Şimdi Ara

SAMSUNG QD-OLED SERİSİ (ANA KONU) (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.634
Cevap
145
Favori
304.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Servisin yüklediği tv kanal listesinde trt 1 dünya kupası maçlarını izleyemiyorum. Sinyal değişmiş sanırım. Manuel kurulum yapmaya çalıştım ama frekansı manuel giremedim. Bu nedenle tkgs kurulumu yapmak istiyorum. Ayarlar Yayın uzman ayarlarında tkgs kurulumu ile ilgili bir menü göremedim. Nasıl yapacağım yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonuç ne zaman belli olacakmış buradan bilgi verirseniz sevinirim bende 65s95b aldım ama korkar oldum eğrilik durumundan.

• FrtNrn F kullanıcısına yanıt

34500 ama banka kredisi ile 40bini bulur

• Keske verilen parakart hediye cekleri yine teknoloji magazalarinda baska bir urunde kullanilabilseydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris007 -- 1 Aralık 2022; 11:57:13 >
  • baris007 B kullanıcısına yanıt

Sadece samsung ürünlerinde mi kullanılabiliniyor.

• Parakart olarak geliyor arkadaşlar araştırdımadan yanlış bilgilendirme yapmayalım. Her karta 1250 yüklenecek şekilde kaç adet hakkınız varsa o kadar kart veriliyor karta yükleme yapıldıktan sonra 30gün içinde herhangi bir pos cihazından istediğiniz ürünü alabilirsiniz.Ek olarak dün TV eve teslim edildi fakat yoğunluktan dolayı fatura kesimi kasa'daki işlem sırasında yapılmadı.Kasa görevlisine BES kodunu söylememe rağmen fatura üzerinde kod bulunmuyor samsung'un sitesinde BES kodunun mutlaka fatura üzerinde olması gerekli yazıyor. Vatan'ın aradım geri dönüş bekliyorum.Diğer alan arkadaşlarında dikkat etmesinde fayda var.

ürünü banka kredili olarak almadım 4 taksit olarak aldım.37100(Mağaza pazarlığı)-5250(Mall of Istanbul'a özel parakart) =31850+4260 (+3yıl daha garanti uzatma ile) 5 yıl garantili TV'yi 36110TL'ye almış oldum. Kredi kullanacak bir arkadaş vardı vatan yerine gidip teknosa'dan 38119TL 'ye ING bankla anlaşmalı olacak şekilde her ay ing kartla 1000 tl üstü ekstre yaparsan kredi'de çıkan faiz miktarını iade ediyormuş dedi o o şekilde aldı.Kredli alımlarda en mantıklı teknosa gibi duruyor bilginiz olsun.

Bu arada TV fiyatı vatan'da 49399TL olmuş.

Vatan sorun olmaz diye geriş dönüş yaptı.Kurulum yaptıran arkadaşlar bilgi verebilir mi? Servise SMS üzerindeki BES kodunu vermemiz yeterli yoksa fatura üzerine işlenmesini şart mı koşuyor? @PHO3N1X @thorondor06 @kor16 @E_81

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrtNrn -- 1 Aralık 2022; 15:35:34 >
  • FrtNrn F kullanıcısına yanıt

Ben para kart kampanyasıyla almadım. Ama benim faturada BES kodu yazıyor.

• Herkese merhaba. Bazı videolarda kutudan iki kumanda çıkıyor. İki kumanda olayı doğru mudur? Sizden kaç kumanda çıkmıştı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SIE Santa Monica -- 1 Aralık 2022; 16:26:52 >
  • Benden siyah küçük bir kumamda çıktı. Tv kurarken ne kadar anlatsam da hala yukardan tutana çocuğa kızamadım 18 yaşın altında belli ki. Ama kontrol ettiğim de yamukluk farketmedim. Fotoyu paylaşıyorum belki siz farkedersiniz. (Umarım yoktur)

benim sorunum internete bağlı olduğu halde herhangi bir uygulama indirmemesi . Hata veriyor. 5 ghz bağlantıda 2.4 de de . Bu siz de oldu mu nasıl çözdünüz?

