Şimdi Ara

2019 SONY TV (ANA KONU) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.705
Cevap
40
Favori
150.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Son kararımı benim yazdığım modelde kılıyorum hocam öyleyse.

Yurtdışında yaşıyorum %20 lik indirimle tl ye cevirince bu fiyata geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogan107

Son kararımı benim yazdığım modelde kılıyorum hocam öyleyse.

Yurtdışında yaşıyorum %20 lik indirimle tl ye cevirince bu fiyata geliyor.
    Hayırlı olsun, Güle Güle kullanmanız dileğiyle....
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Electro-Man

Mediamarkt telefondan gelecek dedi, zaten şu an 2018 model Panasonic'lerden var ellerinde. BOSCH bayilerine gelmeyecek ama.

Alıntıları Göster
    Panasonic görüntü işlemcisi çok iyidir, hatta referans monitor olarak kullanılıyormuş bazı yapımcılar tarafından çünkü renk ve resim kalibrasyonu sinema standartları ve bu sektörde ki kişilerin yardımı ile yapılmış, oled i 9 binlere düşmüş hele ki bence çok çok iyi bir alternatif.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony türkiyeyi artık pazar olarak görmediği için telefon satmıyor, aynı durum tv de de olabilir, satışlar nasıl bilmiyorum ama teknosa mediamarkt vatan gibi yerlerde samsung ve lg var çoğunlukla, koskoca sony bu ülkede teknolojisini nasıl satamaz, çağa nasıl ayak uyduramaz hayret.

• quote:

Orijinalden alıntı: Redunay

Sony türkiyeyi artık pazar olarak görmediği için telefon satmıyor, aynı durum tv de de olabilir, satışlar nasıl bilmiyorum ama teknosa mediamarkt vatan gibi yerlerde samsung ve lg var çoğunlukla, koskoca sony bu ülkede teknolojisini nasıl satamaz, çağa nasıl ayak uyduramaz hayret.
    Marketler Samsung ve LG'ye istedikleri boyun eğdirip, at koşturtabiliyorlar, lakin Sony'de durum farklı

Sony'e boyun eğdiremiyorlar ve bu yüzden Sony'e karşı devamlı kötüleme var, servis yok TR'den çekiliyorlar vs. gibi.

Sony TÜrkiye'den alınan bilgilere göre çekilme yada TV pazarından çekilme gibi bir durum söz konusu değil.
  • Sony XG95 için bir incelemede flatpanelshed,com bu inceleme sitesi çok fazla tv incelemez ama incelediği tv
    değerlendirmeleri genellikle isabetlidir.

Sony 75XG95 tv’si oyun performansında hatırı sayılır kayda değer bir gelişme yaşanırken bu modelin hdr
    aktifken kontras ve siyah performansı düşüş resim kalitesinde XF9005 göre bir düşüş değerlendirmişler.
    https://www.flatpanelshd.com/review.php?subaction=showfull&id=1551684183

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joven -- 4 Mart 2019; 19:51:0 >
  • The Electro-Man kullanıcısına yanıt
    panasonic Tr pazarıdan çıkalı çok oldu,kim diyor gelicek diye?
    Bildiğim sadece Bosch bayilerinde 2017 eski modeller var.
  • @BJK@ kullanıcısına yanıt
    Mediamarkt'ı aradım onlar gelecek dediler, şu an Panasonic marka TV satıyorlar zaten. Ama ne kadar güvenilir bir bilgi orasını bilemem.

Edit: Şu an satılan FX740 2018 model, demek ki güncel modeller var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Electro-Man -- 4 Mart 2019; 22:15:10 >
    Gelsede boş modeller gelir fx740 gibi üstüne dünya para isterler , şuan satılan 55 oled i af8 den iyi ama

Anladım,bende gelmesinden yanayım,inşallahta gelir.
    FX740 giriş seviyesi modeli pananın.
  • @BJK@ kullanıcısına yanıt
    Kaliteli seçenek çok az, olmadı Sony alırım yine.

• quote:

Orijinalden alıntı: joven

Sony XG95 için bir incelemede flatpanelshed,com bu inceleme sitesi çok fazla tv incelemez ama incelediği tv

Sony 75XG95 tv’si oyun performansında hatırı sayılır kayda değer bir gelişme yaşanırken bu modelin hdr
    aktifken kontras ve siyah performansı düşüş resim kalitesinde XF9005 göre bir düşüş değerlendirmişler.
    bu nasıl iş anlamadım, her sene daha kötüye gidiyor gibi... x1 işlemcinin üst versiyonları görüntüyü bozuyor galiba. zamanında xe9005 alarak pek de bilmeden doğruyu yaptık sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evren377 -- 5 Mart 2019; 10:49:7 >

• quote:

Orijinalden alıntı: joven

Sony XG95 için bir incelemede flatpanelshed,com bu inceleme sitesi çok fazla tv incelemez ama incelediği tv

2019 SONY TV (ANA KONU)

Doktor bu ne.
    Sözde FALD panel,daha öncede dediğim gibi performans olarak edge panel xe93'ün yanına bile yaklaşamaz bu TV.

• 2019 SONY TV (ANA KONU)

Türksat Hazır sıralı kanal listesi ---->https://forum.donanimhaber.com/sony-android-tv-hazir-kanal-listesi--137360011#137360011

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan2200 -- 5 Mart 2019; 13:49:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan2200

Türksat Hazır sıralı kanal listesi ---->https://forum.donanimhaber.com/sony-android-tv-hazir-kanal-listesi--137360011#137360011

.
    Selam, xe8505'e uyumlu mudur bu liste?

• Sony XG95 alacaklar beklemeyip XF9005 mi alsın yani?

• quote:

Sony XG95 alacaklar beklemeyip XF9005 mi alsın yani?
    Çıkış fiyatına bağlı,aralarındaki fiyat farkı çok olursa misal 55'' XG95 ile 65'' XF90 aynı olursa kesinlikle 65XF90 alınmalı.
  • Digital Reaction kullanıcısına yanıt
    Yukarıdaki paylaşımda gördüğümüz sorun varsa XG95 hiç alınmaz bence.

• quote:

Yukarıdaki paylaşımda gördüğümüz sorun varsa XG95 hiç alınmaz bence.
    Kesinlikle öyle,yalnız o model 75'' modeli ve 66 zone kullanılmış eğer aynı bölgesel sayı 65'' içinde kullandılarsa,65'' modeli daha performanslı olur.Atrıca şu X-wide angle zımbırtısı 65'' modellerinde yok yani kontrast değeri 65'lerde çok daha iyi olacaktır.
  • bir çoğuna uyuyor, uymuyorsa zaten yükleme yapmaz.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.