D

Er
25 Eylül 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 844 (Bu ay: 0)
Gönderileri
27 Ağustosta kitap siparişim oldu..5 gün içerisinde kargoya verileceği yazılı olan kitap siparişim halen gönderilmedi.. Müşteri hizmetleri kargoya verildi verilecek diyerek sürekli oyalama politikası izliyor.. Sonunda siparişimi iptal edin dedim.. Ancak iptal işlemimi de gerçekleştirmedi müşteri hizmetleri.. Bu durumda nasıl bir yol izlemem gerekli forumdaşlardan öneriler bekliyorum.. Babil.com'dan uzak durmanızı şiddetle tavsiye ediyorum..
Başlıkta da belirttiğim gibi ağırlıklı olarak 3ds Max'de render almak için ve Çizim yapmak için kullanılacak bir sistem önerisi bekliyorum..Workstation şeklinde öneriler de olabilir.. Cevaplar için şimdiden teşekkürler..
Arkadaşlar.. 250 TL bütçem var.. İyi bir buharlı ütü almayı düşünüyorum..Önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler..
Arkadaşlar dijital tansiyon ölçme aleti alacağım.. Araştırmalarıma göre bu konuda Omron marka öneriliyor.. Omronun hangi modelini almalıyım? Kullanan, önerisi olan varsa benim açımdan çok faydalı olur.. Yorumlarınızı bekliyorum.. Gelen yorumlar için şimdiden çok teşekkürler..
Yeni bir iş kurmayı planlıyorum.. 20000-40000 aralığında kredi çekeceğim.. 36 ay gibi bir vade düşünüyorum..Şu anda en uygun faiz oranı hangi bankada? Yakın zamanda kredi çeken veya yardımcı olacak arkadaşların cevaplarını bekliyorum.. Cevaplar için şimdiden teşekkürler..
Arkadaşlar Kızılay Civarında , Kebap ve Izgarası iyi olan iftar mekanı önerileri bekliyorum :)
Ben mimarlık birinci sınıf öğrencisiyim:=)

ilk tasarım konumuz olarak world reklamındaki wada karakteri için yaşam alanı tasarlıyacagız..

Bu yaratık insan gibi özelliklere sahip gedildir..İnsandan farklı özelliklere sahiptir..Örneğin bir yerden bir yere zıplayarak gitmektedir,eğimli yüzeylerde vücudunu top gibi kullanmakta ve yuvarlanmaktadır..yeme içme yerine güneş enejisiyle beslenmektedir.ışıkla vücudun şarj etmektedir.sürekli ışıkta kalmamlıdır.fazla ışık dengesini bozmaktadır.

Bu verilen özelliklere paralel olarak neler tasarlayabilirim?ilginç fikirlerinizi bekliyorum:=)
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 14 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.826
İkinci El Bölümü Mesajları: 722
Konularının görüntülenme sayısı: 8.748 (Bu ay: 391)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 56 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.