Şimdi Ara

2018 Yeni Duster 2 (Ana Konu) (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.029
Cevap
17
Favori
140.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sn, alfa-x;

Çok yerinde tespit olmuş. Yan basamak çocuklar için oldukça iyi oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfa-x

Henüz yeni broşürü sayfaya koymamışlar.Yurtdışı sitelerde böyle donanım da yok.Prestige de opsiyon olan donanımlar standart olacak sanırım.

Mesela egea urban plus dedi ,tablet ekledi led gündüz farı ekledi.Bundada look paket ve geri görüş kameralı navigasyon standart olabilir.Çünkü prestige comfortdan kolay ayırd edilemiyor :)

1.3 motor maalesef 1333cc ama 240nm tork ile dizel kadar az yakacağını söyleyebiliriz.4lt lere inmez ama 5-6lt arası gezer.Performans konusunda 115hp dci bile geride kalacaktır

Ama dizel mi benzinli mi?? vergileri aynı üstelik çoğu kişi dikkat etmiyor ama duster ın 90hp dci ı bile 6 ileri.Yani az yakıt ,yüksek süratte sessiz yolculuk tabii hiçbir dizel benzinli kadar sessiz olamaz ,hele soğukta..
    PLUS donanimi vergisiz fiyatı 80bin TLnin altinda tutabilmek adina olusturup getirmis olabilirler.

Bugun bayiye birnugrayacagim bakalim neymis Plus donanim ve en full 4x4 kaca geliyor ogrenecegim.

Kasim ayinda tum opsiyonlar dahil 123000 TL

Aralik ayinda tum opsiyonlar dahil 127000 TLydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Carsever

PLUS donanimi vergisiz fiyatı 80bin TLnin altinda tutabilmek adina olusturup getirmis olabilirler.

Bugun bayiye birnugrayacagim bakalim neymis Plus donanim ve en full 4x4 kaca geliyor ogrenecegim.

Kasim ayinda tum opsiyonlar dahil 123000 TL

Aralik ayinda tum opsiyonlar dahil 127000 TLydi.

Alıntıları Göster
    Bekliyoruz :) Bende 4x4 için çok bekledim 90-100binler çok derken nerelere geldi :))

4x4 için yurtdışındaki 1.6sce 4x4 yani şu an satılan baz modelin 4x4 ü gelmeden zor ,hayal oldu..

• quote:

Orijinalden alıntı: alfa-x

Bekliyoruz :) Bende 4x4 için çok bekledim 90-100binler çok derken nerelere geldi :))

4x4 için yurtdışındaki 1.6sce 4x4 yani şu an satılan baz modelin 4x4 ü gelmeden zor ,hayal oldu..

Alıntıları Göster
    PLUS donanim en full olanmis. Henuz gelmemis.

2018lerde 4x4lerin tum opsiyon dahil olanlari kalmamis.

4x4lerin anahtarsiz gris calistirma ve dijital klima opsiyonlu olanlari 120 civarina veriyolar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Carsever

PLUS donanim en full olanmis. Henuz gelmemis.

2018lerde 4x4lerin tum opsiyon dahil olanlari kalmamis.

4x4lerin anahtarsiz gris calistirma ve dijital klima opsiyonlu olanlari 120 civarina veriyolar.

Alıntıları Göster
    Plus en full olanıda, fiyatlarda 2018 yazıyor gelirse 2019 olur :) yani fiyat listesine göre plus donanım ,1.3tce ,1.5blue dci gelmiş .) yada o liste 2019 listesi

1.6sce 4x4 gelmeden bu fiyatlar pahalı,alınır LPG ile binilir.

4x4 opsiyonlu 120K diğer mrka modellere göre uygun ama 100K bile çook :)

• Dört çarpı modeli için düşünceleriniz nedir almayı.düşünüyorum.Yakıt ve dayanıklılık özellikle merak ettiğim konular.

• quote:

Orijinalden alıntı: epstemolojk_kopus

Dört çarpı modeli için düşünceleriniz nedir almayı.düşünüyorum.Yakıt ve dayanıklılık özellikle merak ettiğim konular.
    4 çarpı kaç?

2 mi 4 mü?

• Carsever kullanıcısına yanıt
    4*4 modeli demek istedim biz kendi aramızda 4 *4 lere öyle derizde alışkanlık olmuş pardon.
  • Dün bayi ile görüştüm Plus modelde 17 inç jant ve koltuk döşeme farkı varmış. Bu iki özellik dışında prestij ile fark olmadığını söyledi.

Fiyat konusunda da geçen yıl sonu prestij full donanım 4*4 ve 4*2 edc için verilen 124-128 arası fiyatların 133-137 arasında olduğunu iletti.

4*2 edc'de Blue 115 pc motor bu sene olmayacakmış.

Geçen sene 40000 TL 0 faiz bitmiş. 24000 TL kredi imkanı varmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur06ankara

Dün bayi ile görüştüm Plus modelde 17 inç jant ve koltuk döşeme farkı varmış. Bu iki özellik dışında prestij ile fark olmadığını söyledi.

