Şimdi Ara

SAMSUNG QD-OLED SERİSİ (ANA KONU) (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.786
Cevap
149
Favori
312.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

selamlar. gelen samsung servisinde bir ürün vardı voltaj dengeleyici. Bir tür akım koruyucu priz aslında. 200 tl civarındaydı. Biz aldık. Şuna benziyordu :

www.hepsiburada.com
    Schneider Electric APC Tekli Akım Korumalı Priz 230V Fiyatı
    https://www.hepsiburada.com/schneider-electric-apc-tekli-akim-korumali-priz-230v-p-HRSPPM1WGR
  • okan.sonmez O kullanıcısına yanıt

linkteki ürün voltaj dengeleyici değil, yüksek gerilimde içindeki sigorta atar ve cihazınızı korur. Voltaja hiç bir müdahelede bulunmaz. Dediğiniz işi voltaj regülatörü yapar, onu da dediğiniz rakamlara alamazsınız.

• Merhabalar
    Dün aldıığım 65 s95 kurulumu yapıldı servis elamanlarına yamulma olma ihtimali var dediysemde çok özensiz kurulum yapıldı sonuçta eğrilik oluştu sevis tutanağında belirtti fakat 3 mm altındaki eğrilikler değişime konu olmuyor gibi birşeyler söyledi
    Şimdi sizlerden 2 şey soracağım
    1-eğilme görüntüde sorun oluşturmuyor çok dikkatli bakmak gerekiyor uğraşayyımmı
    2-ürünü alırken 6000tl civarında medmarkt sigorta yaptı sigorta değişimi karşılarmı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bu cihazda motionflow nasıl kapatılıyor, illa filmmaker moda mı geçmek gerekiyor?

Dinamik moddayken 24p moduna alabilirmiyim? Görüntü ayarlarında motion interpolation ile alakalı birşey bulamadım.

Görüntü netliği ayarlarını kapatsam da film modları dışında Netflix dizileri 60fps gibi oynuyor.

• ercu71 E kullanıcısına yanıt

Valla hocam bende de yamulma var. 55'ler daha sıkıntısız gibi küçük olduğu için ama 65'ler hep yamuluyor herhalde. Ben de baya dikkatli inceledim görüntüde sıkıntı var mı diye ama herhangi bir sıkıntı yok. Ben uğraşmama kararı aldım. Ürünü gelecekler de alacaklar da, sonra kim bilir kaç gün tv'siz duracağız yenisi gelene kadar vs. vs. uzun işler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dynamole -- 3 Aralık 2022; 19:42:26 >
  • Bu arada kendi hoparlörleri beklediğimden iyi çıktı, üründe woofer var sanırım, basları güzel seviyede.
    Bu kadar ince bir ürüne göre sağlam bir sesi var.
    Soundbar alsam mı diye düşünüyordum ama ufak oda için kendi hoparlörleri dolby atmos ile fazlasıyla yeterli gibi.
    Belki çok büyük salonlarda tatmin etmeyebilir tabi bilemiyorum, ben salona değil odaya koydum.
    Zaten apartmanda yaşadığımdan çoğunlukla kulaklık kullanıyor olacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün mağazada bir çok oled tv ye baktım hemen hemen hepsinde eğrilik var az yada çok.Arkasında ekstra plastik destek olan modeller hariç hepsinde aynı risk var.

Mesela a95k da bu ihtimal çok düşük arkada ekstra destekleyici sert malzeme kullanmışlar.Eğriliğin kurulum sırasında olma ihtimali çok yüksek stand tasarımını tv yi kutudan tam çıkarmadan takılabilecek şekilde yapsalar minimuma indirirlerdi riski.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorpion4201 -- 4 Aralık 2022; 1:9:30 >
  • Vain kullanıcısına yanıt

Hocam kulaklik olarak bulabilirseniz sony mdr hw-700ds bulabilirseniz çok farklı bir boyutta ses konusunda tavsiye ederim ben samsung oled 65 ile sorunsuz bir şekilde kullanıyorum yanına extra sony ubpx700 4k bluray player aldım yani göz çatlıyor tv resmen çok çok memnunum.

