Şimdi Ara

2021 Astra Sedan görenleri şaşkına çevirdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2021 Astra Sedan görenleri şaşkına çevirdi

şaka bir yana kendisi sevdiğim bir arabadır Hb olanı güzel ama şu da bir yenilensin artık biraz ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jacob Robbins -- 12 Haziran 2021; 18:46:7 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• ŞAŞKINIM..

• Bu kasa bir 10 sene daha gider, tam bir fiyat performans, 1.6 dizel 136 lik tam bir canavar 230 km hıza çok rahat geliyor, konforlu fazla ses almaz içeri çabuk yıpranıyor servise çok gidiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2020 son .. 2021 de üretilmeyecekmiş. Sıfır olarak 200bin - 225bin bandında galericilerde mevcut bu araç..

• 2021 astra sedan yok. Büyük ihtimalle bundan sonra da sıfır astra sedan olmayacak gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seviyorum seni astra J

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: redferrari

Bu kasa bir 10 sene daha gider, tam bir fiyat performans, 1.6 dizel 136 lik tam bir canavar 230 km hıza çok rahat geliyor, konforlu fazla ses almaz içeri çabuk yıpranıyor servise çok gidiyor

valla ya 70hp sembolden sonra 90hp egeaya bindim ilaç gibi geldi. demek ki 136lık astraya binsem uçacağım

• Güzel arabadır ama 2018 de falan makyajlasalardı iyiydi 10 seneyi geçti nerdeyse bu görünümü

• Opeli psa ya satıp bitirdiler .İyi kotu bir kitlesi vardi ve özgün araclar da çıkarıyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jocker35 -- 13 Haziran 2021; 8:32:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 20playback

valla ya 70hp sembolden sonra 90hp egeaya bindim ilaç gibi geldi. demek ki 136lık astraya binsem uçacağım

Alıntıları Göster
    2017 1.4T biniyorum soluksuz 220 km hıza çıkıyor hiç tedirgin etmiyor virajlarda... esp yi devreye sokmak çok zor asfalta yapışıyor resmen ama gel gelelim yakıt konusunda biraz fazla yakıyor şanzıman ve ağırlık en büyük eksisi... Fakat şanzıman sorunsuz o yönden iyi olarak bakıyorum.

Bu aracı makyajlayip cam tavan yapacaklar tadından yenmezdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirARSLAN -- 13 Haziran 2021; 12:53:30 >

• 20playback kullanıcısına yanıt

Durmuyor. Kasa motora göre hafif kalıyor.

• Kötü bir direksiyonu var çok hafif virajlarda falan sertleşmiyor eğer alışık değilsen her an bir tarafa savrulacak gibi geliyor ha savruluyormu savrulmuyor ama direksiyondan dolayı başını kıçını hızlı virajlarda ayarlamak biraz zor oluyor dikkat etmezsen kafayı açıyor kafaya kontra verirsen kıçını açıyor. Araca alışınca direksiyon açılarını iyi ayarlarsan tutunmaya başlıyor. Aynı anda hem focus 3.5 hem dizel kasasını kullanıyordum focus tan buna geçince sanki havalanacak bir araba kullanıyorum gibi geliyordu. Motor çok iyi düzde 215 eğim falan yakalarsa 225 görüyor kadranda ama o hızlarda rüzgardan felaket etkileniyor o hızla uzun süre gitmek pek mümkün değil. Dizellerde bazı sorunlar çıkabiliyor hem motor hem elektrik sistemi ile ilgili. Yani artık yürürlükten kalkması lazım gelen bir araç.

• Ailecek şaşkınız

• quote:

Orijinalden alıntı: Jocker35

Opeli psa ya satıp bitirdiler .İyi kotu bir kitlesi vardi ve özgün araclar da çıkarıyordu

Katılmıyorum, birçok insan merakla PSA bünyesinde çıkacak olan ve PSA sayesinde tam otomatik şanzımanla satılacak olan modelleri bekliyor. Zaten Opel yıllardır onun bunun üvey evladı gibi takılıyor, ondan ona, ondan diğerine satıldı. Umarım bu sefer istikrar olur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.