Şimdi Ara

2020 Avrupa Futbol Şampiyonası -| Wuhan Virüsü Nedeniyle Turnuva Ertelenebilir! (126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.550
Cevap
3
Favori
78.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ucuzcufiko

Hadi takım italya yaslanırsın anlarımda hiç mi kontraatak planin olmaz ilk yari sol kanadi otoban eden spinazzolaya devre arası önlem aldırmıyormusun bunak şenol
    Oraya hakan veya yusuf koydular. Çok aptalca çünkü onların defansif yönü yok. Sağda zekiye ortada sıçan yaptırdılar

Çözüm belli. Defansif ama kontra atak uyumlu agresif orta saha.
  • Teknik ayrıntıyı falan geçin ve gelecek maç için da umutlanmayın.

Bırakın kaleye şut çekmeyi ve yanaşmayı, ayağında top tutamayan bir takımımız var. Koskoca maç boyunca 2 defa şut çekebildiler.

İtalyanlar istedikleri kadar formda ve üstün olsunlar, eğer böyle bir turnuvada bu kadar aşırı derecede eziliyorsan sonrasında hiçbir rakip karşısında duramazsın.

Sıfır çekeceğiz. Aksini düşünmek duygusallık olur.

• trt 4k kötü,yayıncı kötü spikerler kötü takım kötû ulan birşeyide iyi yapın.bide üstüne etsin düzen tümer metin denyoların yorumları.
  • Sol tarafı komple 2. lig olan bir milli takımdan ne beklenir 5 atsınlarda şenol akıllansın dedim 3 -0 bitti. Adamlar San Marino ile oynadı sanki istatistikler rezillik yazıklar olsun Euro 2016 dan daha kötü olacak bu turnuva adamlar ezdi içimizden geçti rezil etti bizi. Uğuru kaleye geçirmek sol bekte fransa 2. lig oyuncusu umutu oynatmak sol açıkta kenan karaman gibi almanya 2. liginde oynayan vasat bir oyuncu oynatmak. Cengiz gibi İrfan gibi kaliteli ayaklarını kenarda oturtmak sonuç hüsran2020 Avrupa Futbol Şampiyonası -|  Wuhan Virüsü Nedeniyle Turnuva Ertelenebilir! 

• quote:

Orijinalden alıntı: Ben sero

Oraya hakan veya yusuf koydular. Çok aptalca çünkü onların defansif yönü yok. Sağda zekiye ortada sıçan yaptırdılar

Çözüm belli. Defansif ama kontra atak uyumlu agresif orta saha.

Alıntıları Göster

Hakan ve Yusuf kullanması çok zor oyuncular. Birini oynatırsın da ikisini birden italya karşısında takım kaldırmaz. Defans desen yok kontra desen çıkamıyor e neden bu adamları oynattık o zaman? Orta saha elek oldu.

• Takım sanki üst üste 10 maça çıkmış gibi yorgun çıktı . Hiçbir varlık göstermediler . Tepki sıfır bu kadar yorgunsaniz neden hazırlık maçları yaptınız oturup dinlenseydiniz keşke .
    Ayrıca bu kadar defansif taktik verip neyi hesapladigini çözemedim Şenol güneşin
    Tüm zamanların en kotu oyunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affection and Hatred

Hakan ve Yusuf kullanması çok zor oyuncular. Birini oynatırsın da ikisini birden italya karşısında takım kaldırmaz. Defans desen yok kontra desen çıkamıyor e neden bu adamları oynattık o zaman? Orta saha elek oldu.

Alıntıları Göster
    Zor değil. Aynı pozisyon oyuncuları. Alexin koşan hali. Milliler defanstayken bunlar ortada oraya buraya anlamsız koşu yapıyorlar. Yurtdışında bu adamları oynatan hocalar rakibe göre seçiyor. Her oyuncusu press yapan italya karşısında çok aciz kaldılar. Şenol hoca düşündü ki biz press yapar toğa sahip olur pas yaparız. Eyyy hoca pası yapsan yapsan anca kendi yarı sahanda yaparsın ki bu yarı forvetlerin o bölgede gram faydası yok. Dikkat ettiyseniz orta sahada oyun bile kurmadılar. Bunların görevi o değil.

