Şimdi Ara

2020 Avrupa Futbol Şampiyonası -| Wuhan Virüsü Nedeniyle Turnuva Ertelenebilir! (128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.550
Cevap
3
Favori
78.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İtalya maçıda bu da birbirinin aynısıydı sürekli kaleciye dönüldü her top pas hatası oldu. Burak Yılmaz nasıl fransada bu kazmalıkla gol atti hayret ediyorum. Çok yetersiz bir jenerasyon olmuş her ülkeden bir futbolcu olunca birbiriyle uyuşmayan bir takım yaratıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 16 Haziran 2021; 21:5:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

İtalya maçıda bu da birbirinin aynısıydı sürekli kaleciye dönüldü her top pas hatası oldu. Burak Yılmaz nasıl fransada bu kazmalıkla gol atti hayret ediyorum. Çok yetersiz bir jenerasyon olmuş her ülkeden bir futbolcu olunca birbiriyle uyuşmayan bir takım yaratıldı.
    2020 Avrupa Futbol Şampiyonası -|  Wuhan Virüsü Nedeniyle Turnuva Ertelenebilir!
  • Sorunu yine yanlış yerlerde arıyoruz.
    En tepeden değişim başlamalı.Kafalar değişmeli ! Terim geldi gitti tekrar geldi gitsin dedik olmuyor dedik.Lucescu geldi gitsin dedik Şenol Güneş geldi gitsin diyoruz...Bu kafa olduğu sürece 1 teknik adam daha gelir 1 yıla kalmaz gider Terim tekrar gelir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar sırf turnuvaya katıldıkları için 10 Milyon € prim almış.

Teknik traktör desen 3.5 Milyon € alıyor.

Birde yerli ve milli deniyor yok bilmem bizim çocuklar deniyor utanmadan(Takımın yarısı avrupa altyapılı) ki bu takımın forveti birde 35-36 yaşında.

Hiç utanmada yok.Ülke baştan kokuşmuş federasyon falan filanda bundan beri gelmiyor.

Düzen ve dönüşüm olmadıkçada birşey olmaz.

• Milli takım tahtasına kim gelirse gelsin. Hakan Çalhanoğlu ve Merih önce yazılır. Kalan oyuncular etraflarına dizilir. Çağlar gibi bir tane bile hava topu alamayan bir stoper ben yıllardır izlemedim yazık gerçekten. Eyvallah ayağı falan iyi de hava topuna çıkamayan stoper kötürüm stoperdir. Merih Çağlardan iki gömlek üstün stoper. Çok daha güçlü ve kesici. Aynı zamanda lider karakterli. Stoper dediğin az mücadeleci olur. İnşallah bu maçlar özelinde öyledir.

Bir de hakan kötüleyenler var. Çevresine dizmişler Ozan Okay Kenan bir sürü kazma adamdan pas yapabilmesini bekliyorlar. Sahada dikine top oynayan ver kaçla ceza sahasına sokulmaya çalışan bir tek o vardı. Kalanların hepsi ağam topu ver de kanattan orta kesek modundalardı.

Bu takım 10 milyon euro primi almış. İşini bitirmiş. Buradan tatile kaçacaklar. Ben Zeki çeliği ilk kez böyle amatör oynarken gördüm. Başka açıklama bulamıyorum.

Bir de kenanı italya gibi güçlü takımlara karşı oynatılmasını anlıyordum ama bu maçta anlam veremedim. Torpilli galiba. Neyse bjk alır da inş Fener gelmez

• Kupa'da çeyrek final takımlarım şu şekilde olur, benim tahminim üç aşağı beş yukarı

İtalya, Almanya, Hollanda, Belçika

bu dördü arasında

İtalya Almanya final yapar, ama finali kim alır bilemem.

Benim en büyük favorim İtalya ama.

• 1,2 Milyon TL Prim Alan Milli Takım Çaycısı Çok Fazla Çay İçirmiş  

• İsviçre maçı hüzünlüydü.2020 Avrupa Futbol Şampiyonası -|  Wuhan Virüsü Nedeniyle Turnuva Ertelenebilir! 

• Turnuvanın en kötü en rezil futbol oynayan takımı Türkiyedir

Turnuvanın en ruhsuz takımı Türkiyedir

Turnuvanın futbol olarak en kalitesiz takımı Türkiyedir

• 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.