Şimdi Ara

2018 Yeni Duster 2 (Ana Konu) (39. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.030
Cevap
17
Favori
140.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar beklemediğim an geldi yıllık bakımı gelmiş ne çabuk geldi anlamadım 😀ankaradaki bütün Renault Dacia yetkili servisleri aradım 800-1200 arasında fiyat verdiler en uygun Çayyolu Ümitköy de sistem 2 Renault servisten aldim 800e indiler akbak 925 dedi Azizoğlu ayni mais 1000 ostimde bi yer var orasi 850 dedi aklınızda bulunsun keyifli sürüşler 😀Normal yillik bakım bu yeni dusterlere Bir kac parca bisey klips falan takilacakmis onlari servis karsiliyormus benim ücret odedigim yağ polen hava filtresi yag fitresi kartel tapa cam suyu falan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tuhaf bir bilgi paylasmak istiyorum;

2019 model yili olarak OTOMATİK Duster Turkiyeye gelmeyecekmis.
    Sebebi ise YOK.

Cok tuhaf degil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carsever

Tuhaf bir bilgi paylasmak istiyorum;

Sebebi ise YOK.

Cok tuhaf degil mi?
    Fiyat listesinde de yok üstelik comfort edc yi de listeden kaldırmışlar . Nedeni Renault satışlarını baltalıyor olabilir mi captur- kadjar- Qashqai vs

• quote:

Orijinalden alıntı: perfectstrangers

Fiyat listesinde de yok üstelik comfort edc yi de listeden kaldırmışlar . Nedeni Renault satışlarını baltalıyor olabilir mi captur- kadjar- Qashqai vs

Alıntıları Göster
    Genel Mudurluge göre; 2019 model yilina ait araclar Nisan ayinda gelecek. Ancak ulkemizde Mart ayindan sonra ÖTV indiriminin devam edip etmeyecegi belli degil. Eger ÖTV eski haline dönerse Otomatik Duster 155bin TL seviyelerinde olacak. Bu sekilde bir fiyatlandirma yapnaktansa, Nisan ayinda olusacak ÖTV tarifesine göre Duster Otomatik paketleri olusturulup Romanyadan o dogrultuda siparis edilecek.

Yani Nisan ayı gelmeden, Duster Otomatigin akıbeti belli olmayacak

• quote:

Genel Mudurluge göre; 2019 model yilina ait araclar Nisan ayinda gelecek. Ancak ulkemizde Mart ayindan sonra ÖTV indiriminin devam edip etmeyecegi belli degil. Eger ÖTV eski haline dönerse Otomatik Duster 155bin TL seviyelerinde olacak. Bu sekilde bir fiyatlandirma yapnaktansa, Nisan ayinda olusacak ÖTV tarifesine göre Duster Otomatik paketleri olusturulup Romanyadan o dogrultuda siparis edilecek.

Yani Nisan ayı gelmeden, Duster Otomatigin akıbeti belli olmayacak

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar
    Dacia Dusterin BENZİNLİ olarak Avrupa'da yada şöyle söyleyeyim (Üretim olarak) OTOMATİK VİTESLİ olanı varmı?
    Bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim..(Netten aradım ama her hangi bir bilgiye ulaşamadım)

Şayet Benzinli otomatik vites üretimi varsa Türkiye'ye gelip gelmeyeceğini, gelecekse de ne zaman geleceğini bilen varmı?

Allah izin verirse ya Toyota Corolla benzinli dream otomatik (Tâbi bulunursa!) Ya da Dacia Duster benzinli otomatik almayı düşünüyorum (Tabi benzinli de otomatik varsa ve ülkemize gelecekse!)

Bu arada bu konu ( Yani Dacia Duster Ana konu) çok ölü.. Kimse yazmıyor, konu hiç ilerlemiyor... Sanırım pek tutulmadı yeni Duster..

• İzmir Cem otodan 2018 Hurda teşvikli 1.5 Dci 115 bg 260 Nw Tork olan aracı 114.000 TL ye kısmetse yarın teslim alıcam.Araç 4x2 ve Dijital Klima,Eller serbest,Geri görüş kamerası,Necvox Android ekran,Kum Beji,Film cam ve Bagaj havuzu hediyeleri.Forumda Blue dci kullanan yok sanırım.5 Bg ve 10 Nw Tork farkından başka ne var bu araçta.Ortalamasına 4.4 lt yazıyor.

Kullanan arkadaşlar varsa blue versiyonun farklarını alabilirmiyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sozar35

İzmir Cem otodan 2018 Hurda teşvikli 1.5 Dci 115 bg 260 Nw Tork olan aracı 114.000 TL ye kısmetse yarın teslim alıcam.Araç 4x2 ve Dijital Klima,Eller serbest,Geri görüş kamerası,Necvox Android ekran,Kum Beji,Film cam ve Bagaj havuzu hediyeleri.Forumda Blue dci kullanan yok sanırım.5 Bg ve 10 Nw Tork farkından başka ne var bu araçta.Ortalamasına 4.4 lt yazıyor.