• _NORM_ _ kullanıcısına yanıt

Bende şu an Sony XB-900N var bluetooth müzik odaklı bir kulaklık ancak bu tv ile uyumlu direktman dolby atmos destekli bir kulaklık bulursam film/oyun vs. için alacağım.

Bu kulaklıkda da baslar güçlü olduğu için woofer etkisi veriyor tabi ancak çevresel seste de iyi bir kulaklık bulmak lazım.

Aslında kutusu açılmamış razer tiamat gerçek 7.1 var fakat kabloya bağımlı kalmaktan sıkıldım, onu satıp kablosuz kulaklık ve atmos teknolojisine yönelmeye çalışacağım.

• Hocam benim söylediğim kulaklığa bakın gerçekten gerisi hikaye forumda konusu var wifi üzerinden çalışıyor kulaklik dts hd ve True hd sesleri destekliyor

• Arkadaşlar neden herkes bu ekranda oluşan yamulmayı kabul etti anlamış değilim sen git 35 40 bin ver servisten yada her neden oluyorsa ekran da yamulma oluyor. Ondan sonra deyince herkes kavgaya gelir hani nerde kendini her yerde üstad olarak gösterenler ve Samsung severler diyorum nacizane yardımcı olan yok neden. Böyle bir şey var mı 3 4 tane oldu forum da bile yazık günah değil mi verilen paralara demek ki kimsenin sesi çıkmadığına göre herkes memnun.

• _NORM_ _ kullanıcısına yanıt

Bu çok sağlam kulaklıkmış hocam ama piyasada bulamadım, herhalde üretimi durdu.

• ercu71 E kullanıcısına yanıt

Eğer panelde ölü piksel, bantlanma, uniformity testlerinde gölgelenme gibi bir sorunu yoksa ve sadece cihaza yandan dikkatlice baktığınızda görünen hafif bir eğimse hiç uğraşmayın bence. Hem yeni gelenin de eğri olmayacağına emin olamazsınız hem de sizin panel sorunsuz bir panelse yeni gelenin ölü pikselle ya da herhangi başka bir sorunla gelmeyeceğinin de garantisi yok.

• i_brahi_m İ kullanıcısına yanıt

Kronik bir sorun. Ben yamulma olsa servise kayıt açtırırım mutlaka. En azından öyle bile kullanılacaksa Samsung indirim yapıyor. Geçen forumdan birisine %25 geri ödeme teklif etmişti. Benim 65” te çok itinalı kurulum yapıldı, sorun yok şimdilik.

• sky__walker kullanıcısına yanıt

Tamam hocam sorun varda kimse kabul etmiyor ben bunu demek istiyorum servis kurup gidiyor millet uğraşıyor. Madem dikkatli kurulması lazım ona göre bilgi verin daha dikkatli kurulum yapılsın kimsenin de başı ağrımasın sonuçta az paralar değil.

• Vain kullanıcısına yanıt
    Görüntü ayarlarında hareket ile ilgili kısımı otomatikten kişisele alın. Bulanık giderme 0, titreme 3 ayarı gayet başarılı. Bu bölümden tamamen kapalı halede getirebilirsiniz. Otomatikte artifakt oluyor beğenmedim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Benimde bugün kuruldu, gelen 2 kişiden biri işten anlamayan biriydi, zar zor oradan tutma şöyle böyle dedik ama nafile eğiklik var. Servis kaydı açtılar, değişim isteyeceğim

• i_brahi_m İ kullanıcısına yanıt

Valla ben uğraşıyorum kardeşim mahkemeye verdim samsungu ocak 19 da ilk duruşma var. Herkes uğraşsın 35- 40 bin lira az para mı uğraşın kardeşim verin mahkemeye o zaman bakın bakalım Samsung nasıl tutuşuyor

• E_81 kullanıcısına yanıt

Hocam en iyisini yapmışsınız 35 40 bin lira ver sonra uğraş. Bu arada lg ve sony olsa kıyameti koparırlardı ama şimdi kimsenin sesi çıkmıyor. Yazık günah değil mi verilen paralara.

İnşallah istediğiniz karar çıkar da sizde uğraşmadan işin içinden çıkarsınız.

• 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.