Şimdi Ara

SAMSUNG QD-OLED SERİSİ (ANA KONU) (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: TicksAndLeeches Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.736
Cevap
147
Favori
311.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

En standart soundbar bile tv den daha iyi ses verir. Q990B zaten üst düzey ürün. Kesin olarak farkeder. Burda belirleyici olan sizin beklentiniz ve bütçeniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SAMSUNG QD-OLED SERİSİ (ANA KONU)

SAMSUNG QD-OLED SERİSİ (ANA KONU)

sizce değişim istemeli miyim? kuruluma gelenlere alttan ve yandan tutmalarını söylememe rağmen sedye kaldırır gibi kaldırdıktan sonra kurulumu yapıp apar topar gittiler.

• Servis'e tutanak tuttursaydınız. Gittikten sonra mı farkettiniz sizde.

• onlar varken de söyledim bi eğiklik var sanki diye ama sallamadı pek normaldir abi o diyip savdı. onlar gittikten sonra detaylı bakabildim. gerçi izlemeyi etkileyen bi sıkıntı yok ama yine de o kadar para verip böyle bişiyle karşılaşmak can sıkıcı

• Arayın servisi tekrar gelip baksınlar. Değişim talep ettiğinizi söyleyin. Gerçi kabul etmeyecekler. Ama benim gibi uğraşırım mahkemeye veririm diyorsanız. Tüketici mahkemesi yolu açık.

• E_81 kullanıcısına yanıt

kumanda da bozuk, sağa sola takılıp duruyor menüde. yakından dahi görmüyor şarjı full olmasına rağmen. servis yakın, bugün kumandayı götürürken eğilme konusunu da konuşcam bakalım hayırlısı

• Kumanda da zaten kronik bir takılma durumu var ben o yüzden tuşlu kumanda kullanıyorum.

• Valla sayenizde ben bu TV en aldım VATAN mağazından. Cuma günü aldım 500 metre mesafedeki evime anca salı getirdiler. Servisi aradım kurulum perşembe dedi. Öncelikle sizlere teşekkür ederim umarım güzel seyir zevki veren uzun yıllar geçiririz.

Bir konuda yardımına ihtiyacım var yine. Bu sayfada görmüştüm ama mesaj silinmiş. Bir resim vardi TV yi nasıl kutudan çıkarılması ile ilgili.

Kurulum günü çalıştığım için evde olamayacağım eşim olacak, o resmin çıktınısı alıp TV nin üzerine asmak istiyorum.

Acaba onu kim paylaştıysa tekrar paylaşabilir mi?

• femmefatal kullanıcısına yanıt

bu sanırım

Bundan bahsediyorsunuz galiba. Samsung sitesinde Quick Guide başlığı altında var oradan da indirebilirsiniz.

• Teşekkür ederim arkadaşlar @E_81 ve @kor16

ne kadar anlayacaklar bakalım,

ne yazık bir ürün alıyoruz, kurlumun stres içersinde kalıyoruz.

Bence siz bundan çıktı aldıktan sonra 2, 3 ve 7 numaralı görselleri özellikle renkli bir kalemle çerçeve içine alın belki o zaman anlarlar.

• Arkadaşlar merhba s95b kullanımına bugün başladım. Bein connect uygulamasında canlı tvde kanallar açılmıyor . Ama dizi film açınca açılıyor.
    Aynı şekilde iptv uygulamalarında da kanal film listeler yükleniyor ama hiç bir şekilde video oynatılmıyor. Sebebi ne olabilir sizce benzer sorunu yaşıyan var mı?

• E_81 kullanıcısına yanıt
    Ben 1403 sürümündeyim, kumanda 1304 den çok çok daha iyi. Takılma yok her işi yapıyor akıllı kumanda. Yabancı forumlarda 1420 sürümünü bazı kullanıcıların aldıkları (abd kullanıcıları) ve 1403 sürümünde oyun modunda yer alan hdr vrr sorununun çözüldüğü söyleniyor. Ülkemizdeki Samsung sitesinde henüz yazılım yok. Olduğu zaman güncelleyip tv yi internetten kesmeyi planlıyorum. Televizyonumda Samsung eli ile oynama (parlaklık düşürme, işletim sistemi şişirme) gibi planlı eskitme numaraları istemiyorum. Son apple tv 4k yı aldım. Netflix youtube oradan takılacağım.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Sony XR 65A80K almayı düşünüyorum, Samsung da muadili nedir, hangisini tavsiye edersiniz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • TheWhiteGandalf kullanıcısına yanıt

Samsung'un şu an piyasada sadece tek model OLED tv'si var, o da S95B. S95B ise panel/görüntü kalitesi olarak A95K'nın uygun

fiyatlı muadili denebilir.(aynı paneli kullanıyorlar) Sony A95K kasa olarak daha kaliteli ve heatsink var ancak fiyatı 2 katı civarı.

• 19enes05 1 kullanıcısına yanıt

Sanirim Todd diye yeni bir uygulamaya gectiler , beinconnect uyelikleri oradan aciliyor..Todd Yukleyin..

• Dün itibarıyla ekip gelip kurulumu yaptı.Çok dikkatli olmalarına rağmen,konudan haberdar olmalarına rağmen hafif bir eğrilik oldu.Hemen kayıt açtılar,bu süre zarfında da mevcut tv'yi kullanacağım. Tv herşeyiyle beni tatmin etti,tek sikinti kasa iskeletinin kalitesizliği ve siyahın harbi harbi siyah olmasından dolayı alışma süreci diyebilirim.

• Bu tv ne yazıkki böyle az biraz yamuk.Yabancı video larda ve forumlardada herkes aynısını söylüyor.Montaj olayında çok dikkat edilse bile değişen pek birşey yok.

• 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.