Şimdi Ara

2022 F/P Otel Fırsatları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.405
Cevap
178
Favori
391.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aynen hocam senede 4 kereye kadar gittiğimi bilirim. Kışın Afyon otellerine giderdim. Şimdi 2 senedir tık yok 2022 F/P Otel Fırsatları 

• Yavaş yavaş euroya mı geçiyoruz acaba?
    İnstagramda land of legends reklamı çıktı. Rezervasyon için formu doldurdum ve çıkan fiyat euro..

2022 F/P Otel Fırsatları
  • Crystal prestige elite:

Geçen sene temmuz başı 5 gece ödediğim fiyat 5300 lira

bu sene aynı tarih erken rezervasyon fiyatı 9100 lira.

geçen sene %25 peşin ödeyip %75 otele girmeden önce ödemiştim.

inanılmaz gerçekten.

not: oteli aradım fiyatlar henüz belirlenmedi dedi. jolly sitesinde ise fiyat çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sume -- 20 Ekim 2021; 18:19:8 >
  • Geçen Yıl Ödenen Paralar:

Voyage Türkbükü: 13-17 Eylül 3.740 TL ( 2 yetişkin)
    Granada Belek: 19-23 Eylül 8.330 TL (4 yetişkin aile odası)
    Zeynep Hotel: 20-24 Temmuz 5.400 TL ( 2 yetişkin)
  • Geçen Temmuz ayında Nirvana Dolce Vita’ya 8500 lira ödemiştim.11-16 Temmuz. 5 gece.

28 Ağustos - 1 Eylül tarihinde ise 4 gece için Bodrum Park Resort’a 4200 lira ödemiştim.

2 yetişkin 1 çocuk.
  • Sanırım rez konusunda en hızlı girişi yapanlardanım. 4 aile 25 29 haziran için Trendy Lara rezervasyonunu yaptım. 5513 ₺ tuttu. Umarım memnun kalırız.

• quote:

Orijinalden alıntı: mstyy35

Sanırım rez konusunda en hızlı girişi yapanlardanım. 4 aile 25 29 haziran için Trendy Lara rezervasyonunu yaptım. 5513 ₺ tuttu. Umarım memnun kalırız.

Hangi siteden acenteden aldınız
  • mstyy35 M kullanıcısına yanıt

Aile başı değil mi 4 kişi o fiyata olamaz...

• yirthan kullanıcısına yanıt

2 kişi Y deniz manzaralı oda fiyatı hocam aratırsanız görürsünüz 🙄

• yirthan kullanıcısına yanıt

Tabi aile başı. İptal sigorta dahil kara manzaralı fiyat ama 100 tl fark varmış deniz manzara için o yüzen deniz manzaralı oda ile upgrade edeceğim.

• ilk3r İ kullanıcısına yanıt

Etstur

• Eylül'de Sueno Side'de kalmış 3 yaşında çocuklu bir aileye Trendy Lara'yı tavsiye eder misiniz?

• Dün selectrum luxry belek açmıştı Ağustos 1- 6 alicaktim 14bin e ama vermedi , şimdi indirimi kaldırmış 28 yapmış ets , ne yaptıkları belli degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fettah -- 22 Ekim 2021; 11:40:31 >
  • Ceomhs C kullanıcısına yanıt
    2018 de oradaydım, Sueno Side yi bilmediğim için karşılaştırma yapamayacağım. Trendyi tavsiye ederim .
  • trendy lara dışında alınabilecek bir otel yok sanırım şu anda herhangi bir alternatif olsa bari

• izmirlim21 kullanıcısına yanıt

kasım ayında onlarca otel çıkacaktır. beklemedeyiz

• yerimizi alalım
  • Antalya harici otel tavsiyelerine açığım. Bu yaz değişiklik olsun.
  • Shafter kullanıcısına yanıt

Katılıyorum bu görüşünüze. Mesela ben “sıfır araç fiyatı teklifi alanlar” konusunu takibi bırakıp buraya yoğunlaştım 🙂

Yukarda birkaç arkadaşın da tavsiye ettiği Trend Lara’ya 19-22 Mayıs 3 geceliğine 3100 tl ve 21-25 Ağustos 4 geceliğine 5700 tlye 2 yetişkin 1 çocuk olarak Ets turdan rezervasyonumu yaptım. Bonus kart fiyatı bunlar.

Bu sene Ağustosun son haftası 4 gece Zeynep otel 5500 tl ve 4 gece de Kimeros Park Village 8250 tlye konaklamıştım.

Gelecek yılın tatilini erkenden aldım, konserveleri de yaptık... Para pul olmadan biraz değerlendirmiş oldum çok şükür  

• taflan61 kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı gemide ilerliyor gibiyiz geçen sene ben de infinity ve Zeynep teydim bu sene de trendy lara dan rezervasyon yaptım. Sanırım ikimiz de f/p kısmına dikkat ediyoruz. Simdiden iyi tatiller 😊
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.