Şimdi Ara

2020 Audi A3 Sportback tanıtıldı: Daha modern ve aerodinamik (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
4
Favori
4.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dışı baya iyi olmuş, Mercedes A ve Bmw 1 den çok daha iyi. Ama içi kötü görünüyor, A serisinin gerisinde baya. Canlı görünce umarım fikrim değişir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ön park sensörlerini incecik nazik ızgara peteklerinin içine koymak kimin aklına geldi ki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kasa güzel olmuş. Sürücü tarafı havalandırmayı yukarıya almaları da güzel bir detay, yazın aracı sürerken eliniz donmak zorunda kalmayacak.
  • Golf’ün giydirilmişi gibi duruyor. Malzeme kalitesinin daha kaliteli durmasını isterdim.

• İğrenç olduğunu düşünüyorum. Markalar sanki ilerlemek yerine geriye gidiyor. A1 den pek farkı yok

• İc tasarim-kalite olarak eski kasa 1 ve a serisinden iyi olan a3, bu kasada mersonun gerisine dusmus.. merso gitti, s serisinde cls de kullandigi ic mekani, neredeyse birebir a serisine uyguladi.. Audi bu olaydan kacinmis gibi duruyor.. Eger a3 un fiyat olarak a serisine kiyasla yuksek avantaji olmazsa cok hatali bir durum. Ben isterdim ki, a4 deki vites topuzu bunda olsun, a4 veya tt klima kontrolcusu bunda olsun.. Ama cok basit duran vites bolumu ve orta konsol yapmislar.. Havalandirma kontrol tuslari basit duruyor.. bardaklik kismi flan cok siradan ve golfumsu duruyor... Aslinda gogus kismi gayet sik, ama gogusten asagiya vites topuzuna inince basit duruyor. Burada diger yorum yapan arkadaslara orta konsol icin katiliyorum.

Dis tasarimda, on farlarin asagiya sarkan kismi biraz garip, gozumuzun alismasi gerekiyor. Onun haricinde dis tasarimi, ozellikle arka farlari cok cok begendim. İc tasarimda gogsu ve kapi tasarimini cok begendim. Sonunda su begendigim direksiyon a3 e geldi, ins standart versiyonda da direksiyon budur..

Bence bu yeni kasayi, simdiden makyaj planina soksunlar, mercedes gibi gercekten premium kalitesini c segmentine sunacak degisimleri yapsinlar.. Bu kasanin makyaj sonrasi cok tatminkar olacagini ongoruyorum. Su haliyle de, eger dogru fiyatlama (a serisinin benzer donanimlarina gore %10-13 flan daha ucuz olmali) ile tr ye gelirse yine mercedes a dan cok daha dogru ve tatminkar bir secim olacagini dusunuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eapantherea -- 4 Mart 2020; 18:53:16 >

• Hyundai e bir tek ben mi benzettim ?

• Çakma hava girişleri, çakma egzozumsu görüntüler, panjurun yarısı çakma kapalı zaten. Adı gibi adi duruyor.

• Dışı ne kadar güzelse içi de o kadar çirkin. Yazık olmuş A3'e
  • iç dizaynı çok şık olmuş. mercedes az feyz alsın bunlardan

• Henüz aracı bilmiyoruz ama en azından şahsi fikrim Mercedes A Serisi bu sınıfın en iyisi olmaya en büyük aday.

• O değilde 2000cc motora nasıl oldu da 116bg besleme koydunuz?

Hiç kimse demedi mi millet 250bg koyuyor bu hacme, biz 116bg koyarsak yadırganır diye???

• Dışı normal içi çirkin olmuş. 2.0 116 hp modelini alan çıkar mı acaba? Hayır benim arkadaş çevremden alan çıkarsa sağlam sopa yer ben vurmasam bile diğerlerini tutamam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baycihan -- 5 Mart 2020; 4:5:14 >
  • Oldukça şık, beğendim

• o degilde hala volkswagen alan varmi ? adam geldi siz katilsiniz o yuzden size fabrika kurmam dedi , lan para bizim paramiz bize sovene niye hala yatirim yapiyoruz ki ? gidin toyota alin gidin teslaya binin

• 10 numara oldu bence. Önsipariş bile açık değil ama sipariş geçemedim.
  • Neresi değişmiş bunun

• Böyle araçlara manuel vitesi yakıştıramayan bir tek ben miyim acaba ? Otomatik olunca sanki 10 yıl daha teknolojik gösteriyor konsol
  • Hyponsoinage kullanıcısına yanıt
    A6, 5 ve E'de görüyorum ben bazen incelemelerde, asıl onlar bomba. Çok garip geliyor.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.