Fiyat konusunda da geçen yıl sonu prestij full donanım 4*4 ve 4*2 edc için verilen 124-128 arası fiyatların 133-137 arasında olduğunu iletti.

4*2 edc'de Blue 115 pc motor bu sene olmayacakmış.

Geçen sene 40000 TL 0 faiz bitmiş. 24000 TL kredi imkanı varmış.
    17 inc varsa super. 16 jantlar Dusteri ezik gosteriyordu.

• Carsever kullanıcısına yanıt
    17 inc jantın yakıştığı konusunda hemfikirim.

Ama liste fiyatlarında ki fark 21000 TL oluyor. Bu gerçek ise alıcıların 16 inc ile daha iyi hissedeceğini düşünüyorum.

Prestige 1.5 dCi 110hp 4x4 115.900 TL
    Prestige Plus 1.5 Blue dCi 115 bg 4x4 136.900 TL
  • onur06ankara O kullanıcısına yanıt
    Allah kaza bela vermesin hocam maşallah çok güzel olmuş arabanız. Bizde de var ama böyle aksesuar yaptıramadık bayi fiyatları uçuktu, arabaya çok hava katmış

• quote:

Orijinalden alıntı: onur06ankara

17 inc jantın yakıştığı konusunda hemfikirim.

Ama liste fiyatlarında ki fark 21000 TL oluyor. Bu gerçek ise alıcıların 16 inc ile daha iyi hissedeceğini düşünüyorum.

Prestige 1.5 dCi 110hp 4x4 115.900 TL
    Prestige Plus 1.5 Blue dCi 115 bg 4x4 136.900 TL
    Pirestigedeki tüm opsiyonlar, PLUS pakette standart.

Pirestige ekleyin bakalim opsiyonlari fiyat kac lira oluyor?

• avrupada comfort un bazı essential var sonra comfort en son prestigede de plus içinde dediğiniz gibi opsiyonlar full (en azından look paket,medianav,otomatik klima) ve kapılar deri kaplı, döşemeler duster yazılı deri/alcantara sanırım ve resimlerdeki jant :)
    hep bir satış hileleri, maliyetten kısma.... :( yol bilgisayarı küçük mavi ekranlı olsun istememiştim (altında boşluk çok, hız göstermiyor, hararet göstermiyor vs.) yeni araçlarda komple digital hayalet ekranlar varken, bu beyaz ekranları bile vw grubundaki gbi en azından renkli tft kullanmalarını beklerken; medinav yoksa küçük mavi yol bilgisayarı(medianav ile alakası olmaması gerekirken), otomatik vites sadece yeni tip beyaz yol bilgisayarına ayarlanmış medianavdan tamamen bağımsız böyle bir çelişki. 4x4 alanlar otomatik olmadığı için medianavı da haricen taktırmak isterlerse yine küçük mavi ekran gibi :(

Aksesuar Kataloğu

Ayrıca blue dci da amaç emisyon değerleri zaten 5 beygir chiptunninglerle pedalcommander gibi cihazlarla yakıtı da artırarak yapılabiliyor

Duster 2 Blue Dci yakıt tankı + filtreler vs.

yine vw grubundaki emisyon skandallarında olduğu gibi yakıt depo kapağında yanına adblue katkısı kapağı da bulunuyordu. euro 6c 6d gibi standartları var onlara uyuyorlar.

Elektrikli olsa keşke

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkamber -- 22 Ocak 2019; 6:38:34 >

• bkamber kullanıcısına yanıt
    Yani ne demek istediniz, PLUS donanim yaramaz mı?

• bkamber kullanıcısına yanıt
    Duster yerine elektrikli araba mı alalım anlamadım ben...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dentist24 -- 22 Ocak 2019; 22:17:11 >
  • 2018 Yeni Duster 2 (Ana Konu)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba 4x2 edc prestij kullanıcısıyım 15000 km oldu yakıt ortalama 5.6 lt yazin 5.2 yakıyordu birde kislik lastik farkı var tabi iyiki almışım diyebilirim herhangibir arıza veya problem yaşamadım sadece bazen yol bilgisayarı donuyor sonra düzeliyor servise bi gitmeyi düşünüyorum otomatik şanzıman çok güzel benim teyip tuşlu idi şimdi android teyip aldim convex marka birde hoparlörleri değiştirdim premium ses var artık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1.2 turbo benzinli kullanan varmıdır ?

• quote:

Orijinalden alıntı: rayzmoon

Merhaba 4x2 edc prestij kullanıcısıyım 15000 km oldu yakıt ortalama 5.6 lt yazin 5.2 yakıyordu birde kislik lastik farkı var tabi iyiki almışım diyebilirim herhangibir arıza veya problem yaşamadım sadece bazen yol bilgisayarı donuyor sonra düzeliyor servise bi gitmeyi düşünüyorum otomatik şanzıman çok güzel benim teyip tuşlu idi şimdi android teyip aldim convex marka birde hoparlörleri değiştirdim premium ses var artık
    Hafif egimde durdugunda start-stop devreye girdiginde, tekrar kalkis yaparken geri kacirma oluyor mu sizde?
    Arac calisana kadar gecen sure icinde aracin geri kactigiyla ilgili sikayetler bildirilmis.

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.