Şimdi Ara

21.07.2021 Tarihinde Arçelik Buzdolabının Yanması Hk (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
0
Favori
5.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
274 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Büyük geçmiş olsun. Yalnız anlamadığım nokta kablolar kısa devre olup da sigortalar nasıl atmamış hayret ettim  

• DoĞu_KaN kullanıcısına yanıt

Evet orada da konu açtım, onay sürecinde şu an. Buradan da bir arkadaş ekşisözlük üzerinden başlık açtı teşekkür ederim destekleriniz için.

• quote:

Orijinalden alıntı: xzicdR

Buzdolabı çok yeni bir dolap olmadığı için tam olarak model numarasını bilmiyoruz, takdir edersiniz ki buzdolabı sorun çıkarmadığı sürece 1-2 yılda bir yenilenebilecek bir eşya değil. Zaten sorunsuz olarak kullanıyorduk ayrıca çok yeni olmaması da yangına sebebiyet vermesini gerektirmiyor sonuçta can taşıyoruz bu evin içerisinde.

Alıntıları Göster

Yeni ve hatalı uretilmis bir model olabilir diye sormustum. Tekrardan cok gecmis olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok geçmiş olsun

• Geçmiş olsun, en kısa zamanda zararınızı tazmin edersiniz umarım.

• Cok geçmiş olsun gece uyanmasanız bir felaket yaşanabilirdi. Arçelik bu rezaleti temizlemeli ve tüm zararınızı karşılamalıdır .

• Çok geçmiş olsun. Umarım zararlarınız en kısa sürede tazmin edilir de evinizi kullanabilirsiniz. Arçeliğin de böyle bir tutum sergileyeceğini düşünmezdim umarım kötü veya zorlu bir dava süreci yaşamadan hakkınızı alırsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: NEVERDIES

Cok geçmiş olsun gece uyanmasanız bir felaket yaşanabilirdi. Arçelik bu rezaleti temizlemeli ve tüm zararınızı karşılamalıdır .

Evet biz de buna şükrediyoruz gerçekten. Daha diğer odalara bile sıçramamışken insan aklını kaybediyor o an. Yatak odalarımızın olduğu koridorda o ateşi görsek acaba nasıl olurdu düşünmek bile istemiyorum.

• Geçmiş olsun.

• Up

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • geçmiş olsun en kısa sürede bir avukatla görüşüp maddi manevi tazminat davası açın lütfen.

• Dışardan hiçbir şey tüketmeyen derken ekmeği dışardan alan veya dışardan yemek yiyenlere ne denmek isteniyor? Herkes evinde yemek hazırlayacak kadar boş vakte sahip olmak zorunda mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle geçmiş olsun. Arçelik büyük bir firma umarım bu süreçte yaşadığınız maddi, manevi hasarı dikkate alıp ona göre bir sonuca varırlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: imperial93

Dışardan hiçbir şey tüketmeyen derken ekmeği dışardan alan veya dışardan yemek yiyenlere ne denmek isteniyor? Herkes evinde yemek hazırlayacak kadar boş vakte sahip olmak zorunda mı?

Dışarıdan yemek yemek senin tercihindir buna kimsenin bir şey dediği yok. Ayrıca annem 32 yıllık memur hala çalışıyor ve ben de vardiyalı olarak günde 8 saat çalışıyorum. Titizliğimizden dolayı dışarıdan yemek veya buna benzer bir şey yemiyoruz ve bu duruma da özel bir zaman ayırmıyoruz. Ekmeğimizi evimizde yapıyoruz, kıymamızı evimizde çekiyoruz ve bunun gibi pek çok şeyi işimizden zaman kaldığında yapıp stokluyoruz. Bu konuda buraya takıldıysan o da senin tercihindir. İyi akşamlar

• Geçmiş olsun. Videoda buzdolabının böyle alev alabildiğini görmek korkunç gerçekten.

• Kardeşim öncelikle geçmiş olsun. Kısa devre anında evinin sigortalarının atması lazımdı. Dogru çalışan bir tesisatın olsaydı. Büyük ihtimal kısa devre anında yangın çıkmayacaktı. Şu durum lehine sonuçlandıktan sonra evinin elektrik tesisatını ve sigorta panosunu da elden geçirmeni öneririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muxo -- 9 Ağustos 2021; 22:34:32 >
  • Up

• Çok geçmiş olsun

• Çok geçmiş olsun. Umarım ARÇELİK gereğini yapar.

•  

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.