• Gene diyorum Fransayı yenen takımı çıkartacaktı şu maça. Milli takımın son yıllarda en çok gol atan oyuncusu Kaan Ayhan oynamalıydı bence ayakları da iyi. Merih ve Çağlar çok uyumsuz ikili. Uymuyorlar ne yazık ki ikisi de iyi ama uymuyorlar.

• Bütün oyuncuları tek tek saymaya gerek yok sanki. Çağlar, Cengiz ve Uğurcan dışında maçı isteyen ve hırslı kimse yoktu. Adamlar tek kale maç oynadı ve Merih'in golü saymazsak o kadar atağa iki gol az bile. Rezil ve ruhsuz bir maçtı. İnsan "ulan ben bunun için mi bekledim şimdi ?" diye kendine soramadan edemiyor.

• Press futbolu italyayı çok kötü duruma sokardı ama şenol hoca oyunu okuyamadan takımı yasladı geriye. Az bile yedik. Gruptan puan alabileceğimize inanmıyorum. Fransa ve hollanda maçları aklımızı çeldi malesef oynanan oyun oyun değil şuan.

• Şu mağlubiyeti 2 gün sonra alsak belki bu kadar konuşulmazdı fakat açılış maçı olduğu için resmen herkese rezil olduk. Tahminen 200 milyon kişi izlemiştir bu akşamki maçı. 2 senedir çizdiğimiz güçlü ve tehlikeli takım imajını 2 saatte çöpe attık. Yabancı sitelerde çok fena dalga geçiyorlar şu an.

Farklı yenildiğimiz için 3. olarak gruptan çıkma işi zora girdi. Yine de 4 veya 6 puanla gruptan çıkacağımızı düşünüyorum. Galler ve İsviçre maçları daha farklı olacaktır. Euro 2008'de olay çok farklı yerlere gittiği için Portekiz mağlubiyeti hiç hatırlanmıyor. Umarım bu turnuvada da aynısı olur, bu maçı hiç hatırlamayız.
  • 2002 gibisi gelmez. Bu takım akşam olsun da bardan hatun kaldıralım modundaydı.

Üst baş, kıyafetler şekil ama futbol bombok. Oynanan şey futbol değil yakar top.

Biri alsın da topu ileri taşısın belki bir şut atabiliriz aman bende durmasın, bas bas geri bas topu kaleci dağıtsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: emirbaran01

trt 4k kötü,yayıncı kötü spikerler kötü takım kötû ulan birşeyide iyi yapın.bide üstüne etsin düzen tümer metin denyoların yorumları.

Evet dün yayın renk kalitesi neydi öyle. 4K görüntü HD görüntüden daha canlı renklere sahip olur ama maç yayını sırasında tam tersiydi. TRT1 açıyorum görüntü canlı ve renkler çok güzel hemen 4K dönüyorum görüntü solgundu. TV den ayar yapmak gerekti ama çokta düzelmedi yayın kötü olunca. Bir de arada bir yayın sırasında parlaklık ayarı çekip durdular.

4K yayının daha iyi olması gerekirken HD yayın dan daha kötüydü.