Kullanan arkadaşlar varsa blue versiyonun farklarını alabilirmiyim.
    Aracınız hayırlı olsun..
    Hurda bayiden mi?
    Bildiğim kadarıyla bluedci henüz TR ye gelmedi..
    Aldığınız bayiye 1.3 tce benzinli otomatik vites Türkiye ye gelecek mi? Daha doğrusu 1.3 tce benzinlinin otomatik vites olanı üretimde var mı yok mu? Bunu bir sorabilirmisiniz lütfen? Şimdiden teşekkür ederim saygılarımla..

• yayamaschocuk kullanıcısına yanıt
    2018 modeli alırken 2019 model fiyatlarını sormuştum,fakat satış elemanı sanırım ötv indiriminin devam edip etmeyeceği belli olmadığı için şu an fiyat veremiyoruz demişti.İşin ilginci stokta 2019 model araçta yokmuş.Teslim alırken sizin için 1.3 Tce Edc şanzımanlı versiyon gelecek mi diye sorucam.
  • quote:

2018 modeli alırken 2019 model fiyatlarını sormuştum,fakat satış elemanı sanırım ötv indiriminin devam edip etmeyeceği belli olmadığı için şu an fiyat veremiyoruz demişti.İşin ilginci stokta 2019 model araçta yokmuş.Teslim alırken sizin için 1.3 Tce Edc şanzımanlı versiyon gelecek mi diye sorucam.
    Merakla bekliyorum zahmet verdim çok teşekkür ederim saygılarımla..

• Maalesef 1.3 TCE Edc versiyon gelmiycekmis.Sadeece manuel versiyonu olacakmis.

• quote:

Maalesef 1.3 TCE Edc versiyon gelmiycekmis.Sadeece manuel versiyonu olacakmis.
    Yani bundan şunu anlıyoruz değil mi: 1.3 tce benzinlinin üretim de OTOMATİK VİTES olanı var!

Başka ülkelerde bu model var ve satılıyor! Sadece şimdilik Türkiye'ye getirmiyorlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: yayamaschocuk

Yani bundan şunu anlıyoruz değil mi: 1.3 tce benzinlinin üretim de OTOMATİK VİTES olanı var!

Başka ülkelerde bu model var ve satılıyor! Sadece şimdilik Türkiye'ye getirmiyorlar...

Alıntıları Göster
    Hayır hocam henuz uretimi yok.
    Uretimi olsa Turkiyeye gelirdi.

• quote:

Hayır hocam henuz uretimi yok.
    Uretimi olsa Turkiyeye gelirdi.

Alıntıları Göster
    Hadi ya...(Lanet olsun)
    Bu Dacia ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum.. Dünya dizelden vazgeçip hibrit ve elektrik teknolojisine evriliyor, bunlar da habire dizel otomatik vites seçenekleri ile piyasaya çıkıyor...
    Yanılmıyorsam Avrupa da 1.3 un 150 beygirlik olanı var, bizde o da Yok..
    Getirsene benzinli otomatik peynir ekmek gibi satsin!

• Yılın otomobili sıralamasında 2. Olmuş mantıklı bir karar olmuş fiyat performans etkisi büyük bence

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Tuhaf bir bilgi paylasmak istiyorum;

Sebebi ise YOK.

Cok tuhaf degil mi?
    Duster Otomatiğin akıbeti hakkında bilginiz var mı ? Ayrıca bilginiz varsa lodgy 2020 de kasa değiştirecek mi bunun otomatiği gelir mi yorumlarmısınız sayın Carsever?

• quote:

Duster Otomatiğin akıbeti hakkında bilginiz var mı ? Ayrıca bilginiz varsa lodgy 2020 de kasa değiştirecek mi bunun otomatiği gelir mi yorumlarmısınız sayın Carsever?

Alıntıları Göster
    Duster dizel otomatigin suanki kurla 150bin TLyi gectigi bilgisi var. Bu nedenle getirilmiyormus.Şuan "Hyundai Tucson 1.6 dizel otomatik Style"155bin TL zaten. Kim napsın 150bine Dusterı?

