Şimdi Ara

205/55/r16 Yazlık Falken-Dayton-Kumho-Petlas

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
7.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar. 205 55 r16 yazlık Lastik alacağım.

Falken ziex ze310 tanesi 270 tl
    Petlas imperium tanesi 260 tl
    Dayton touring 2 tanesi 230 tl
    Sava intensa tanesi 250 tl
    Kumho tanesi 250 tl

Sizce hangisini seçmeli. Ben bridstone üretimi dayton ile falken arasında kaldım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Falken tabiki. bridgestone ne ki dayton ne olsun.
  • Falken daha sonra petlas.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dayton eledim çünkü çok kullanıcı yok. 1.tercihim falken fakat daha önce petlas kullandım. Yerli malı oluşu kafamı çeliyor. Şimdi falken mi iyi yoksa petlas mı?

• Falkeni de petlası da AKO üretiyor. İkisi de yerli üretim. Falken Çankırı da üretiliyor.
  • sürattrage S kullanıcısına yanıt
    2 sinide Ako'nun çankırıda ürettiğini biliyorum da yerli üretim derken Türk malı demek istedim. Falken yerli üretim ama japon malı diye biliyorum.

• Petlas al geç kafana takma güzel lastik

• Falken al. 50 bin kullandim, on numaraydi. Hem iyi tutuyor hem yumusak hem cabuk yipranmiyor. 205 60 16 kullandim. Iki takim kumho, bir takim cpc5 kullandim. Bence en iyisi falkendi.

• N11 'den hediye kuponu ile gayet uygun fiyata Falken ziex 310 alarak arayışı sonlandırdım az önce.

• Barum kormaron varken falken lassa petlas felan alinmaz hem konfor hem tutus yoksunu lastikler bunlar

• Falken
  • Polestar191 P kullanıcısına yanıt
    Bu arada aracımı yeni aldım. Üstünde gelen
    3 bin km yapmış 185/65/15 BARUM Polaris 3 Kışlık Lastikler ile 15 inç Corolla Saç jantlar satılıktır.

• Falkende bazı şikayetler okudum, yanaklardan kopma falan oluyormuş. Onu Bi öğren hocam

• Yigit3735 kullanıcısına yanıt
    İlk çankırı üretimlerde o sorun var anladığım kadarıyla. Sonrakilerde çoğu kullanıcı yorumlarında memnun olduklarını belirtmiş.Ama şanş işi 100 lerce Lastik satılmasına rağmen şikayet varda 17 şikayet var. İnşallah bana denk gelmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogz45 -- 3 Nisan 2020; 19:22:43 >
  • İnşallah hocam güvenli sürüşler. Tecrübelerinizi yazarsanız seviniriz

• Bridgestone'dan Falken'e geçince daha önce Fred Çakmaktaş gibi taş tekerlerin üzerinde gidiyormuşum dedim.
  • Ziex ze310 ecorun modelini mi aldınız hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bezdumda

Ziex ze310 ecorun modelini mi aldınız hocam?
    Evet hocam, hepsi 2020 tarihli sök-tak, balans dahil kredi kartına 6 taksit 1100 lira.
  • Ornek verdiginiz urunlerden sizi ve aileniİ hem kuru zeminde hemde islakta guvenle evinize goturecek tek urun falken in 310u.

Kafanizi yormayin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Burhan

Evet hocam, hepsi 2020 tarihli sök-tak, balans dahil kredi kartına 6 taksit 1100 lira.

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun. Kazasız belasız sürüşler dilerim. Güzel fiyata almışsınız. Geçen sene martta aynı ebat ze914e 1200 ya da 1300 vermiştim bayide. 20bin kmye yakındır kullanıyorum ve güzel lastik, memnunum genel olarak.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.