• Gruptan 1 puan aliriz o da ayip olmasin diye
  • Ruh hiç yoktu. İtalyanlar bağıra bağıra marşlarını okurken bizimkiler anca adamlar 27 maçtır yenilmiyorlar diye diye maç başlamadan onlara verdi. Uğurcanın ayakları aşırı kötü bide. Mert olsaydı bu kadar yığılmayabilirdi takım. Her vurduğu italyaya geri pası gibi gitti ama her şeyden çok kafada kaybetmişiz zaten. Fransa,Hollanda,Almanya İtalyadan kötüymüş gibi hep karşı tarafı övüp kendimize güvenemedik. Anca gereksiz yere şişirdik kendi takımımızı. Yok dünya kupasını düşünüyoruzlar yok lider çıkarızlar falan. Daha önümüzdekini düşünmedik. Umarım akıllarını başlarına alırlar ve iyi bir sonuç elde ederler. Türkiye bu değil!
    Bu zor günlerde insanların biraz mutlu olmaya ihtiyacı varken ciddiyetlerini geri kazanırlar umarım. Kaybedeceksekte savaşarak kaybedelim...
  • militarizm ve popülizm yerine futbola odaklansalarmış, adam yeni giriyor koşmuyor üstüne para alıp vatan millet edebiyatı yapıyorlar, balon Cengiz hazırlık maçında tribe girmişti oyuna girdi kanat otobana döndü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Evet dün yayın renk kalitesi neydi öyle. 4K görüntü HD görüntüden daha canlı renklere sahip olur ama maç yayını sırasında tam tersiydi. TRT1 açıyorum görüntü canlı ve renkler çok güzel hemen 4K dönüyorum görüntü solgundu. TV den ayar yapmak gerekti ama çokta düzelmedi yayın kötü olunca. Bir de arada bir yayın sırasında parlaklık ayarı çekip durdular.

4K yayının daha iyi olması gerekirken HD yayın dan daha kötüydü.

Alıntıları Göster
    Bulunduğum bölgede birçok insan Euro 2020 başlıyor diye haldır haldır TV aldılar. Örnek Sony servisi Bursa ilinden geçen Çarşamba alınan ürünü ancak en erken haftaya Salı günü kuracağını söylemişlerdi. Çoğu 4K uğruna aldı. Şimdi rezalet leş bir yayın. Saha sarıdan hallice, parlaklık zaten leş. Yani büyük bir hayal kırıklığı daha oldu insanlara.

• Adamlara 45 dk savunma yaptın ayağına top bile gelmedi. Gol yememen mucizeydi mucizeyi başardın. Daha hala neyin defansını yapıyorsun? Bizimkiler resmen 0-0 bitiririz diye maça çıkmışlar. Top oynamaya niyetleri de yoktu. Bu futbolla ne kadar dayanabileceksin? 90 dakikanın en az 80-85 dakikasında hücum yedik. Ben avrupa şampiyonalarında bir takımın bu kadar rezil bir futbol sergilediğini hatırlamıyorum. Yenilirsin eyvallah anlarım da insan en azından 3-5 kere topa değer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Bulunduğum bölgede birçok insan Euro 2020 başlıyor diye haldır haldır TV aldılar. Örnek Sony servisi Bursa ilinden geçen Çarşamba alınan ürünü ancak en erken haftaya Salı günü kuracağını söylemişlerdi. Çoğu 4K uğruna aldı. Şimdi rezalet leş bir yayın. Saha sarıdan hallice, parlaklık zaten leş. Yani büyük bir hayal kırıklığı daha oldu insanlara.

Alıntıları Göster

Normal yayında sorun yoktu sadece maçta vardı. Bugün düzeltelim demişler ama daha da kötü olmuş. Kontrastı basmışlar. Renkleri abartmışlar. İnsanların tenleri kırmızı olmuş. Vurun dedik bunlar hepten öldürmüşler. TRTspor ve TRT4K ortak yayını.

2020 Avrupa Futbol Şampiyonası -|  Wuhan Virüsü Nedeniyle Turnuva Ertelenebilir!
    2020 Avrupa Futbol Şampiyonası -|  Wuhan Virüsü Nedeniyle Turnuva Ertelenebilir!

• Sanırım müdahale geldi yayına. Az önce Euro 2020 jenariyi girdi o sırada ekran simsiyah oldu. Görüntü geri geldi ve dünkü maçın tekrarı verilecek anlaşılan. Bu sabah ki kontras ve renk sorunu geçmiş. Bakalım maç yayını sırasında nasıl olacak

• 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.