SAMSUNG QD-OLED SERİSİ (ANA KONU)

SAMSUNG QD-OLED SERİSİ (ANA KONU)

• quote:

Orijinalden alıntı: femmefatal

Benden siyah küçük bir kumamda çıktı. Tv kurarken ne kadar anlatsam da hala yukardan tutana çocuğa kızamadım 18 yaşın altında belli ki. Ama kontrol ettiğim de yamukluk farketmedim. Fotoyu paylaşıyorum belki siz farkedersiniz. (Umarım yoktur)

benim sorunum internete bağlı olduğu halde herhangi bir uygulama indirmemesi . Hata veriyor. 5 ghz bağlantıda 2.4 de de . Bu siz de oldu mu nasıl çözdünüz?

Hayırlısı olsun, iyi günlerde kullanın
    İnternetinizde "Güvenli İnternet Profili" ya da "Aile Profili" açıksa onu kapatın. Aynısı başıma gelmişti, bende bu şekilde düzeldi. Servis elemanı söylemişti

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Backstreet kullanıcısına yanıt

Yok hocam orası için başka üyelik almak lazım beinconnect de iptv de çalıştıramadım kafayı yemek üzereyi. Tv çok güzel ama bu durum canımı sıkıyor.

• SIE Santa Monica kullanıcısına yanıt
    Tek kumanda, çift kumanda İngiltere ve Avrupa’ya özel. Amerika kullanıcılarıda tek kumandaya sahip.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 19enes05 1 kullanıcısına yanıt

Beinconnect uyeligin varsa Tod' uygulamasinindan izleyeceksin? Beinconnect uyeligin var mi?

• femmefatal kullanıcısına yanıt

yamulma yok. kutudan nasil cikarildigi cok onemli. bugun magazada 65' incelemedim hic yamulma yoktu..

• Bugün cihazım kuruldu, yamulma olmadı ancak 2 adet ölü piksel mevcut. Tutanak tutturup değişim istedim bakalım, şanssızlık ilk kez ölü piksel denk geldi bir cihazda.

• Vain kullanıcısına yanıt

Geçmiş olsun değiştirirler umarım.Samsunglarda ölü piksel testini ne ile yapıyorsunuz kendiniz jpg oluşturup mu yoksa youtube dan mı?

• Biz en kolayı olduğu için youtube'dan yaptık dead pixel test yazınca videolar çıkar. Bunun haricinde hdmidan pc bağlayabilirsiniz ya da browserdan yapabilirsiniz.

Uzaktan görülmesi imkansız ama işte ilk açılışta çıktığı için direkt değişim istedim.

• Geçen hafta aldığım s95b Bir hafta servis bekleme süresi ile bugün kurulmuş oldu.
    Tam bir hafta bekledik, çok yoğunmuş eleman eksikliği falan filan, tek kişi gelmis bir de beraber kurduk.
    Şükür herhangi bir sıkıntı yok ölü piksel , yamukluk vs.
    Bu aralar çok yağmur yağıyor İzmir’de voltajlar malum oynuyor.
    Bir koruma amaçlı linkteki gibi birsey alsam işe yarar mi?
    ON-LINE ups hem pahalı hemde ses yapması beni biraz tereddütte bırakıyor.

https://www.hepsiburada.com/schneider-electric-bvs-1000va-4-schuko-cikis-kesintisiz-guc-kaynagi-bvs1000i-gr-pm-HB00000FL7U7

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • E_81 kullanıcısına yanıt

Parakart teknolojik urunlerde kullanilamiyor

• Nerde yazıyor elektronikte kullanılmaz diye? İddia da bulunuyorsanız kaynak ekleyin lütfen.

“Para yüklü kart’ın kullanım yerlerinin belirlenmesi ve kart özelliklerine ilişkin Samsung’un hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. Katılımcılara iletilen kart içerisinde olan tutar Visa Kartın geçerliği olduğu tüm satış noktalarında kullanılabilecektir.”

• 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.