Şimdi Ara

2022 F/P Otel Fırsatları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3.405
Cevap
178
Favori
391.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• SETUR ve TOURISTICA Yetkili Satış Acentesi DIVERSO TUR İyi Forumlar Diler.

Erken Rezervasyon Başlangıcı ile ilgili fazlaca sorular alıyoruz.
    Çalışmalarımız sonuçlanmak üzere,
    EB başlangıcını bekleyen dostlarımızın herhangi bir kaybı bulunmamaktadır.
    Geçtiğimiz yıllara göre daha geniş ürün çeşitliliği ve daha güçlü indirimler ile siz değerli DH Kullanıcılarına Özel Avantajlar Yaratmaya Devam Edeceğiz.
    Acenteci arkadaşınız olarak tüm detayları yakın zamanda sizlerle paylaşacağız.

SEVGİYLE KALIN.

• Diverso kullanıcısına yanıt
    Hocam Antalya harici oteller de bekliyoruz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • SonyFun S kullanıcısına yanıt
    Merhaba Sayın SonyFun.

Setur ve Touristica Yetkili tüm otellerde, bölge ayırt ekmeksizin, EB İndirimlerine ek özel indirimlerimiz olacaktır.
    Her bölgeden F/P Tesisleri tanıtmaya ve özel fiyatlar sağlamaya gayret göstereceğiz.

Sevgiyle kalın.
  • Diverso kullanıcısına yanıt
    Çok iyi hocam, şimdiden elinize emeğinize sağlık kolay gelsin.

• selectum ve crystal bazi oteller aciklanmis..

• Trendy Lara ile ilgili tanıtım videosunu izledim. Genel izlenimim olumlu ama aklıma takılan bazı sorular var, daha önce kalan arkadaşlar yanıtlarsa memnun olurum.

1- Sezonda rahatsız edici düzeyde sıra, kalabalık durumu olur mu? Temmuz başında konaklamayı planlıyorum.

2- Havuzların yetersizliğinden bahsedenler olmuş, doğru mu? Havuz veya denizde şezlong bulma, erkenden şezlong kapma sorunu var mı?

3- Yemeklerin lezzetinden şikayet edenler olmuş. Genel lezzet durumu, kırmızı et çeşidi ve tatlılar nasıl?

4- Türk kahvesi, filtre kahve, soğuk kahve , kapalı dondurma (mangum, algida vs) bulunur mu?

En son kaldığım IC Green'de 9 yaşındaki oğlumu tatmin edecek aqua bulamadım, çocuk aquası kesmedi, büyükler için olan da fazlaca yorucu (çok yüksek, en üst kata kadar bot taşıma vs) ve çocuk için biraz tehlikeliydi ama buranın aquası videodan gördüğüm kadarı ile daha iyi geldi bana. Yoksa bunun dışında otel birçok açıdan çok iyiydi.

Denize katamaranla gitmek dert değil, daha çok havuz ve aqua önemli bizim için.

• Bu sene fiyat performans dengesinde trendy lara popüler durumda daha önce 2 defa 3 aile çoluk çocuk bu otelde konakladık genel olarak otelden memnun kaldığımızı söyleyebilirim katamaranla denize gitme durumunu olumsuz bulanlar olabilir bence eğlenceliydi.geçen sene

temmuz ayı herhangi bir kalabalık sıkıntımız olmadı bu sene biraz daha kalabalık olabilir.

yemekler ve içecekler bizi en çok tatmin eden kısım oldu baya kaliteliydi.Kırmızı et balık mangal çeşidi hergün değişiyordu tatlılar baklava çeşitliydi .Çocuklar için aqua eğlenceliydi .Şezlong durumu genelde bara yakın kısımlarda kapmaca yaşanabiliyor normal karşılıyorum .Dondurma cornetto vardı yanlış hatırlamıyorsam içkiler kaliteli olmayanı yok özellikle bu fiyata tavsiye olunur ben değişiklik olsun diye bu sene düşünmüyorum yoksa havada kapardım :)

• Selectum Family Resort'a rezervasyon yaptırmayı düşünüyorum. Daha önce Letoonia Belek Hotel'miş. Konaklayan var mı? Tavsiye eder misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi bu hava şartlarında havuza falan girilir mi çocuklarla.

2022 F/P Otel Fırsatları

• ftokan F kullanıcısına yanıt
    Selectum Family için fiyat açıklanmış mı ?

• c.selcuk C kullanıcısına yanıt

ETS açıklamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ftokan -- 26 Ekim 2021; 8:18:40 >
  • donanımlı35 D kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim ayrıntılı değerlendirmeniz için.

• Bir iyi bir de kötü haberim var.
    İyi olan Sueno erken rezervasyon fiyatlarını açıklamış.
    Kötü olan geçen sene ki erken rezervasyon fiyatlarına göre %50 ile %90 a varan zam yapmış.
    Fiyatlar sueno sitesinde

• atesoku kullanıcısına yanıt

baktimda golf icin degil ancak deluxe kismi icin fiyat normalin 2 tik ustu geldi.keske 2-3 bin tl alti aciklansaydi.

golf senior 15.000 cikan deluxe 15.750 cikti.

750 icin golfte kalinmaz.

• 28-31 ekim alanya dayım bakalım denize girebilecekmiyiz

• mrvolkan kullanıcısına yanıt
    Valla bende manavgattayım, çoluk çocuk havuza girebilecek miyiz acaba bende merak ediyorum. Hava 25 derece civarında olacakmış. Tarih yaklaştıkça sıcaklık tahminleri düştü ama iş işten geçti artık. Mecbur gideceğiz.

• Shafter kullanıcısına yanıt

Ben geçen sene ki erken rezervasyon fiyatlarına göre kiyasladim.Hatta bu hafta deluxe giriş yapacak arkadasim gecelik 1000 tl ödedi. Seneye aynı tarihler 1900 gözüküyor. Belirttiğiniz gibi arada fark yoksa direkt deluxe tercih edilir.

• Sueno beach aciklamis ama jolly ve setur dan dolayı hala beklemedeyim

bunlar otelin kendi fiyatları jolly yada setur nasıl yapar bilmiyorum . seçtiğim tarihler de 17 bin gozukuyor oldukca yuksek fıyat . bu sene zor bence .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sevenhillli -- 26 Ekim 2021; 21:33:13 >
  • atesoku kullanıcısına yanıt

gecen sene erken rez donemini degilde yazin ki fiyatlari baz alirsak deluxe 16.000 tl, golf 13.000 tl idi yaz ortasi.

simdi deluxe ayni,golf 2 bin tl pahali.

• Suenocularrrr gidiyormuyuz , gecen gunler tekrar geri gelir mi ask acisi bu bir gunde gecermi etrafta hic dostum yok ….

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sevenhillli -- 26 Ekim 2021; 21:59:58 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.