Şimdi Ara

uyurken sürekli sağa sola dönüyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
7.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • biraz solda kalsam nefesim kesilir gibi oluyor hemen sağa dönüyorum düzeliyor 2-3 dk sonra yine sola dönüyorum böyle devam ediyor bi 20 dk sonra filan uyuya kalıyorum zorla yaşayan var mı böyle bir şeyi napcam bilmiyorum yıllardır böyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bremen Bv-244 -- 2 Eylül 2016; 1:59:43 >

• o bende de mevcut hatta yattıktan sonra bile sürekli dönüyormuşum yatakta ses çıkardığı için odamda kim benle yatarsa hep şikayetçi özellikle alkollü olup uyuduğumda daha fazla dönüyormuşum sebebinide 21 yıldır öğrenemedim :D
  • benimki öyle değil hiç kıpırdamıyormuşum ölü gibi yatıyormuşm hatta bir keresinde annem nabzımı kontrol ediyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloody Hell

biraz solda kalsam nefesim kesilir gibi oluyor hemen sağa dönüyorum düzeliyor 2-3 dk sonra yine sola dönüyorum böyle devam ediyor bi 20 dk sonra filan uyuya kalıyorum zorla yaşayan var mı böyle bir şeyi napcam bilmiyorum yıllardır böyle

kardeş geçmiş olsun öncelikle. ben nefes alamıyordum burundan. 2 sene evel ameliyat oldum. olduktan sonra sol tarafım çöküyor o yüzden sağıma hiç yatamıyorum. gece uykuda dönersem karabasanlar görüyorum boğulacak gibi olup uyanıyorum. tüm gece böyle gidiyor benim. Allah yardımcımız olsun
  • Canpolat_Bilişim kullanıcısına yanıt
    seninki psikolojik dostum aşabilirsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.