Şimdi Ara

2019 SONY TV (ANA KONU) (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.705
Cevap
40
Favori
150.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende tv almayı düşünüyorum bütçe 7000 acaba ne zaman gelit Türkiye pazarına tam olarak bu modeller.

• Nisan ayında gelir hocam. Sonuna doğru. Bura baya sessiz bir süredir. Tv ler pek beklendiği gibi çıkmadı anladığım kadarıyla

• Yeni model beklemeye hiç gerek yok bence fiyatlar uygunken xf9005 alınmalı xg nin artısı yok

• XF Sonylerde bırakmıştım konu takibini, yeni 2019 modeller geliyormuş :) Güzel de max. 5000 -6000 Tl olan fiyatlar şimdilerde ne oldu acaba

Sony neden yeni model üretir ki? Tutulan modeleri varken?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul_s -- 4 Nisan 2019; 22:44:27 >
  • Hadi artık fiyatlar açıklansın da xf9005 alalım Kasım ayından beri alma niyetim var sabırla bekliyorum. Bu kadar bekleyince 55 inçten 65 inçe çıktım 4 metreden izleyen var mı, eminim filmlerde çok iyi olacak ama digiturk yayını 65 inçte nasıl olur? Sorun yaşayan bir arkadaş vardı düzeldi mi, ya da gözü alıştı mı acaba? Ben de aynı şekilde 4k kutu kullanıyorum.

• ugur_91 U kullanıcısına yanıt
    Hocam 4 mt icin kesinlikle 65 ve xf9005

• Mustafa yıldız ts kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim ben de iyice ısındım 65 inc fikrine

• Hocam 55 düşünenler 65 e döndü konu sayesinde
  • ugur_91 U kullanıcısına yanıt
    Eyer günlük kullanılacak ise 55 alın fazla para vermemiş olur ekran kücüldügü icin görüntüde daha bir iyileşme hissedersiniz uydu yayınlarında ama ps4 pro oynarım oyanamasam bile gece film izlerim diyorsanız tabiki kaliteli 1080p icin yada 4k 55 asla 65 in keyfini vermez iki cihazda evde kullanıyorum normal yayın kullanıcam 55 kaliteli 1080p ve 4k izlicem 65 olay bu boyut önemli degil hangisi kalite gösterir 55 peki 65 cok mu kötü gösterir hayır cok cok yakın gösterirki dev ekran izleme zevki ile birlikte 55 de asla film izlemessin

• istanbul_s İ kullanıcısına yanıt
    Kaba bir mesaj olmuş hocam da şikayetlik bir şey yok gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: enessezgin

Kaba bir mesaj olmuş hocam da şikayetlik bir şey yok gibi
    Nasıl yok? Nerede yazsam bu zat aynı uslupla aynı kelimelerle şahsıma hakaret ediyor?Konu ile alakasız taciz mesajları?

Size aynısı yapıls hoşunuza gider mi?

Form Kurallarına uymayan, insanları taciz eden, kural dışı herşey şikayet konusudur ki forum temiz kalsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul_s -- 10 Nisan 2019; 12:2:34 >
  • istanbul_s İ kullanıcısına yanıt
    engelle gitsin ? bosuna mi var engelle butonu.
    ha engellemene ragmen dayanamayip engeli acip okuyorsan o da senin sorunun :)
  • SONY BRAVIA 75X9405C TV arayışı içindeyimde geçenlerde sahibinden.com da ilan vardı fakat şuan göremiyorum, bilgisi olan var mı acaba ciddi almayı düşünüyorum???
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur_91

Hadi artık fiyatlar açıklansın da xf9005 alalım Kasım ayından beri alma niyetim var sabırla bekliyorum. Bu kadar bekleyince 55 inçten 65 inçe çıktım 4 metreden izleyen var mı, eminim filmlerde çok iyi olacak ama digiturk yayını 65 inçte nasıl olur? Sorun yaşayan bir arkadaş vardı düzeldi mi, ya da gözü alıştı mı acaba? Ben de aynı şekilde 4k kutu kullanıyorum.
    Nem 2 metreden 55 inç izliyorum. Hatta olursa 65 veya 70 inç almayı düşünüyorum.

• xg9505 ler ne zaman satisa sunulacak. diger alt modelleride ne zaman gelir turkiye ye? bu modeller geldigi zaman xf9005 fiyatinda herhangi bir ucuzlama olur mu? ben 2019 veya 2018 sony alicam gibi. bilgilendirebilirmisiniz lutfen
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.