Şimdi Ara

21.07.2021 Tarihinde Arçelik Buzdolabının Yanması Hk (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
0
Favori
5.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
274 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • geçmiş olsun çok ciddi bir durum ve şimdiye kadar yenisi ile değiştirmemeleri tuhaf

koskoca koç grubu şirketi yazık

• Geçmiş olsun.Bence direkt twitter'dan önce Arçelik CEO suna yazın baktınız olmuyor tag'leyin buradan basın millet rt yapsın.

Ama önce bir yazın CEO'ya görüntüler falan var.Elinizde raporda var çok büyük marka değer kaybı olur. Bence kendisi direkt müdahale edip çözer.

• quote:

Orijinalden alıntı: lepton

Geçmiş olsun.Bence direkt twitter'dan önce Arçelik CEO suna yazın baktınız olmuyor tag'leyin buradan basın millet rt yapsın.

Ama önce bir yazın CEO'ya görüntüler falan var.Elinizde raporda var çok büyük marka değer kaybı olur. Bence kendisi direkt müdahale edip çözer.

Bunu da uygulayayım teşekkür ederim ilginiz ve desteğiniz için.

• Çok geçmiş olsun.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • zor bir durum, geçmiş olsun. umarım hakkınızı alabilirsiniz.

• Geçmiş olsun bir avukata verin o takip etsin

• geçmiş olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • imperial93 kullanıcısına yanıt

Aslında kimsenin dışarıda yiyip içene bir şey dediği yok bence. Sadece sağlıklı ve kontrollü koşullarda yemek yerken birden bire uzun süre dışarıdan yemek söylemek zorunda kaldıklarından bahsediyorlar.

Bu arada sizin Avrupa mevzusu ne oldu? uzmanlık vs meseleleri bitiyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 10 Ağustos 2021; 11:29:20 >
  • Geçmiş olsun hocam

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Geçmiş olsun. Şikayetvara da bir şikayet açın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim destekleriniz için

• Çok geçmiş olsun hocam. Mümkünse beyaz eşyada Samsung gibi markaları tercih edin. 15 senedir tek bir problemi çıkmadı. Aynı şekilde çamaşır makinesini de kullanıyorum.

Beko marka bulaşık makinesi aldım, elektrik kaçağı yapıyordu. Lütfen evinizi ne olduğu belirsiz bu ürünlere emanet etmeyin.

• Çok geçmiş olsun. İnşaallah bir an önce bu sıkıntıdan kurtulursunuz...

• Geçmiş olsun, burada Ekşi Sözlük yazarlığı olan birileri duyurmalı bu rezilliği.

• Vestel aldım 3 sene önce komple seti en pahalısından sülalem rahat abidik gubudik marka cıkartan arcelık fılan tozuttu ıyıce

• Geçmiş olsun hocam

• Ben ve kardeşim toplamda 6 klima aldık ve 5’i arıza çıkardı.2’si kullanılmış revizyonlu cihazdı iade ettim.Diğerlerinin gazı eksikti, birisinin terazisi bozuktu filan uzatmayayım 2008 te annemin evi konple arçelik almıştık halen hepsi taş gibi çalışırken şimdikiler her an bozulacak gibi.Mikrodalganın kapağı bazen oturmuyor cızırtı yapıyor üstüne bastırıyorum.Fırının kapağı silinirken kırıldı garantiden değişti bunlar 3 aylık cihazlar için geçerli bu arada.

• He mikseri vardı birde oda kesme işinini yaparken içine su topluyordu onuda garantiden değiştiler yani garantiden yapılıyor sorun yokta sorun çıkma ihtimalinin böyle yüksek olması hiç yakışmadı

• geçmiş olsun hocam, inşallah en kısa zamanda çözüme ulaşır

• Destek. İnşallah en kısa sürede sorun çözülür

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.