Şimdi Ara

21.07.2021 Tarihinde Arçelik Buzdolabının Yanması Hk (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
0
Favori
5.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
274 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Geçmis olsun . Böyle bir rezillik olmaz, gereken yapilir umarim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • rezalet gibi rezalet. hiç bir üründe ve hizmette Türk malını elimden geldiğince kullanmıyorum. Firmanın tarafsız bir teknik incelemeden sonra kusurlu ise maddi manevi yüksek bir miktar tazminat ödemesi gerekiyor.

• Gecmis olsun. Maalesef kalite pahali bir sey biz uzak kaliyoruz. Hukuki olarak vakit kaybetmeden girisiminizi yapin derim

• Geçmiş olsun umarım her şey yolunda gider.

• Geçmiş olsun ekşi sözlükte gündem olursa bu sorun hemen çözülecektir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gecmis olsun bu yanginda Arçelik'in kusuru varsa gereğini yapmali..Hukuken hakkınızı arayın...

• Videolari izlerken bile cok korktum. Cok gecmis olsun umarim iyi bir sekilde sonuclanir.

• Tazminat davası açın itfaiye raporu da var hazırda

• Uppp Yukarı çıksın. İnşallah güzel bir tazminat alırsınız en kısa sürede hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: GokturkAlii

rezalet gibi rezalet. hiç bir üründe ve hizmette Türk malını elimden geldiğince kullanmıyorum. Firmanın tarafsız bir teknik incelemeden sonra kusurlu ise maddi manevi yüksek bir miktar tazminat ödemesi gerekiyor.

Kusur buzdolabında itfaiye raporu ile de sabit, eğer elektrik ile ilgili bir sorun olsa idi ilk video'da sol tarafta göreceğiniz üzere prizden yangın başlardı fakat prizde en ufak alev alma yok. Yangın söndürüldüğünde bile gayet sağlam bir şekilde duruyordu.

• çok geçmiş olsun

• Twittera da taşıyın olayı hemen. Arçeliğin hesabı varsa onu spam olarak etiketler insanlar. Tabi orada da biraz yardım lazım ama twitter tayfa görürse destek verir

• geçmiş olsun up

• büyük geçmiş olsun ve yazıklar olsun bu ülke de bir şey olmaz

• Geçmiş olsun beyaz eşya alırken yaşamış olduğunuz durumu göz önünde bulunduracağım.

• ....

• Sanki yeni dolap yanmış gibi boş konu açılmış

Bende 50 yıllık hiçbir bakımı yapılmamış araba alayım sonra onunla kaza yapınca suçu markaya atayım

Elektrik tesisatı çöp olmasaydı anına sigortalar atardı

30 senelik çöp dolabı kullanıp markayı zedeliyorsun

• Rindaman kullanıcısına yanıt

Denklik tamam fakat pandemi nedeniyle vizeler sıkıntıya girdi, onu bekliyorum

• Öncelikle geçmiş olsun, verilmiş sadakanız varmış.

Şu ülkede bir tane adam akıllı, insan hayatına ve doğaya önem veren şirketimiz olacak mı acaba?

Her konuda olduğu gibi ülkede adalet yine sosyal medya üzerinden ifşa olunca, tepki görünce sağlanıyor. Yoksa senin hayatın, yakınlarının hayatı, malının zarar görmesi kimin umurunda?! Rezalet, ne diyelim.

Vestel zaten mimli benim açımdan, bu gidişle Arçelik'i de ekleriz kara listeye.

Ekleme: Arçelik zaten benim için rezil bir firma, zira evdeki ankastre ürünlerden fırınının içinde sürekli olarak plastik kokusu olmasına rağmen ve bu koku yemeklere de sinmesine rağmen servisi her çağırdığımda bir solüsyonla temizleyip "tamam, olmuştur şimdi" deyip kaçıyorlar. Ürün bozuk öyle duruyor. Ülkede adalet olsa içinden geçeceksin bu firmanın da işte. İyi zamanları şimdi, gün gelir devran döner ne de olsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mütercim Bey -- 10 Ağustos 2021; 8:42:0 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.