Şimdi Ara

2018 Yeni Duster 2 (Ana Konu) (29. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.029
Cevap
17
Favori
140.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    VAG grubu da ileri tarihli teslimatlar için garanti vermez. Araç geldiğindeki liste fiyatı üzerinden ödeme yaparsınız.
    Maalesef kur çok yükseldi ve tüm markalar son bir ayda ciddi oranda zamlar yaptılar. Keşke kur düşse de daha iyi fiyatlara, ya da zamsız araç alabilsek.
    Saygılar.
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-dacia-sifir-yeni-duster-1.5dci-prestige-pluslook-edc-otomatik-hemen-teslim-548484261/detay

ikinci el ilanları düşmeye başlamış.

bu araç en dolu olan versiyon galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyoshocu -- 19 Nisan 2018; 10:59:29 >
  • Vag grubunun stok miktarı araç temin sisteminin yanından bile gecemiyorlar en az 10 sene geriden geliyor tabiki onlarda teslimdeki fiyatı söylüyorlar ama iki ay sonrasına teslim dedikleri aracı bir aydan kısa bir sürede teslim ediyorlar. Vag grubuna olan talep renoya olsa hiç düşünemiyorum artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2000 km oldu yakıt 5.2 lt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rayzmoon -- 24 Nisan 2018; 16:9:48 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Maşallah maşallah

• Benimde 350 km ortalamam 5.2 😁 önceki aracım 2015 duster'den sonra araç gerçekten çağ atlamış. Sürüş çok keyifli. Deneyim için çok az zaman oldu ama iyiki otamatik almışım diyorum.

• yol bilgisayarına fazla güvenmeyin, deponuzu fulleyip kendiniz denemeler yapın. bendeki 301'de 3.8 lt yakıt tüketimi gösterdiği zaman yaptığım testlerde gerçek değer 4.2 lt idi.
  • Merhabalar
    2018 dusterın alt takımını gösterdiği veya lifte kaldırılmış halini göreniniz var mı
    resim veya video olabilir

saygılar
  • Arkadaşlar Merhabalar..

Yeni Duster almayı düşünüyorum.. Özellikle karadenizde yaylaya çıkarken kullanmayı planlıyorum.. Sizce 4x4 olanı mı daha mantıklı, yoksa 4x2 de işimi görür mü? 4x2 alırsam eğer otomatik vites alacağım.. 4x4'ün otomatik vitesi yok.. Bu durum beni düşündürüyor..
  • D_artanyan D kullanıcısına yanıt
    Yayla amaçlı kullanacaksanız kesinlikle 4x4.hafif arazide 4x2 de iş görür ancak otomatik tercih etmek istemeniz biraz kafamda soru işareti oluşturuyor.edc iyi bir şanzıman ancak yayla,arazi yollarında sorun (ısınma vb.) çıkarır mı bunu bilmiyorum bilenler cevap verirse daha iyi olur.benim tercihim 4x4 den yana olurdu.
  • Arkadaşlar merhaba;

2013 Ford Fiesta kullanıyorum. Tavsiye eder misiniz?

Artı ve eksi yönleri neler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih8134

Yayla amaçlı kullanacaksanız kesinlikle 4x4.hafif arazide 4x2 de iş görür ancak otomatik tercih etmek istemeniz biraz kafamda soru işareti oluşturuyor.edc iyi bir şanzıman ancak yayla,arazi yollarında sorun (ısınma vb.) çıkarır mı bunu bilmiyorum bilenler cevap verirse daha iyi olur.benim tercihim 4x4 den yana olurdu.
    Cevap için teşekkürler.. 4x4 alacağım gibi duruyor..
  • D_artanyan D kullanıcısına yanıt
    4x4 versiyonun dizel otomatiği var mı?
  • Dağılın kullanıcısına yanıt
    4X4 modelinde otomatik seçeneği yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeti.rkn

Benimde 350 km ortalamam 5.2 😁 önceki aracım 2015 duster'den sonra araç gerçekten çağ atlamış. Sürüş çok keyifli. Deneyim için çok az zaman oldu ama iyiki otamatik almışım diyorum.
    Kaça aldınız acaba ?

Allah kaza bela vermesin

• Allah razı olsun. Ben 106.900 e aldım. EDC+look+eller serbest+otamatik klima+metalik

• 2018 Yeni Duster 2 (Ana Konu)

• 16 Nisan'da 2500 TL, 3 Mayıs 1100 TL. 20 günde toplam 3600 TL zam geldi. Allah sonumuzu hayreylesin.

• 1.2 ye 6750 lira zam geldi toplamda galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: odclupomer

1.2 ye 6750 lira zam geldi toplamda galiba
    bayilerin tahminlerine göre gelmeye de devam edecek, her fiyat listesinde küçük küçük zam yapıp, hurda araç ötv indirimi dengelenecek gibi görünüyor
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.