil.Bölümde 30 yaşında adam bile vardı.Tek pişmanlığım hazırlık okumasam olurmuş.İngilizcem iyiydi çünkü bana bir şey katmadı.

• Orası öyle ama sınıfım %85i 17 18 olacak ger kalanlarla takılacaksın onlardan da kafa yapına uygun adam yoksa geçmiş olsun

• asertyu kullanıcısına yanıt

kuzenim istanbul hukuku 7 yılda bitirdik şuan aylık geliri 20k yakın + mezuna kalmıstı .enayi çok forumda görende norveçliyizde hepimizde spor enstürman var avrupa turuna falan gidiyoz sancak üni ortamında 2 kere mezuna kalanlar hazırlıgı 2 kere kalnalar son sınfı 3 yılda bitirenlerde 2. üni okuyanlar meslegini bırakıp hayalindeki meslegi okuyanlar dolu herif mezuna kalmıs bi de hazırlık okumus dert ediyor komedi cidden

• Nickte kedi yazıyor diye kız sanmıştım seni  

• bu forumda neden yaş mevzusuna bu kadar takılıyor anlam veremiyorum

• malum hastalık mı var hocam sende  😳

• Yok hocam niye bozulayım tipimi görmedin ki niye öyle yazdın  

• hocam kendini forumda böyle yazılar yazarak mı tatmin ediyorsun tatmin etme şeklin böyle mi ?

• Bir sorun göremiyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  •  

•  

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.