B

Teğmen
21 Kasım 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 54 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba, sx8200 pro sahibi olanlar bu modeli tavsiye eder misiniz? 970 evo alacaktım fakat hem hızları hem de bu ssdnin fiyatı çok uygun. Herhangi bir problemi var mıdır bu ssdnin?
10600k ve 3600 arasında 1200 lira fark var.Sadece oyun oynayan biri için ryzen 3600 ve intel 10600k arasındaki fiyat farkını vermeye değecek bir performans farkı var mı? Ekran kartım 2070s.
Yabancı forumlarda gezinirken insanların 8700k mı 9700k mı sorusuna ısrarla 9700k önerilmeye devam ediliyor. 9700knın ac odyssey de yer yer cpu kullanımı %100e dayanıyor ve rdr2 sonuçlarına baktığımda gelecek vaad etmediğini düşünüyorum. Sizce 9700k 8/8 bir işlemci olmasına rağmen alınıp uzun yıllar kullanılabilecek bir işlemci mi?
Herkese merhaba. 2k oyun sistemi topluyorum fakat işlemci seçiminde kararsız kaldım. Kafamda amd almak vardı fakat stabiliteyi yakalamak için bir çok ayar ve deneme yanılma yöntemi yapmak gerekiyor. İntel de 9700k alternatif olarak var ama hem fiyatı hem Ht olmayışı testlerde de görüldüğü üzere gelecek vaad etmiyor. İntelin 10. nesil işlemcileri beklenmeli mi veya 2.el bir 8700k almak bu durumda mantıklı mı?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 6 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 132
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 48)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 109 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.