Şimdi Ara

2021 W206 C-SERISI ANA KONU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
269
Cevap
16
Favori
33.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • g20 bakıyordum ama artık g20 bakacağımı sanmıyorum. Bu hali fena değil ama Keşke gösterge paneli analog ortada geniş ekran şeklinde olsaydı. Hayalet ekran olayını hala sevemedim. İ iç mekanda gelenekselciydim, mercedes orta konsolda yenilikçi tasarıma tağmen bu geçişi çok güzel yapmış.

C200 motor verileri de güzel. Fiyatlar abartı olmaz umarım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zotacing kullanıcısına yanıt

Hocam 2020 0 km special edition m sport 520i leri 780 civarına veriyorlar tabi araç bitmediyse hala.850 çok dediniz.

• zotacing kullanıcısına yanıt

ekslusiv paket bunda yok. Kaputta yıldız olmayacak.

• 3 serisinin basi belada

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İç mekan çok iyi olmuş. Bildiğin S Class'ın bir boy küçüğü. Ama dış tasarım hiç ama hiç olmamış. Mercedes yeni tasarım dilinde içte çok gelişirken dışta da bir o kadar geriye gidiyor. Öte yandan matruşka felsefesi de devam ediyor. Arkada biraz farklı yap, biraz değiştir. Hepsi aynı. BMW'de 3, 5, 7 farklı görünüyor artık. Ama Mercedes ısrarla aynı yapmaya devam ediyor.

3 Serisi makyajla birlikte iX'teki büyük kavisli ekranı alacak rekabet için. 2 Serisi Coupe'den X7'ye kadar hepsi (2, 3, 4, X5, X6, X7) makyajla yeni kavisli ekranı alacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

şuanki c serisi zaten 670bin en boş hali.

• Yavru S

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

cla200 için bayi ile 2 kez görüştüm kuruş indirmediler döviz bu kadar düşmesine rağmen. ondan mercedese pek güvenmiyorum fiyat konusunda. 670bin boş hali olsa gene, 700 bine birkaç opsiyonla alınır ancak gibime geliyor.

• McLaren64 kullanıcısına yanıt

hehe kavisli  

• arkası çirkinlik abidesi, genel anlamda az biraz ağırlığı vardı önceki kasanın o da kalmamış, b sınıfı şirket arabasına dönmüş

• Direksiyona bakınca başım döndü

Araç çok iyi olmuş. 

• Direksiyon ve 1,5 motorun çok yakması dışında mükemmel olmuş..

Boyutlardaki büyüme ile E serisinden müşteri çalacaktır..
  • haberelectro kullanıcısına yanıt

Hehe Tesla  

• quote:

Orijinalden alıntı: EnginAKB

O zaman bize g20 Yolları...
    ben napıyım 2 LT Dizel D sınıfı için Türkiye şartlarında fazla lüks...

Youtube da testloeri vardı, daha düşük hacimde tüketim çok artıyor, 12 lt yakan dizel mi olur.

2.0 vergisi de çok uçuk ama gelecek fiyata göre fiyat/performans dengesine bakılmalı.

• iGroN İ kullanıcısına yanıt
    Hayır yahu, E kasada bile 1.6 Dizel üniteyi öve öve bitiremiyorlar, o makineyi bile rahat taşıyor üstüne, 5-7 LT arası ortalamalarda dolaşıyor...
    Bu kasa tam olarak 1.6 Dizel için biçilmiş kaftan neden böyle bir saçmalık yaptı ki Mercedes acaba
  • @EnginAKB Ben kullanmadım testlerin yalancısıyım; E kasa ilgimi çeken takip ettiğim bir araç değil de çalışırken alttan podcast niyetine youtube takılıyorum, yakıt tüketimi aklımda kalmıştı. E ile C kasa arasında da 200 kg gibi bir fark var, tabi C kasa daha hafif.

Tüketim dk 14:10

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.