Benzinli otomatik olarak da şuan uretimi yok.
    Uretimi oldugu an getirilir kanaatindeyim, cunku fiyat 120-130 arasi olur; "1.3 TCE EDC"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carsever -- 23 Nisan 2019; 20:9:37 >

• Carsever kullanıcısına yanıt
    Tuscon güzel araba ama 150 ye dediğiniz araç donanımı ile dusteri kiyaslayin. Duster ile Benzer donanimli tusconun fiyatını inceleyin. 150 TL sunduğu donanım, konfor, yakıt tüketimi ve sunduğu arazi performansı ile tuscon yanından geçemez dusterin. Yakıt tüketimi ile son depo verim su: geçilen 800 km menzil 900 km. Araç 1.5 dizel manuel. Çoğu şehir dışı 80 km ile hız sabitleme ile yapıldı. 60 lt civarı mazot koyuldu. Eko mod kapalı. Buyur kiyasla. Araç ile test sürüşü yaparsan 150 bini az bulma ihtimalin var. Bende şüphe ile yaklaşmıştım Dacia diye fakat eski Duster ile kıyaslama yapmak gerçekten sacma. Senin düşüncen dusterdır ucuz olmalı dersen 2018 öncesi modeller için olabilir. Araç kajar satışını baltaladigi için motor ve donanım seçeneklerinin hepsinin gelmediği bile söyleniyor. Gerçek soyliyim araç kadjara bire bir rakip. Fazla vermeye gerek yok gibi. Manevra kabiliyeti mükemmel diyebilirim. Küçücük alanda araç dönüyor. İnanılır gibi değil. Direksiyon mükemmel. Motor saat gibi çalışıyor sessiz. Atak bir araç. Gaza tepkiyi anlık geç verse de genel renk durumu bu. Araç anında hızlanıyor. Diğer binek aracim 3. Viteste yokuş tırmanırken Duster 4 gaza yüklenirken 5 e at sıkıntı yok diyor. Arazide inanılmaz keyifli. Tarladan gittim geçen. Sürgülü. Yolda gider gibi gidiyor. Şaka gibi. L200 var eski 2009 ondan daha yetenekli. Direksiyonu ondan hafif. Demek istediğim Duster 150 full donanımlı modelinin fiyatı yüksek gibi görünse de sunduklarını bakarsanız tusconun 250 Lil aracının karşılığı oluyor. Bende tuscon almak istiyorum ama bu fiyata tuscon almam. Duster ondan daha dolu. He sunduğu konfor başkadır dersen haklısın. Ama dusterin sunduğu konfor gayet yeterli. Müzik seti çok basari. Onunda ilave edeyim. Çok kaliteli yüksek seste dahi kaliteyi koruyor ses. Araçla ilgili bir sey soracaksan cevap yazan olur. Kötülemek yersiz. Bunu gerçekten söylüyorum. Kimseyi ikna etmek niyetinde değilim ama Porsche SUV tipi ile arazi performansını you tubeda bulabilirsin. Daha bir çok araçla arazi performansını kıyaslamalar. Rusların extream arazideki test sürüşlerini izle. Yoksa kalan araçları dusterlar çekiyor.

• soghan kullanıcısına yanıt
    Hersey bir yana Tucson'un guvenligi dahi Duster tercih etmemek icin bir nedendir.
    Duater fiyati uygun oldigu surece pazarı olan bir aractir.
    Fiyat artmaya basladikca satislari dusmektedir ve dusecektir.

• Carsever kullanıcısına yanıt
    Bence son duster çok başarılı ancak Tuscon alıcak param olsa Tuscon alırım . Duster Yüksek hızları hiç sevmiyor 110 km kadar rüzgar sesi gelmezken 110 dan sonra araç çok sesli 150 civarı direksiyon titriyor. Güven vermiyor. Ancak çok az yakıyor otomatiği çok iyi . 4x2 bile arazide çok başarılı 90 km sabit hızda yaklaşık 4.5-5 arası yakıyor arada şehiriçine girince 5 oluyor . Sanderoya göre malzeme kalitesi ve karoser çok kaliteli . Ben 107 e comfort edc aldŞubat ayında almıştım Tuscon yaklaşık 150-155 aralığıydı . 130-135 e dizel otomatik Tuscon olsa alırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi perfectstrangers -- 28 Nisan 2019; 6:28:4 >
  • quote:

Bence son duster çok başarılı ancak Tuscon alıcak param olsa Tuscon alırım . Duster Yüksek hızları hiç sevmiyor 110 km kadar rüzgar sesi gelmezken 110 dan sonra araç çok sesli 150 civarı direksiyon titriyor. Güven vermiyor. Ancak çok az yakıyor otomatiği çok iyi . 4x2 bile arazide çok başarılı 90 km sabit hızda yaklaşık 4.5-5 arası yakıyor arada şehiriçine girince 5 oluyor . Sanderoya göre malzeme kalitesi ve karoser çok kaliteli . Ben 107 e comfort edc aldŞubat ayında almıştım Tuscon yaklaşık 150-155 aralığıydı . 130-135 e dizel otomatik Tuscon olsa alırdım.
    Bu zamandan sonra yeni döviz kurlari ve yuksek doviz kuru beklentisiyle şuanki mevcut fiyatlara bile araç almak hâyâl olacak.
    Çok degil 2016 yilınin 2. Yarisinda 110-120bin TLlik otomobiller için "cok yuksek fiyatlı" derken şuan o ayardaki araclae 250bin TL seviyesini aşmış durumda.
    Ki bu dedigim araclar Avrupada 30-35bin para (Euro)

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.