Şimdi Ara

2022 F/P Otel Fırsatları (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
3.405
Cevap
180
Favori
391.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hayırlı olsun.

Bu fiyatlara daha iyisi gelir mi ben de kararsız kaldım.

Otelin daha çok çocuklu ailelerden oluşması tedirgin ediyor. Arkadaş grubuyla gelince çocuk gürültüsünden bunalıyorsun.

Ancak bu kalitede bu fiyatta başka otel de bulunabileceğini pek sanmıyorum.

• Merhaba,

10 ve 8 yaşlarında 2 çocuklu tatil için kaydırak vs yeme içme olarak Crystal 'in hangi otelleri önerirsiniz? Sıralama nasıl olur?

Teşekkürler

• sevgilim16 S kullanıcısına yanıt

acikcasi forumda sueno konusunda zamaninda cok yazdigimdan dolayi artik yazmayi pek istemiyorum bu otel hakkinda.

daha iyisi cikarsa illa ki iptal edip degistiririm.

degistirecegim otellerde rixos premium,gloria serenity,regnum,voyage belek.

eger ki bu oteller suenonun 8 gecelik fiyatina karsilik en az 6 gece verirse bu fiyata , degistirmeyi dusunurum kesinlikle.

ancak iddia ediyorum tum oteller aciklaninca sueno eger su an ki fiyatlarda kalmazsa cogu kisi uzulecek.

----

ek olarak bugunku %48 lik dogalgaz zammi bile benim gibi uretim sanayi icin ve gerekse turizm sektoru icin maliyet artisi demek.ve bu zamlarin arkasi daha 1 ocakta ki asgari maas zammi ile ucup gidecek.seneye su an ki 20 bin tl 8 gece fiyatinin yaz ortasinda en az 28-30 bin tl bandinda olacagini dusunuyorum.

----

birde yillarin traderi olarak ulkemizde ki faiz indirimi malum doviz artisina sebebiyet veriyor.ve en buyuk dis geliri turizm olan bir ulke olarak yerli turiste 1000 odalik otelde 50 oda ayrilmisken yabanciya 950 ayrildi bu sene.isteyen turizmci tanidigi varsa sorsun..

tum bu faiz indirimlerinin doviz artisi ile beraber turizm amacli da yapildigini dusunuyorum.yani kisa sure icinde rezervasyonunu yaptiramayanlar ,parayi gectim ,muhtemelen istedigi tarihlerde bile bos oda bulamayacak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 1 Kasım 2021; 15:19:13 >

• Shafter kullanıcısına yanıt

Selectum Luxury de fiyat açıkladı. Diğer otellerin fiyatlarıyla kıyaslayınca o da makul gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ftokan F kullanıcısına yanıt

Gitmediğim bir otel ancak 6 gece olarak baz alırsak sueno 15 iken selectum 18.300 çıktı.

2018 de ki tatil konusuna baktım selectum 5500 tl iken sueno deluxe 8000 tl imiş erken rez dönemi.

• ftokan F kullanıcısına yanıt
    Selectum cok iyi otel ama fiyatida maşallah cok iyi , gerçi genel olarak yüksek ama oran oranti yaparsak açıklanan fiyatlar baz alındığında tercih edilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fettah -- 2 Kasım 2021; 21:0:45 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • siegen S kullanıcısına yanıt

Aslında çocuğunuzun Deniz mi yoksa havuz aqua yönü mu ağır basıyor ona bağlı mesela ben denizde takılmayı daha çok seviyorum lakin çocuğumdan dolayı 6 günde 2 defa ancak gidebiliyorum denize oda zorlamayla 😊 benim için sıkıntı olmayacağından dolayı rezervasyonu yaptırdım Haziran son haftası icin

• Dün diverso tur Coşku Bey aracılığıyla Sueno Beach Side'ye rezervasyonumu yaptım. Piyasadaki en iyi fiyatı kendileri verdi. Kibar bir beyefendi ve çok yardımcı oluyor. Ödemeyi de isterseniz kart bilgilerini kendisine vererek isterseniz de Setur üzerinden gönderdiği linke tıklayarak Setur üzerinden ödeyebiliyorsunuz. Ben güvenlik endişelerim nedeniyle link üzerinden ödemeyi tercih ettim. Kısacası memnun kaldım ve arkadaşlara tavsiye ederim.

• orta gelirli bir aile için trendy lara dışında alternatif yok şu anda :(

• izmirlim21 kullanıcısına yanıt
    Trendy bile 7.800 diyor 2 kişi 5 gece için.

Benim bütçem 2 kişi için 5000 bu fiyatlara f/p otel bulursam rezervasyom yaptırırım.

Alkol desen kullanmıyorum havuz desen kullanmıyorum
    Sadece oda+yemek+deniz. Plaj havlularını, banyo havlularını dahi kullanmıyorum.

Otellerin alkol ayrımı yapması lazım milletin içkisini bizim üzerimizden çeviriyorlar.
    Alkole karşı değilim 5 günde toplasan 3-5 bardak bira içerim ama işin içine alkol girince fiyat katlıyor. Parasını çıkarmak için bardan ayrılmayanlar oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sar1Lac1 -- 2 Kasım 2021; 9:55:46 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Sar1Lac1 kullanıcısına yanıt

Alkol olayında çok haklısınız. Fakat bu hafta ki alkol zammı bile otel fiyatlarını etkileyecektir..

• Asteria Kremlin Palace da konaklayan oldumu önümüzdeki sene eylül ayı için düşünüyorum önerirmisiniz

• Geçen sene sueno side villa havuz girişli odada ağustos ortasında 6 gece 14 bine konaklamıştım. Bu sene aynı tarihler 16 bine geliyor. Artış oranı makul geldiği için bu sene de rezervasyonu yaptım. Başka fırsat oteli çıkarsa belki değişiklik yaparım.

• Sar1Lac1 kullanıcısına yanıt

Alkol konusunda sizin gibi emin değilim. Alkolsüz otellere bakıyorsun onlar daha da pahalı.

• atesoku kullanıcısına yanıt
    Onlarda muhafazakar ayağına fiyatı çıkarıyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Sueno otellerindeki yüksek fiyat artışlarından bahsedenler aslında geçen seneki erken rezervasyon fiyatları ile karşılaştırıyor. Geçen sene erken rezervasyonda temmuzda 6 gece 8bin iken bu sene benzer tarihler 13 bin bandında. Bu yılın ortalarına doğru temmuzda 6 gece yine 13 bin bandına gelmişti. Buradan 2022 yazında da 20 binlere çıkacağını söylemek yanlış olmaz sanırım.

• Üç otel arasında kaldım daha önce gidenler var ise hangisini tavsiye edersiniz ?

-Kilikya palace göynük

-Asteria kremlin palace

-Trendy lara

• Voyage Bodrum hotellerinin fiyatları ne zaman aciklanir bilen var mıdır

• donanımlı35 D kullanıcısına yanıt

https://forum.donanimhaber.com/2020-f-p-tatil-firsatlari--140074143-255

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sume -- 2 Kasım 2021; 14:41:57 >
  • ersinduzgun4141 E kullanıcısına yanıt

Ortalama üstü oteller arasında ortalarda yer alan bi otel. Büyük otel geçmişi yoksa kesinlikle memnun eder, ama özellikle elit otellerde kaldıktan sonra bu fiyata gerek yok denebilir. Erken rezervasyon kaçarsa bence bulaşılmaz, avantajı kalmıyor.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.