Yüzbaşı
15 Ocak 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 43 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Yobaz hainlerin fetoculerin ve orumcek kafali denyolarin ve son olarak concon artis zuppe kilikli itlerin kullanilmasini istemedigi hastalikdan geberip deve sidigi icenlerin , artis artis parfum kullanip kolonyayi kucuk gorenlerin korkulu ruyasi kolonya geri dondu . kolonya kokusu aldiginda kro koylu veya alkolik muamelesi yapan iki zit kesimin hayalleri yerle bir oldu . Gebererek hastalanin kullanmayin kolonya.
reklam.ge alan adini kiraya vermek istiyorum bunu kiraya verebilecegim emlakci sitesi gibi bir platform varmi ?
bunun yaninda diger ilginc alan adlari var, nasil kiraya verebilirim.
reklam.ge alan adini kiraya vermek istiyorum bunu kiraya verebilecegim emlakci sitesi gibi bir platform varmi ?
bunun yaninda diger ilginc alan adlari var, nasil kiraya verebilirim.
Arkadaslar Banu Alkanin King's Landing de dogdugunu biliyormuydunuz . Vay be tam bir targaryenmis.

Liz Remka Rebronja Sancak kökenli marangoz bir babanın beşinci çocuğu olarak 1 Nisan 1958'de (o zaman Yugoslavya) Hırvatistan'nın Dubrovnik kentinde dünyaya geldi.
Evde deneyen varmi ?Biraz zor gibi gozukuyor

Beyler , Bana yarin icin 24 adet SAS8642 den ssf8087 cevirici kablo gerekiyor.Nerden hangi magazadan kimden alirim bulamadim internette pek yok bildiginiz birinde varsa haber verin lutfen. Simdiden tesekkurler

ornek kablo
HD MINISAS(SFF-8643) TO MINISAS36P(SFF-8087)

bu sitede var ama yarin calismiyorlar :( http://www.hazirsunucu.com/sistem/
Arac kamerasi yaparim diye 30 dolara satilan lumia 520 aldim, (Htc,S3,S4 kullandim ,S5 kullaniyorum)
Oncelikle marketin kucuk olmasi , android marketin bolge kilitleri ve yarisi copluk olan dandirik uygulama denizini dusundugumde ,hic sorun degil cunki bedava oyunlar ve programlar baya baya kaliteli ve pek oyun oynamayan biri olarak olanlar bana yetiyor en azindan oynadigim turden oyunlarin kalitelileri mevcut.

Asil hosuma giden ve sasirdigim boylesine dandirik bir donanimin nasil bu kadar akici calistigi, ust duzey wp telefonlari baya merak etmeye basladim.
Microsoft Samsung a galaxy adi altinda kasa tasarimi galaxy telefonlara benzeyen ust duzey bir wp telefon urettirebilirse bu is kopar gider, daha once wp telefonlari biliyordum ancak on yargi sebebiyle hic almak icimden gelmedi, sonraki ust duzey telefonum sanirim wp olacak.

Beni icin en buyuk eksikligi kendi gelistirdigim yazilimlari kolayca calistiramiyorum ,cetrefilli bir yapisi var, birde metro arayuzu iphone-andorid tarzi arayuzden daha az kullanisli ve karisik gibi,standart windows masa ustu ve kocaman bir start tusu koysalarmis nefis olurmus.
Merhaba ulkemizde servis vermeyen At&t firmasinin satmis oldugu lumia 520 telefonun sim kilidini kod girmeden acmanin bir yolu varmi ?
turkiyede bu isi yapabilecek seviyede ve de yapan teknik servisler varmi?
Merhaba ,
5 gün önce artes q972 aldım herşey çok güzeldi arada ufak tefek sapıtıyordu ancak herhangi bir sorun yaratmadı, bu gün sapıtmalar dahada artınca developper menusunden touch screende nereye bastığımızı gösteren seçeneği aktif ettim, sonuçda gördüm ki tabletin bir kenarında rast gele kendi kendine basıyor ve ekranın pozisyonuna göre o tıkladığı yere eğer bir tuş buton link vs.. gelirse alet sapıtıyormuş gibi oluyor kendi kendine bişeyler açıyor kapatıyor....
Yani problem dokunmatik ekranda bir hat boyunca yukarıdan aşşağıya bir çizgi gibi oluşuyor.

Bu şekilde bir problemle karşılaşan oldumu , varsa çözümü nedir?Firmaya kendi sitelerinden mesaj da yolladım bakalım satış sonrası destek ne durumda.

Not: Cihaz 4.1.1 sürümü ile geldi ve play store eski programları update etti, youtubenin son sürümünde video oynatırken siyah ekran ve sadece ses geldiği için Artesin sitesindeki pdf ve linlkeri kullanarak cihazı 4.2.2 sürümüne güncelledim, youtube ve diğer programlar sorunsuz çalışıyor sadece şu sorun can sıkıyor.
Merhaba ,
Gürcistandaki bir arkadaşım EMMA organizasyonuna bağlı olarak bir yarışma düzenlemektedir.
Kendi yazdığı duyuruyu Türkçe olarak sizlerle paylaşıyorum, isteyen kendisine isteyen bana buradan sorularını yöneltebilir.
Yarışmaya katılacaklardan sembolik bir ücret alınacak 10euro kadar olacağını söylediler, bilgi kesinleşince buradan güncelleyeceğim.
Ses sistemleri ile ilgilenen arkadaşları bekleriz.
quote:

EMMA Gürcistan, karadeniz kıyısında olan eğlence şehri BATUM da yarışma düzenliyor.
Etkinlik 10-11 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirilecek olup tüm gün süren etkinlikler ,Pazar gecesi yapılacak ödül töreni ile son bulacaktır.Komşu ülkelere yakınlığı dolayısıyla Batum en uygun yerlerden biri olarak seçilmiştir.Batum bir eğlence- tatil şehri olup yarışmacıların hem etkinliğe katılıp hemde tatil tadında eğlenebilecekleri bir yerdir.
Yarışma Batumdaki yeni bulvarda düzenlenecek olup Cumartesi saat 9:00 da başlayacaktır.
Eğer yarışmaya sizde katılmak istiyorsanız lütfen bize isminizi,araç marka modelinizi ve plaka numaranızı mümkün olan en kısa sürede bildiriniz.Kayıtlar şimdiden başlamıştır.
Kayıt bilgilerinizi ya da varsa sorularınızı emmanetgeorgia@gmail.com adresine email atabilir ya da direk (+995) 555545599 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.

Arkadaşım ingilizce, rusça ve gürcüce bilmektedir Türkçe sorularınızı ben yanıtlamaya çalışacağım.
Hakkında
Forum İmzası:
failsafe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.042
İkinci El Bölümü Mesajları: 27
Konularının görüntülenme sayısı: 69.336 (Bu ay: 394)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 157 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.